خبرهای ویژه

» دانستنی ها » ادعای جنجالی تولید کره ماه به وسیله فضایی ها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۶

 کد خبر: 25218
 25 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ادعای جنجالی تولید کره ماه به وسیله فضایی ها بسته هستند

ادعای جنجالی تولید کره ماه به وسیله فضایی ها

اگر به مطالب علمی علاقه مندید، خواندن نوشته”ادعای جنجالی تولید کره ماه به وسیله فضایی ها” به شما توصیه میکنیم. ادعای جنجالی تولید کره ماه به وسیله فضایی ها  یک ادعای باورنکردنی علمی بیان میکند که کره ماه تنها قمر زمین را موجودات فضایی ساخته اند! تا این لحظه هیچ سند محکم و تایید شده […]

اگر به مطالب علمی علاقه مندید، خواندن نوشته”ادعای جنجالی تولید کره ماه به وسیله فضایی ها” به شما توصیه میکنیم.

ادعای جنجالی تولید کره ماه به وسیله فضایی ها 

یک ادعای باورنکردنی علمی بیان میکند که کره ماه تنها قمر زمین را موجودات فضایی ساخته اند! تا این لحظه هیچ سند محکم و تایید شده ای درمورد حضور موجودات فضایی تایید نشده هست. گروهی از محققان روسی کره ماه را سازه‌ای مصنوعی خوانده و موجودات فضایی را بعنوان تولیدکنندگان آن معرفی میکنند. پیشتر به بررسی این ادعالی غوغایی پرداخته ایم.

 

در جولای ۱۹۷۰, دو دانشمند روسی با اسم‌های میخائیل واسین «Mikhail Vasin» و الکساندر شرباکوف «AlexanderShcherbakov» نوشته‌ای علمی را پخش کردند که عنوان عجیب آن سر و صدای بسیاری را به پا کرد; “آیا ماه به وسیله بیگانگان هوشمند ساخته شده هست؟”

 

این تئوری پیشنهادی استدلالی را معرفی میکند که قادر هست مضامین بی‌شماری در باب ماه و خاطر ایجاد شدن آن را شرح دهد.ماه یکی از باورنکردنی‌ترین اجسام موجود در منظومه شمسی ما هست. مسئله موجودیت کره ماه به طرز کامل به وسیله یکی از محققان ناسا با اسم رابین برت «Robin Brett» تشریح شد و ایشان در این خصوص میگفت; “به ذهن خطور می کند که شرح وجود داشتن کره ماه از وجود نداشتن آن راحت‌تر باشد!”

 

با اینحال این دو دانشمند روسی با پخش این نوشته توانستند سوالات باورنکردنی غریبی را مطرح کنند که تا آن وقت هیچ دانشمند دیگری جرأت پرسیدن آنان را نداشت! نوشته آنان انتقادات شدیدی را علیه این ادعا روانه فرآوری; با اینحال این دو دانشمند روسی تنها کوشش داشتند با نقطه نظرهای خود به رازها باورنکردنی‌وغریب کره ماه جواب دهند.

 

در این نوشته میخوانیم که کره ماه به جای آنکه یک جسم طبیعی باشد, در حقیقت ریزسیاره‌ای مصنوعی بوده به وسیله گونه‌ای پیشرفته از موجودات فضایی به شکل زیادی توخالی شده و به سوی ما ارسال شده هست. گفته میشود که این نژاد از موجودات فضایی, تکنولوژی بسیار پیشرفته‌تری را حتی درمقایسه با امروز بشر دارا بوده‌اند!

 

میخائیل واسین و الکساندر شرباکوف میگویند برای فرآوری کره ماه از خودرو آلات فوق پیشرفته‌ای سود گیری شده تا مسیرهایی ویژه را در دل آن ایجاد کرد. پس‌ماندهای مرتبط به این پروسه را میتوان در عنصر های موجود در سطح کره ماه نیز یافت.

برای شما نیز جالب است؟  حقایق باورنکردنی و خواندنی پیرامون بدن انسان ها

 

با استناد بر چنین فرضیه‌ای باید سناریوی باورنکردنی غریبی را متصور شویم! موجودات فضایی کره ماه را هم چون کره‌ای با مسیرهای پیچ در پیچ در هم ساخته‌اند و سطح این کره نیز به وسیله پس‌ماندهای فلزی شکل گرفته هست. بالاخره این هنر بی‌مانند و خارق‌العاده با عبور از مسافتی بسیار طولانی بالاخره در مدار سیاره ماه قرار گرفت.

