خبرهای ویژه

» همسرداری و ازدواج » آفت های زندگی مشترک همسران را بشناسید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۴

 کد خبر: 24071
 21 بازدید
 دیدگاه‌ها برای آفت های زندگی مشترک همسران را بشناسید بسته هستند

آفت های زندگی مشترک همسران را بشناسید

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”آفت های زندگی مشترک همسران را بشناسید” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم آفت های زندگی مشترک همسران را بشناسید  آفت های زندگی مشترک بین زن و شوهرها مشکلاتی میباشند که قادر اند بین زوج ها سردی عاطفی ایجاد نمایند. بیات روان‌شناس در […]

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”آفت های زندگی مشترک همسران را بشناسید” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم

آفت های زندگی مشترک همسران را بشناسید 

آفت های زندگی مشترک بین زن و شوهرها مشکلاتی میباشند که قادر اند بین زوج ها سردی عاطفی ایجاد نمایند. بیات روان‌شناس در صحبتی اظهار داشت; خیانت و بی بند و باری جنسی یکی از بزرگترین سختی های در زندگی زوج ها هست که می‌تواند دلیل فروپاشی زندگی مشترک شود که ناشی از عدم تعهد فرد, به طرف مقابل یعنی همسر هست.

 

بیات یادآور شد; خیانت به دلایل گوناگونی از جمله این که فرد ممکن هست از نظر عاطفی به حدی از بلوغ هیجانی نرسیده باشد که بتواند در مقابل ناراحتی یا نارضایتی همسر, احساسات خود را حفظ کند, به همین دلیل با جستجوی یک رابطه واپسین در حقیقت در جستجو و بازسازی خصوصیت های هیجانی و عاطفی شخصیت خود هست.

 

وی گفت; اختلافات و محیط ناآرام در منزل دلیل دیگری هست که مردم را به خیانت سوق میدهد از آنجاییکه در شرایطی که بحث و جدل بجای محبت و صمیمیت در منزل حکمفرما باشد گرایش به جنس گوناگون در بیرون از منزل در نظر این مردم تنها راه فرار از این فضای محسوب میشود.

 

بیات گفت; گاهی اوقات انتقام جویی از رفتارهای پرخاشگرانه و دلسردی یکی از طرفین در زندگی مشترک, فرد را بر آن می دارد که بوسیله اینکار از همسر خود انتقام جویی کرده و استقلال خود را به وی اثبات کند.

برای شما نیز جالب است؟  کادوهایی که باب میل خانم ها نیستند

 

 

بروزترین و متنوع ترین مطالب مثل نوشته آفت های زندگی مشترک همسران را بشناسید را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : همسرداری و ازدواج
تبلیغات