خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » اخبار داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۶:۰۵

 کد خبر: 20118
 28 بازدید
 دیدگاه‌ها برای اخبار داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان بسته هستند

اخبار داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته اخبار داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. اخبار داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان تازه ترین عکس ها بازیگران و ستاره های خارجی مشهور در جهان را از […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته اخبار داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

اخبار داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان

تازه ترین عکس ها بازیگران و ستاره های خارجی مشهور در جهان را از شبکه اجتماعی اینستاگرام گردآوری نموده ایم که غوغایی ترین پست ها را شامل می‌شود. 

 

«لیدی گاگا» با فوت دوست صمیمی اش سونجا در جستجوی یک مبارزه طولانی مدت با مریضی سرطان، برای مدتی خیلی غمگین بود با این تصویر باز هم از ایشان خداحافظی کرد.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانباید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که هیچ اخطار مخصوصی سلامتی «جنیفر لوپز» را تهدید نمی‌کند و این صحنه مرتبط به فیلمبرداری فصل واپسین سریال «سایه های آبی» می‌شود.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانخدا را شکر مانند اینکه قیافه «جاستین بیبر» بالاخره دارد جا میوفتد؛ گرچه به شرط آن که از نو هوس مش کردن موهایش به سرش نزند.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«بردلی کوپر» برای فیلمبرداری صحنه ای از فیلم «ستاره ای به جهان آمده هست» جمعه بعدازظهر در گلستنبری به نمایش گذاشته شد.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«با اینحال واتسون» سلطان مد کردن ترکیب های باورنکردنی و غریب هست، شلوار پایین لباس شب، تیشرت پایین پیراهن، تا ببینیم ترکیب بعدی اش چه خواهد بود.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«وین دیزل» پس از اهدای جایزه انجمن ملی تهیه کنندگان مستقل لاتین به «زوئی سلدانا» با این تصویر به این دوست خود تبریک گفت.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانآن آقایی که عکسش را روی اتومبیل «جیمی دورنان» می‌بینید «تیریون لنیستر» خود ما یا همان «پیتر دینکلج» هست که قرار هست همراه با جیمی در فیلم تلویزیونی « My Dinner with Hervé» ایفای نقش کند

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«رابرت داونی جونیور» و «تام هولاند» در مراسم افتتاحیه فیلم «مرد عنکبوتی:بازگشت به منزل» در لس آنجلس

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«سلن دیون» که این ایام کنسرت هایی را هم در فرانسه داشته هست برای حضور در فشن شوی دیور مانند همۀ وقت} خیلی شیک ظاهر شد.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانبخشی از خانواده بزرگ «بکهام» در کنفرانس تصویر بروکلین، پسر بزرگ خانواده.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«کریس همزورث» در حال گپ زدن با دوستش در سواحل رویایی استرالیا

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«رابرت پتینسون» در فشن شوی «دیور» که ستاره های بسیاری در آن حاضر بودند بدون نامزدش حضور یافت.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«برونو مارس»، مانند همه ی وقت کلاه به سر، بهمراه سگش؛ اینطور گفته میشود که هر دوی آن ها هم خیلی بی حال و حوصله تشریف دارند.

برای شما نیز جالب است؟  عکسهای بازیگران خارجی + اخبار داغ ستاره های جهان

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«آرمی همر» عکس ها فراوانی از آمپول هایی که در پایش فرو کرده بودند قرار داده با اینحال هیچ اشاره ای به دلیل بستری شدن خود در بیمارستان نکرده بود.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانبهتر بود «مایلی سایرس» غذای خوشگلتر و اشتها برانگیزتری را برای تبلیغ گیاهخواری گزینش کند.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«سلنا گومز» در آگهی کلکسیون پاییز ۲۰۱۷ برند «کوچ»

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«استفن امل» بهمراه پسرعمویش «رابی امل» سر صحنه فیلمبرداری فیلم علمی-تخیلی «کد ۸» که هر دوی آن ها در آن ایفای نقش می‌کنند، آن ها خودشان تهیه کنندگان این فیلم نیز میباشند.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«هیو جکمن» در حال گذراندن تعطیلات تابستانی در یونان دلنشین و باستانی.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان

بالاخره «جسیکا چستین» از فاز تازه عروس خارج شده و با این تصویر از تبلیغ «پرادا» به اینستاگرام بازگشت.
خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«جرد پادالکی» و همسرش جنویو از آن زوج های رمانتیکی میباشند که حضورشان در زندگی هم را میتوان در صفحات اجتماعی آن ها نیز دید و طوری رفتار نمی‌کنند که انگار مجرد میباشند. 
خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانعکسی بسیار دلنشین از «جیمی کینگ» و فرزندش در مقابل دوربین مجله «مادر میوز».
خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«کارا دلوینیه» روی جلد مجله «گلمور» با نقل قولی از ایشان که میگوید اطمینان خاطر با باور داشتن خودتان شروع می‌شود. گرچه برای یکی با خصوصیت هایی که ایشان دارد اینکار خیلی راحت تر میتواند باشد. 
خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«لورد» با این تصویر گفته بود که دلش برای این ور و آن ور رفتن با دوستانش تنگ شده هست، مفید این هم یکی از ضررها مشهور بودن هست دیگر!

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«آیرینا شایک» در یک تبلیغ برای «ژیوانشی».

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«کارلی کلاس» در دیزنی لند ژاپن.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«زندایا» هنوز به ذوق مرگی ناشی از انتشار عکسش روی مجله «ووگ» غلبه نکرده هست.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانمانند اینکه بچه داری به یکی از تفریحات مورد توجه «کیم کارداشیان» و همسرش مبدل شده و انها قصد دارند از روش یک مادر میانجی سومین فرزند خود را نیز به جهان بیاورند

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«اورلاندو بلوم» با این تصویر همراه با «یان مک کلن» به هوادارن خود خبر داده که این انسان بی مانند و هنرپیشه استثنایی قرار هست یک اجرای یک نفره در لندن داشته باشد و انها را به تماشای اجرای ایشان دعوت کرده هست.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانیقینا این ایام در جهان موسیقی هیچ کسی به اندازه «جان لجند» اجراهای گوناگون نداشته باشد. روزی نیست که این هنرمند خوش صدا در کنسرت، جشنواره و یا مراسمی به روی صحنه نرود

برای شما نیز جالب است؟  بازیگران و ستاره های ایرانی در ضیافت افطار

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«جیسون موموآ» که از علاقه مندان وفادار موج سواری هست هوادارانش را به سود گیری از این تخته هایی کرد که نه تنها برای محیط زیست ضرری ندارند، حتی به حفاظت از آن کمک هم می‌کنند.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«امیلیا کلارک» و «دیوید مومنی» بعد از کنسرت «ادل» در ورزشگاه ومبلی؛ امیلیا و دوستش جزء گروه خوش شانس ها بوده اند، از آنجاییکه باقی سانس های کنسرت های ادل در این ورزشگاه به دلیل سخت پیدا کردن صدای این ستاره پرطرفدار کنسل شده و خشم و واکنش های شدید هواداران وی را در پی داشتند.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان

«یان سامرهلدر» که انگار بارداری همسرش سرش را حسابی شلوغ کرده هست بالاخره بعد از ماه ها تصویر تازه ای را بهمراه گربه اش در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.
خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانچقدر بچه «لوئیس تاملینسون» زود بزرگ شد! انگار همین روز قبل بود که به جهان آمد!

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«نایل هوران» و دوستان همراه با هاربر بریج در کی یف پایتخت اوکراین.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«زک افرون» با این تصویر قدیمی همراه با این شیرهای خسته تولد پدرش را به ایشان تبریک گفت.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«شارلیز ترون» مانند همۀ وقت} دلنشین و اسرار آمیز، روی جلد مجله «دبلیو»خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان

به ذهن خطور می کند فشار گرمای تابستان روی «اولیویا هولت» خیلی چندان شده هست.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«نینا دوبرو» و دوستش با کلاه هایی مزین به نشان پرچم کشورشان، روز کانادا را تبریک گفتند.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانهواداران «شان مندس» که این ایام قبل از صدا و هنر اجرایش بعنوان یک نمونه هم فعالیت می‌کند، قادر اند عکس ها خواننده پرطرفدار خود را به طرز مرتب روی جلد مجله های گوناگون ببینند.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«آرون پال» با این تصویر از شروع فیلمبرداری فصل سوم از سریال «مسیر» اطلاع داد.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهاناحتمال اینکه خبر پدر شدن «کریس رونالدو» را نشنیده باشید نزدیک به صفر هست، با اینحال مفید خواستیم ما هم این خبر را به شما بدهیم. گول لباس صورتی دومی را نخورید، هر دوی آن ها پسر میباشند.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«مسی» هم با مراسم ازدواجش به اندازه رقیبش خبرساز شد، گرچه این تصویر به جشن ازدواجش ربطی ندارد و همان طوری که می‌بینید مرتبط به جشن تولدش هست.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهاندیدار «جویی چاولا» و «سونام کاپور» ستاره های پرطرفدار بالیوود از دو نسل دارای اختلاف در خیابان باند لندن که یکی از مراکز خرید گرانقیمت این شهر هست.

برای شما نیز جالب است؟  بروزترین تصویر های بازیگران و چهره ها (353)

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«آمیتاب باچان» در نمونه دیگری از دیدارهای هفتگی سی و چند ساله ای که با هوادارانش دارد.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«کاجول دوگان» با یکی از لباسهای بسیار زیبایی که «مانیش مالهوترا» طراح مشهور جهان مد هندوستان برای ایشان دیزاین کرده هست.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«پریانکا چوپرا» هم برای فشن شوهای پر زرق و برق پاریس خودش را بهمراه سگش به فرانسه رساند.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«آلیا بهات» و یک رقص تک نفره جلوی آینه در یک روز بارانی.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«پریتی زینتا» عید فطر را با این تصویر به مسلمانان تبریک گفت.
خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانیک سلفی پر انرژی تابستانی از «نورگول یشیل چای».

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«اوزجان دنیز» و طوطی جان در حال یک مذاکره خیلی جدی.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانباز هم «مروه بول اوئور» با این عینکش که خیلی به آن افتخار میکند و قصد ندارد تا ابد بیخیال آن شود.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«توبا بویوک اوستون» که بالاخره بعد از ماه ها کش دادن ماجرای طلاق از همسرش «انور سایلاک» جدا شده بهمراه دوقلوهایش «مایا» و «توپراک».

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«دمت آکالین» در هفته جاری از نو با صحبت در باب مهاجران سوری و اینکه حضور آن ها در استانبول را دیگر تحمل نمی‌کند خبرساز شد. این گفته ایشان واکنش های متفاوتی را از جانب هوادارانش بهمراه داشت

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«تارکان تِوت اوغلو» در تبلیغ کنسرت های تابستانی اش که مسلما مانند همۀ وقت} حسابی شلوغ و هیجان انگیز خواهند بود.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«لوهان» با یک سوییشرت خیلی شدیدا قرمز از برند لویی ویتون.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«لی جونگ سوک» در حال شکایت از گرمای شدید هوا.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهاناین تصویر «مین یونگ پارک» با لباسهای زیبای سنتی اش پایین باران شدید، آن هم با یک چتر نایکی تضاد بامزه ای از جهان قدیم و واپسین را در خود دارد

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان«کیم یونگ کوانگ» در دلنشین ترین حالت ممکن.
خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهاناگر «جیسو» و دوستش این ژست را به قصد دلبری کردن گرفته باشند باید بگوییم نتیجه اصلا موفقیت آمیز نبوده هست.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهانکسی میداند چرا «بائه سوزی» تازگی ها هر عکسی را سه بار پشت سر هم در صفحه اینستاگرام به اشتراک می‌گذارد؟! گرچه ممکن است هم این کارش فلسفه مخصوصی ندارد و تنها موبایل اش خراب شده هست.

خبرهای داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان

 

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته اخبار داغ بازیگران خارجی و ستاره های جهان لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات