خبرهای ویژه

» اخبار سینما » آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۹:۴۱

 کد خبر: 27858
 9 بازدید
 دیدگاه‌ها برای آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید بسته هستند

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید

در اخبار مرتبط با سینما خبر آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید  عده ای اوقات هنرمند بودن و سینمایی بودن در خانواده ها ارثی می شوند و پدر و مادر و فرزندان […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید 

عده ای اوقات هنرمند بودن و سینمایی بودن در خانواده ها ارثی می شوند و پدر و مادر و فرزندان همگی در عرصه سینما سرگرم می شوند. این یک رسم عادی هست که پدر و مادرها کوشش میکنند فرزندانشان را به سوی حرفه‌ای سوق دهند که شغل خودشان هست*

 

همۀ ما به دفعات و به دفعات چنین موضوعی را دیده‌ایم. از یک کشاورز بگیرید تا یک استاد دانشگاه. با اینحال حقیقت این هست که عده ای‌هایشان استعداد ندارند, تنها وارد حرفه‌ میشوند تا راه والدین‌شان را دنبال کنند.

 

بازیگری هم مانند دیگر مشاغل همین خاصیت را دارد* با این اختلاف که بازیگران براحتی قادر اند فرزندانشان را بدون داشتن تجربه ضروری و تنها به پشتوانه‌ واسطه, وارد فیلم‌ و سریال‌ کنند و از آن به بعد بچه‌ها به سادگی استعدادشان کشف شود یا سال‌های سال از یک سریال ضعیف به سریال ضعیف دیگری بروند* پیشتر کارنامه تعدادی از آن‌ها را بازبینی می کنیم.

 

لیلای سینمای کشور ایران
قادر ایم لیلا حاتمی را مطرح‌ترین بازیگری بدانیم که از خانواده‌ای هنرمند وارد سینما شده هست. لیلا حاتمی فرزند علی حاتمی از فیلم‌سازان بزرگ و زری خوش‌کام, یکی از بازیگران قدیمی هست. لیلا حاتمی با کسب جوایز متعدد داخلی و خارجی به یکی از پیروز‌ترین ستاره‌های سینما مبدل شده هست و اثبات کرده هست که ورودش به عرصه بازیگرانی, اتفاقی نبوده هست*

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید

سهیلی ها
ساعد سهیلی یکی از با استعدادترین بازیگران متولد دهه شست هست. پدرش, سعید سهیلی; تا این لحظه فیلم‌های فراوانی را کارگردانی, نویسندگی و تهیه کرده هست. ساعد سهیلی برای فیلم رخ دیوانه, گشت ارشاد ۱ و ۲ نامزد سیمرغ بلورین شد و برای فیلم چند متر مکعب عشق, برنده‌ی هدیه‌ی برترین بازیگر نقش اول مرد از منزل سینما شد*

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدپدر تهیه کننده, مادر کارگردان
باران کوثری دختر رخشان بنی اعتماد , کارگردان و جهانگیر کوثری, تهیه کننده سینما هست. ایشان تا به این لحظه در بیش از ۶۰ فیلم و تئاتر حضور پر رنگ داشته هست و دو بار برنده‌ی سیمرغ بلورین برای برترین بازیگر نقش زن در “کوچه بی‌اسم”, “خون بازی” و “روز سوم” شده هست.

برای شما نیز جالب است؟  نگاهی به زندگی خصوصی کریستین استوارت بازیگر مشهور

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید

ماجرای دارای اختلاف آشا محرابی و پدرش
ماجرای این دو کمی فرق می کند* کمتر کسی میداند آشا محرابی و اسماعیل محرابی پدر و دختر میباشند. این پدر و فرزند اختلاف فراوانی با دیگر بازیگران دارند چرا که اسماعیل محرابی نه تنها کمکی به بازیگر شدن دخترش نکرده هست, که به دفعات تلاش کرده وی را از حرفه‌ی بازیگری دور نگه دارد. آشا محرابی که بر خلاف میل پدرش بازیگری را انتخاب کرده, اکنون به یکی از بازیگران شناخته‌ شده ایرانی هست.

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدعموزاده‌های محترم
برزو محترم پسر انوشیروان محترم و امیریَل محترم پسر داریوش محترم, دو عموزاده‌ای میباشند که هر دو در عرصه‌ی هنر فعالیت می کنند. امروز برزو محترم را همه ی می‌شناند, با اینحال امیریل محترم جدیداً و با ایفای نقش در سریال معمای شاه, دیده شد. امیریل محترم همسر یاسمینا باهر بازیگر سریال “آقا و بانو سنگی” و “دیوار به دیوار” هست.

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید

نورا دختر مهدی هاشمی
اسم نورا هاشمی را کمتر کسی شنیده هست. نورا هاشمی دختر مهدی هاشمی و گلاب آدینه‌ای هست که سال‌ها پیش در پادشاه شبان مشهور شدند. دختر مهدی هاشمی برای اولین‌بار بعنوان بازیگردان وارد سینمای کشور ایران شد و اکنون هم همسر یک کارگردان هست. تاریخچه بازیگری‌اش در تئاتر و فیلم و سریال به شمار انگشتان دست هم نمیرسد*

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدراه دراز تا شهرت پدر
ستاره پسیانی را در فیلم‌های فراوانی مانند وارونگی, ورود مردها ممنوع, لانتوری و کوچه‌ی بی‌اسم دیده‌ایم با اینحال ولی باید گفت چهره‌ی عمده درستی نیست و بعید هست به شهرت پدرش برسد*

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدمادرخانومی
لیلی رشیدی هم از آن‌ دسته بازیگرانی هست که به دلیل‌ی پدر و مادر هنرمند خود شغل بازیگری را انتخاب کرده و اکنون همۀ وی را به خوبی می‌شناسند. ما دهه هفتادی‌ها لیلی رشیدی را با عنوان مادر خانومی زی زی گولو به خاطر می‌آوریم. لیلی رشیدی با اینکه تمام سال‌های عمر خود را تلویزیون گذرانده و بسیار مشهور هست با اینحال ایشان هم آن طور که باید نتوانست پیروز شود.

