خبرهای ویژه

» سلامت و پزشکی » آیا واقعا زندگی مجری سالم تر است؟

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۸:۳۹

 کد خبر: 22894
 9 بازدید
 دیدگاه‌ها برای آیا واقعا زندگی مجری سالم تر است؟ بسته هستند

آیا واقعا زندگی مجری سالم تر است؟

برای آگاهی درمورد سلامتی نوشته “آیا واقعا زندگی مجری سالم تر است؟” را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به گسترش سلامت جامعه به این نوشته میپردازیم. آیا واقعا زندگی مجری سالم تر است؟  بسیاری نظر بر این دارند که زندگی در دوران مجردی واقعا تندرست هست و مردم خیالشان از بابت همۀ چیز […]

برای آگاهی درمورد سلامتی نوشته “آیا واقعا زندگی مجری سالم تر است؟” را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به گسترش سلامت جامعه به این نوشته میپردازیم.

آیا واقعا زندگی مجری سالم تر است؟ 

بسیاری نظر بر این دارند که زندگی در دوران مجردی واقعا تندرست هست و مردم خیالشان از بابت همۀ چیز راحت و آسوده هست. پزشک بلا دپائولو روان شناس دانشگاه کالیفرنیا در سن ۶۳ سالگی هنوز مجرد هست. ایشان بیان می کند: هرگز نمیخواهم ازدواج کنم و در زندگی مجردی همه ی وقت خوشحال خواهم بود.

 

پزشک دپائولو زندگی مجردهای فراوانی را مورد مطالعه قرار داده هست و در تحقیقاتش بعد از یک دهه به این نتیجه رسیده هست که مجرد بودن فایده ها بیشماری دارد هم از لحاظ روانی و هم از لحاظ جسمی.به قول دپائولو این یقین که مجردها بدبخت، تنها و بدون عشق میباشند و هیچ چیزی به جز متاهل شدن در فکر ندارند افسانه ای بیش نیست.

 

ایشان در سال ۲۰۱۶ بررسی ها فراوانی که در اساس زندگی مجردی و متاهلی شده بود را مورد مطالعه قرار داد و به این نتیجه رسید که تنها بررسی ها ایشان نیستند که میگویند مجرد بودن فایده ها سلامتی بیشماری دارد. این نوشته را بخوانید تا از تمام فایده ها مجرد بودن مطلع شوید.

 

سنجش سلامتی مجردها و متاهل ها

مجردها روابط اجتماعی قوی تری درمقایسه با متاهل ها دارند.در سال ۲۰۱۵ محققان علوم اجتماعی اختلاف بین متاهل ها و مجردها پیرامون رفقا، خویشاوندان و همسایه ها را مورد مطالعه قرار دادند و به این نتیجه رسیدند که مجردها نه تنها به شبکه های مجازی اکثر دسترسی دارند

برای شما نیز جالب است؟  بهترین شیوه ها برای کاهش دادن صدای خروپف

 

حتی درمقایسه با متاهل ها علاقه بیشتری به کمک کردن و کمک خواستن از مردم دارند. پس نتیجه می‌گیریم مجرد بودن روابط اجتماعی را هم در زنان و هم در مردان گسترش می‌دهد.

 

مجردها از تناسب اندام بهتری برخوردارند

پس از آماری که از ۱۳۰۰۰ زن ومردبین سنین ۱۸ تا ۶۴ سال گرفته شد به این نتیجه رسیدند افرادی که مجرد میباشند و هرگز ازدواج نکرده اند در سنجش با متاهل ها هر هفته مرتب ورزش میکنند. در نوشته ای در مجله علوم اجتماعی و پزشکی مهم توده بدن۴۵۰۰ نفر مورد سنجش قرار گرفته شده

 

و متوجه شده اند که زنان و مردان مجرد مهم توده بدن پایین تری درمقایسه با زنان و مردان متاهل دارند. به طرز متوسط زوج های متاهل ۳ گیلوگرم درمقایسه با مجردها سنگین تر میباشند.

 

مجردها اکثر به افزایش شخصی می‌رسند

در سال ۱۹۹۸ در تحقیقی که سنجش ای بین مجردها و متاهل ها انجام دادند به این نتیجه رسیدند مجردها درمقایسه با متاهل ها اکثر به افزایش شخصی میرسند.

 

مجردها بعد از ازدواج بخشندگی کمتری دارند

 به نوشته سیرداق پزشک بلا دپائولو بعد از بررسی که در این اساس انجام داده به این نتیجه رسیده هست که مجردها درمقایسه با متاهل ها اکثر تکمیل میباشند کمک مالی به خویشاوندان خود بکنند.

 

مجردها اکثر از متاهل ها از لحظات تنهایی لذت میبرند

گاهی اوقات تنهایی فایده ها فراوانی برای سلامت ذهن دارد و دلیل افزایش خلاقیت و سازندگی می‌شود. لحظات تنهایی بنیادی برای شناخت بهتر خودتان هست.

 

 

مجله تفریحیو سلامتی سیرداغ با تجمیع مطالب آیا واقعا زندگی مجری سالم تر است؟ در جهت جلب رضایت خوانندگان عزیز تلاش مداوم دارد. خواهشمندیم سیرداغ را به دوستان خود معرفی کنید.

برای شما نیز جالب است؟  بهترین شیوه جلوگیری از افسردگی در فصل سرما

برچسب ها : , ,
دسته بندی : سلامت و پزشکی
تبلیغات