 

سطح سنگی ماه, سرشار از تیتانیوم هست! از طرفی فلزاتی ارزشمند هم چون برنج, اورانیوم ۲۳۶ و نپتونیوم ۲۳۷ نیز در سطح این قمر اسرارآمیز یافت میشوند. این عنصر های تا این لحظه هیچ‌گاه به روش طبیعی کشف نشده اند!

 

اورانیوم ۲۳۶ عنصری رادیو اکتیوی, حاصل مصرف شدن اورانیوم و فرآوری مجدد‌ی آن هست و دیدنی تر این که نپتونیوم ۲۳۷ نیز یک عنصر فلزی رادیو اکتیوی,‌ ساخته‌ی راکتورهای اتمی هست. به راستی که این رازها باورنکردنی در باب ماه, تصادفی میباشند؟

 

در این نوشته از زبان نویسنده‌های آن میخوانیم;ما مفاهیم سنتی “عقل سلیم” را کنار قرار داده و مسئله‌ای را مطرح میکنیم که در نگاه اول ممکن هست فانتزی به نظر برسد.با اینحال در چند دقیقه آتی, یافته‌های حال حاضر بشر از کره ماه را به طرز جدی‌تری پایین ذره‌بین قرار می دهیم. شواهد موجود به گونه‌ای میباشند

 

که برای رد چنین فرضیه‌ای حتی یک علتی قانع‌کننده هم وجود نخواهد داشت! اضافه بر این, چیزهای غیرقابل شرح دیگری در باب کره ماه وجود دارند که با این تئوری واپسین به خوبی قابل شرح میباشند.پزشک فاروک ال باز «Farouk El-Baz» در جریان ماموریت آپولو با آژانس فضایی ناسا «NASA» و اکتشاف در کره ماه هم کاری داشت. ایشان در این خصوص بیان میکند;

 

در پایین سطح ماه, غارهایی ناشناخته و متعدد می باشد. چند تست گوناگون برای حقیقت داشتن این فرمایش نیز انجام گرفته هست.
دیدنی هست بدانید که نتایج این تست ها هرگز به روش عمومی پخش نشد.پزشک ادگار میشل «Edgar Mitchell» بعنوان یکی از فضانوردان آپولو ۱۴ احتمال عجیبی را در باب غارهای زیرسطحی کره ماه مطرح تولید.

 

ایشان مدعی شد که به خاطر عنصر های سنگین موجود بر سطح این قمر, ممکن هست غارهایی در پایین پوسته آن وجود داشتند.سین سی سولومون «Sean C. Solomon» بعنوان یکی از محققان ارشد دانشگاه MIT با اظهارات خود بر حکایت توخالی بودن کره ماه اضافه کرد. برنامه مدارگرد ماه «The Lunar Orbiter» نتایج ممتازای در باب میدان گرانشی کره ماه در پی داشت که نشان می‌داد گویی که کره ماه واقعا توخالی هست!

برای شما نیز جالب است؟  همه مردم این 5 راز را در دل نگه می دارند

 

در نگاه اول پذیرش چنین ادعایی غیرممکن به ذهن خطور می کند, با اینحال علاقه مندان نظریه ماه توخالی اعتقاد دارند که این نمونه قادر هست تمامی رازها مرتبط با کره ماه را شرح دهد!این دو دانشمند روسی در تشریح فرضیات خود می گویند که عمر کره ماه بسیار قدیمی‌تر از زمین و حتی کل منظومه شمسی هست!

 

همین طور نمونه پیشنهادی آنان می تواند خاطر وجود ۳ لایه گوناگون در دل ماه را شرح دهد. متراکم‌ترین مواد موجود در ساختار ماه در لایه بیرونی قرار دارند. این بدان جهت هست که موجودات فضایی این کره را هم چون یک هواپیمای بین کهکشانی به سوی زمین رهسپار کرده‌اند و پوسته خارجی آن, نقش “بدنه هواپیما” را بازی می کند.

 

اضافه بر اینها, فرضیات دانش پژوهان روسی می تواند خاطر عدم کشف آب بر سطح ماه را شرح دهد. با اینحال در مقابل شواهد گسترده‌ای از وجود آب در پایین پوسته این قمر می باشد.تئوری پیشرو ماه توخالی میتواند رمز و راز نهفته در باب سطوح بسیار بزرگ سنگ بازالت و کشش‌های چشم‌گیر گرانشی در عده ای نقاط سطحی این قمر را شرح دهد. به نظر دانش پژوهان, این اثرات در حقیقت بقایای ابزار آلاتی میباشند که از آنان برای تولید ماه توخالی سود گیری می‌شد.

 

از این قبل, به کمک تئوری ماه توخالی می توان خاطر لرزش‌های باورنکردنی‌وغریب در کره ماه را به خوبی شرح داد.دیدنی اینجاست که اگر فرضیه ماه مصنوعی درست باشد, مسئله عجیب “ماه سرد” و “ماه گرم” که سال‌ها مطرح شده محققان قرار دارد نیز قابل شرح خواهد بود. موجودات فضایی از ابزارآلات پیشرفته‌ای دارا میباشند

 

و قادر اند شرایط حاکم بر یک سیاره یا کره آسمانی را برای خدمات رسانی از حیات تغییر دهند. از این نظر, ممکن‌سازی ایجاد کره سرد یا گرم برای آنان امری بسیار راحت هست.این بدان معناست که کره ماه ذاتا یک ریزسیاره بسیار سرد بود که نهایتا به کمک تکنولوژی‌های پیشرفته به یک سازه مصنوعی و گرم مبدل شد.

برای شما نیز جالب است؟  چرا سیاره ها و زمین گرد هستند؟

 

این تئوری از طرف دیگر میتواند تناقضات موجود در باب توخالی بودن ماه را نیز شرح دهد. دانش حال حاضر ما از کره ماه شواهدی را بهمراه دارد که نشان میدهد کره ماه پیش از هرچیز یک جسم بطور کلی جامد بوده و بعدها به وسیله خودرو آلاتی پیشرفته به روش توخالی درآمده هست.

 

حتی آیزاک آسیموف «Isaac Asimov» بعنوان نویسنده آمریکایی روسی‌تبارِ گونه‌های علمی, علمی–خیالی, گمان‌پردازی, وحشت و پروفسور بیوشیمی در دانشگاه بوستون «Boston University» از خصوصیات اعجاب‌آور کره ماه با خبر بود.آسیموف معتقد بود که کره ماه به وسیله نژادی اجنبی تسخیر و سپس در فضا ارسال شده هست. اظهارات ایشان در این خصوص را میخوانید;

 

کره ماه برای آنکه در میدان گرانشی زمین به دام بیوفتد, بسیار بزرگ هست! اضافه بر این محققان اعتقاد دارند که کره ماه از مدار حقیقی خود بسیار دور هست و همین فرمایش باعث می شود که در باب “طبیعی” بودن آن شک و تردید بسیاری وجود داشته باشد. من معتقد هستم که کره ماه برخلاف یقین عموم,

 

یک ماهواره طبیعی در مدار سیاره ما نیست. اگر چنین بود, کره ماه در امتداد خط استوای زمین گردش میکرد. دیدنی هست بدانید که اثرات گرانشی خورشید بر ماه, دو برابر این اثرات از جانب زمین هست! در حقیقت کره ماه می‌بایست مدت‌ها قبل از دام کره زمین فرار میکرد. با اینحال با استناد به دلایلی ناشناخته, این رخداد رخ نداده هست.

 

دیدنی هست بدانید که آسیموف در این خصوص بطور کلی درست میگفت; بدلیل آنکه گردش کره ماه در مدار زمین یک دایره کامل نیست و قبل از این مسئله, پیوسته یک سمت از ماه به سویِ زمین قرار دارد. در شرح این پدیده باورنکردنی‌وغریب, محققان از پدیده‌ای تحتِ عنوان قفل گرانشی اسم برده اند که به قول آنان پدیده نادری هم نیست; چرا که مثل‌های دیگری از آن را نیز می توان در باب رابطه دیگر اقمار و سیارات نیز دیدن کرد. 

 

 

در بیشتر مواقع میتوانید مطالب علمی مثل نوشته ادعای جنجالی تولید کره ماه به وسیله فضایی ها را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دانستنی ها
تبلیغات