برای شما نیز جالب است؟  ستاره های ایرانی پرطرفدار در اینستاگرام را بشناسید

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدغزل شهرزاد
غزل شاکری فرزند یکی از تهیه کنندگان با تاریخچه‌ی سینما, فرشته طائرپور هست. خیلی‌ها هنوز چهره‌ی دوست‌داشتنی غزل شاکری را در سال‌های کودکی به دلیل می‌آورند. غزل شاکری در کودکی با بازی نقش گلنار مشهور شد با اینحال تا سریال شهرزاد از خاطرات بیرون رفت. غزل شاکری که با شهرزاد مجدد به شهرت سال‌های گلنار بودن رسیده هست, الان فیلم “سارا و آیدا” را بر پرده‌ی سینما دارد.

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدمشابهت باورنکردنی
آزاده اسماعیل خانی فرزند مرحوم جمشید اسماعیل خانی و بانوی هنرمند, گوهر خیر اندیش هست. آزاده اولین بار در سریال معمای شاه دیده شد. مشابهت عمده ایشان به مادرش, یکی از عوامل دیده شدنش هست. این مشابهت به قدری هست که آزاده اسماعیل خانی در فیلم سینمایی آذر, شهدخت, پرویز و دیگران نقش جوانی مادرش را ایفا کرد.

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدخواهران دارای اختلاف
روند ترقی خواهران شریفی نیا کمی شبیه به به خواهران زارعی هست. مهراوه و مریلا هر روز بیش از روز قبل می‌درخشند و بالا می روند با اینحال هر دو ملیکا لحظه فراوانی ست که در جا می زنند* ملیکا و مهراوه شریفی‌نیا دختران آزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی نیا میباشند که به‌واسطه این دو نفر پا به عرصه بازیگری گذاشتند.

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدهمه ی وقت پشت کنکوری*
رضا داوودنژاد هم از آن گروه بازیگرانی هست که پدرش واسطه‌ی ورود ایشان به تلویزیون بود. رضا داوودنژاد اولین بار در سن شش سالگی در فیلم سینمایی بی‌پناه که به کارگردانی پدرش علیرضا داوود نژاد ساخته شده بود, بازی کرد. رضا داوود نژاد با اینکه حدوداً در سینما و تلویزیون بزرگ شده هست باز هم نتوانسته از قشر بازیگرهای معمولی جدا بشود و به موفقیت چشم‌گیری دست بیابد.

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدپدر, پسر و دختر*
سعید امیر سلیمانی بازیگری هست که کمتر شانس دریافت یک نقش اصلی در فیلم یا سریالی را داشته با اینحال در چنین موقعیتی فرزاندانش سپند و کمند امیرسلیمانی را هم وارد حرفه‌ی خود کرده هست. کمند امیرسلیمانی را میتوان از بازیگران خوش اسم سینما و تائتر ایران دانست که با بازی در سریال پدر سالار بسیار درخشید و به چشم آمد با اینحال سپند امیرسلیمانی با این‌که از سن ۹ سالگی بازیگری را در ابتدا کرده هنوز نتوانسته به شهرت خواهرش دست بیابد.

برای شما نیز جالب است؟  بازیگران و ستاره های هالیوودی که هیچ وقت تکرار نمی شوند

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدکارنامه بی ستاره
پندار اکبری یکی از دو فرزند عبدالرضا اکبری هست که شغل پدر را برای خود گزینه کرده. اغلب ما پندار اکبری را با سریال فاصله‌ها به خاطر می‌آوریم. پندار اکبری در سریال فاصله‌ها یک نقش نه عمده پررنگ را به ایفا می کرد و این برترین رخداد کاری ایشان در چند سال تازه بود*

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدخواهران فرجاد
مونا و مارال فرجاد دو خواهری میباشند که با هم ۳ سال اختلاف سنی دارند, ولی باید گفت مانند خواهران دو قلو نمیشود به سادگی آن‌ها را از یکدیگر تشخیص داد. مونا و مارال فرجاد فرزندان جلیل فرجاد بازیگر ۶۶ ساله سینمای کشور ایران میباشند. مونا فرجاد اقتصاد و مارال فرجاد عکاسی خوانده هست.

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسیدیاد خسرو
پوریا شکیبایی که از جهت چهره مشابهت فراوانی به پدرش خسرو شکیبایی دارد, بسیار علاقه‌مند هست که مانند پدر به بازیگر شایسته‌ای مبدل بشود با اینحال تا این لحظه به غیر از صداپیشگی در یک اثر, هنوز نتوانسته به موفقیت دیگری دست بیابد. نوید عبداللهی دیگر پسری هست که به توجه به داشتن حرفه‌ی دیگری علاقه دارد بدون تقلید از پدرش, با آهنگسازی و خوانندگی یاد وی را زنده نگه دارد.

آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید

ثریا قاسمی, شقایق فراهانی, پگاه آهنگرانی, سام قریبیان, ایرج نوذری و علیرضا اویسی از دیگر بازیگرانی میباشند که در خانواده‌های سینمایی به جهان آمده‌‌اند.

 

 

امیدواریم از خواندن آقازاده ها و خانم زاده های سینمای ایران را بشناسید لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات