خبرهای ویژه

» جالب و خواندنی » ازدواج جنجالی مرد بلند قد و زن کوتوله +تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰:۴۴

 کد خبر: 19015
 42 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ازدواج جنجالی مرد بلند قد و زن کوتوله +تصویر بسته هستند

ازدواج جنجالی مرد بلند قد و زن کوتوله +تصویر

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان ازدواج جنجالی مرد بلند قد و زن کوتوله +تصویر که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. ازدواج جنجالی مرد بلند قد و زن کوتوله +تصویر  امروز می‌خواهیم از زن و شوهری برای شما نقل کنیم که اختلاف قد آنها در دنیا […]

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان ازدواج جنجالی مرد بلند قد و زن کوتوله +تصویر که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

ازدواج جنجالی مرد بلند قد و زن کوتوله +تصویر 

امروز می‌خواهیم از زن و شوهری برای شما نقل کنیم که اختلاف قد آنها در دنیا مانند ندارد، مرد قد بلند با زن کوتاه قد ازدواج کرد. یک مرد برزیلی غول پیکر توانسته هست که عشق زندگی اش را بیابد! فرناندز داسیلوا مردی ۲۹ ساله هست که بخاطر افزایش بیش از حد قد و اندامش، زندگی متفاوتی را درمقایسه با بقیه مردم تجربه میکند. فرناندز که حاوی قد ۲۳۳ سانتی متری می باشد، بخاطر اندام بزرگش با اسم غول مهربان شناخته میشود.

ازدواج جنجالی مرد بلند قد و زن کوتوله +عکس

ایشان پس از مدتی در یک سایت دوستیابی آنلاین با دختری اشنا شده و اکنون مدتی هست که با یکدیگر زندگی عاشقانه را تجربه می‌کنند. این دختر ۲۲ساله میگوید زمانی که وی را دیدم، عاشقش شدم! نکته دیدنی این رابطه عاشقانه اختلاف قدی این زوج می باشد. این دختر حاوی قدی حدود ۱۴۵ سانتی متر بوده در شرایطی که همسرش ۲۳۳ سانتی متر می باشد!

ازدواج جنجالی مرد بلند قد و زن کوتوله +عکس

 

 

امیدواریم از خواند نوشته ازدواج جنجالی مرد بلند قد و زن کوتوله +تصویر لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.

برای شما نیز جالب است؟  یاغی ترین و زیباترین دختر انگلستان را بشناسید

برچسب ها : , ,
دسته بندی : جالب و خواندنی
تبلیغات