خبرهای ویژه

» آرایش صورت » آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۳:۳۳

 کد خبر: 26039
 30 بازدید
 دیدگاه‌ها برای آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش بسته هستند

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

در دسته مطالب آموزش آرایش، نوشته ای داریم با اسم آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش که امید داریم از خواندن آن استفاده ضروری را ببرید. آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش  شما میتوانید برای اینکه صورتتان را حجم دهید از ترفندهای آرایشی پایین سود گیری کنید که به روش تصویری […]

در دسته مطالب آموزش آرایش، نوشته ای داریم با اسم آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش که امید داریم از خواندن آن استفاده ضروری را ببرید.

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش 

شما میتوانید برای اینکه صورتتان را حجم دهید از ترفندهای آرایشی پایین سود گیری کنید که به روش تصویری برای شما علاقه مندان حاضر شده هست. حتماً برای شما هم دیدنی هست که بدانید چگونه ستاره ها و نمونه هایی که تصویر هایشان روی جلد مجله و روزنامه ها پخش شده, همه ی وقت خوشگل و دلنشین میباشند. یقیناً چهره بدون آرایش آن ها آن‌قدر جذابیت نداشته باشد با اینحال با آرایش گویی از این جهت به آن رو خواهند شد.

 

با اینحال آرایش آن ها چه فرقی با نوع آرایش ما دارد؟ انها به کمک آرایش قادر اند بینی شان را کوچک تر کنند, گونه هایی برآمده تر داشته باشند و به روش خود زاویه دهند که این شیوه آرایش از هر شخصی بر نمی‌آید. با اینحال نگران نباشید چونکه با تعلیم درست و کمی تمرین, شما هم میتوانید به کمک ترفندهای آرایشی دلنشین تر از همه ی وقت به نظر آیید. کافی هست به نکاتی که پیشتر مقاله برای شما علاقه مندان آورده ایم, توجه کنید.

 

۱. صورت تان را حاضر کنید

قبلی از شروع آرایش, اولین کاری که شما باید انجام دهید حاضر کردن صورت تان هست. برای این منظور ابتدا صورت تان را با کرمی نمناک کنید, سپس یک کرم پودر هم رنگ پوست تان و تا اندازه ای روشن به روش تان بزنید. اگر صورت تان لکه های سیاهی دارد, از کانسیلر برای مخفی کردن آن ها کمک بگیرید. بالاخره نیز میتوانید به کمک پنککی مات, آن را تثبیت کنید

برای شما نیز جالب است؟  شیوه جلوگیری از خراب شدن آرایش در هوای گرم

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

۲. به روش تان حجم دهید

برای اینکه کرم پودری که به روش تان زدید, از حالت یکنواخت درآید, باید با دو کرم پودر تیره تر و روشن تر به آن حجم دهید. تحت این شرایط چهره شما نیز حالتی طبیعی تر به خود میگیرد. تنها توجه کنید که کرم پودرتان ۲ تا ۳ درجه تیره تر یا روشن تر از رنگ طبیعی پوست تان باشد.

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

۳. گونه هایتان را برجسته کنید

حال فرصت گونه هایتان هست. یک شت بردارید و رژ گونه را از گوش هایتان در ابتدا کنید و تا اواسط گونه هایتان بکشید. سپس به کمک همان شت اطراف آن را محو کنید تا طبیعی جلوه کند

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

۴. پیشانی خود را کوتاه تر نشان دهید

از یک کرم پودر تیره سود گیری کنید و قسمت بالای پیشانی تان را یک خط تیره بکشید. از کرم پودر روشن تر هم برای قسمت بالای ابرو و حدوداً وسط پیشانی سود گیری کنید. با اینکار پیشانی تان کوتاه تر و نیز زیباتر به نظر می‌آید و پافشاری بیشتری روی چشم هایتان میشود. تنها حواس تان باشد که لحظه محو کردن آن, شت را به سوی خارج صورت تان بکشید نه سمت داخل.

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

۵. فک تان را نازک تر کنید

برای باز هم رژ گونه تان را بردارید و یک خط از قسمت پایین گونه هایتان بکشید و سپس آن را محو کنید. با اینکار نه تنها فک تان نازک تر به نظر آمده و صورت شما حجم بیشتری به خود میگیرد حتی گونه هایتان نیز برآمده تر به ذهن خطور میکند.

برای شما نیز جالب است؟  انواع دلنشین ترین نمونه های آرایش صورت 2017

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

۶. بینی تان را نازک تر کنید

با یک شت باریک و کرم پودری تیره رنگ, دو خط موازی از دو طرف بینی تان بکشید و آن را در قسمت نوک بینی تان بهم بچسبانید بطوری که شکل U به خود بگیرد, سپس آن را محو کنید. با این شیوه بینی تان نازک تر به نظر خواهد رسید.اگر دوست دارید به چشم هایتان نیز حالت دهید, با همان کرم پودر یا سایه چشم تیره قسمت بالایی چشم تان را از وسط تا انتها بکشید تا حالت چشم تان کشیده تر شود.

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

۷. روی بینی تان را روشن کنید

به میزان شبیه به که تیره کردن قسمت هایی از صورت ارزش دارد, روشن کردن بخش های دیگر آن نیز مهم هست. بعنوان مثال شما باید روی بینی و مابین ابروهایتان را با کرم پودری روشن بپوشانید تنها توجه کنید که این سایه روشن ها به خوبی با یکدیگر مخلوط شوند اگر اینطور نباشد توس ذوق میزند.

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

۸. پوست تان را یکدست کنید

حال تمام آن چه شما بدان احتیاج دارید یک شت تمییز هست تا قادر باشید سایه روشن های صورت تان را صاف و یکدست کنید. تنها چیزی که در این قسمت کار ارزش دارد, حرکت شت هست که باید مطابق با تصویر بالا باشد. با شت قسمت هایی از هایلایت های صورت تان راکه به خوبی با هم مخلوط نشده اند را بکشید و مطمئن شوید که آرایش تان طبیعی و یکدست هست.

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

۹. به روش تان کمی درخشندگی دهید

اگر می‌خواهید صورت تان درخشش بیشتری داشته باشد, در عده ای از قسمت ها مانند وسط لب, بالای گونه, پشت چشم, داخل چشم و وسط بینی تان را درخشان کنید. گرچه این قسمت کار اختیاری هست و بطور کلی بستگی به خواست خودتان دارد.

برای شما نیز جالب است؟  آرایش صورت و نمونه موی زنانه از Charmie Janee

 

برای بانو هابی که سن بالاتری یا پلک های افتاده ای دارند, پیش نهاد می‌کنیم که از سایه های درخشان چشم با رنگ سرد سود گیری نکنند. در این شرایط هر قدر پلک ها مات تر باشند, چهره زیبایی بیشتری دارد چونکه وقتی که از سایه های درخشان سود گیری می‌کنید, چروک های ریز خودشان را اکثر نشان میدهند.

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

۱۰. آرایش تان را تثبیت کنید

بعد از آخر آرایش, از اسپری های تثبیت کننده سود گیری کنید تا مطمئن شوید که آرایش تان در کل روز روی صورت تان باقی خواهد ماند.

آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش

شیوه آرایش برای حجم دادن به روش،برترین شیوه برای آرایش صورت،اصول آرایش صورت،حجم دادن به روش با آرایش

 

 

امیدواریم از خواندن نوشته طنز آموزش کامل آرایش برای حجم دادن به روش لذت برده باشید. “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آرایش صورت
تبلیغات