خبرهای ویژه

» اخبار سینما » آزاده نامداری پست اعترافش را از اینستاگرام پاک کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱:۴۲

 کد خبر: 27978
 13 بازدید
 دیدگاه‌ها برای آزاده نامداری پست اعترافش را از اینستاگرام پاک کرد بسته هستند

آزاده نامداری پست اعترافش را از اینستاگرام پاک کرد

در اخبار مرتبط با سینما خبر آزاده نامداری پست اعترافش را از اینستاگرام پاک کرد در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. آزاده نامداری پست اعترافش را از اینستاگرام پاک کرد  آزاده نامداری مجری غوغایی ایران وقتی دختری تصویر ایشان را نقاشی کرده بود انها در صفحه اینستاگرامش قرار داد و اعترافی نیز […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر آزاده نامداری پست اعترافش را از اینستاگرام پاک کرد در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

آزاده نامداری پست اعترافش را از اینستاگرام پاک کرد 

آزاده نامداری مجری غوغایی ایران وقتی دختری تصویر ایشان را نقاشی کرده بود انها در صفحه اینستاگرامش قرار داد و اعترافی نیز کرد. 

آزاده نامداری پست اعترافش را از اینستاگرام پاک کرد

آزاده نامداری نتیجا به اشتباهش اقرار کرد

 به نوشته سیرداق آزاده نامداری مجری سرشناسی که با برنامه هایش در شبکه دو سیما اکثر به شهرت رسید و به اشتراک مردم مطرح شد با ماجرای سوئیس رفتن و انتشار تصویر های خصوصی اش در سوئیس نامش بر سر زبان ها افتاد و موج انتقادها به سویش روانه شد.

 

این مجری مشهور بعد از این مسئله تا مدتی در شبکه های مجازی فعالیتی نداشت تا این که مجدد تصویر هایی از دخترش و کار تازه ای که درمورد شیوه برخورد با کودکان انجام می‌دهد پخش کرد با اینحال باز هم کامنت های اینستاگرامش بخاطر فیدبک های ماجرای سوئیس رفتن بسته بود.

 

این مجری مشهور روز قبل پستی در اینستاگرامش پخش کرد و بعد از مدتها کامنت های اینستاگرامش را باز گذاشت با اینحال هجوم منتقدین به ایشان که هنوز ماجرای سوئیس رفتن ایشان را فراموش نکرده اند دلیل شد سریعا کامنت های اینستاگرامش را ببندد و پی نوشت پستش را حذف کند.

 

آزاده نامداری با پخش این تصویر در اینستاگرام اش نوشت:سپاس نادیاجونم بخاطر این دیزاین زیبات که زیباییش بخاطر قلم هنرمندانه ی توئه

 

پ.ن. ازتو عبور میکنم تنها نگاه می کنی من اشتباه میکنم, توام گناه می‌کنی.

برای شما نیز جالب است؟  بازیگران بد قیافه ای که در هالیوود به موفقیت رسیدند

 

با اینحال هجوم مردمی که هنوز ماجرایِ انتشار تصویر های خصوصی آزاده نامداری را فراموش نکرده بودند به این بانوِ مجری دلیل شد پی نوشت این نوشته حذف شود و کامنت های اینستاگرامش از نو بسته شود.

 

مطالب مرتبط :

تصویر درز کرده آزاده نامداری در فرودگاه میلان ایتالیا +تصویر

آزاده نامداری هم اینک کجاست؟

دستگیری آزاده نامداری به محض ورود به فرودگاه امام خمینی

آزاده نامداری شخصیتی که دوست دارد نامدار باشد

جنجالی شدن بی حجابی آزاده نامداری در رسانه های خارجی

آیا عکس ها بی حجاب آزاده نامداری نقض حریم خصوصی است؟

چهره جنجالی به اسم آزاده نامداری و حواشی زندگی اش

واکنش آزاده نامداری به انتشار عکس ها بی حجابش در خارج

 

 

امیدواریم از خواندن آزاده نامداری پست اعترافش را از اینستاگرام پاک کرد لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات