خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » استخر لوکس و تصویر سلفی لیلا اوتادی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۸

 کد خبر: 24546
 33 بازدید
 دیدگاه‌ها برای استخر لوکس و تصویر سلفی لیلا اوتادی بسته هستند

استخر لوکس و تصویر سلفی لیلا اوتادی

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته استخر لوکس و تصویر سلفی لیلا اوتادی را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. لیلا اوتادی با پخش تصویر پایین نوشت: دلی بزرگ می خواهد زندگی کردن در این جهان..دلی می خواهد تا خیلی چیزها رو نبینی.. […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته استخر لوکس و تصویر سلفی لیلا اوتادی را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

لیلا اوتادی با پخش تصویر پایین نوشت:

دلی بزرگ می خواهد زندگی کردن در این جهان..دلی می خواهد تا خیلی چیزها رو نبینی.. خیلی چیزها رو نشنوی.. و از خیلی چیزها بگذری ! وبازهم از زندگی لذت ببری. آخرهفته ى خوبی براتون آرزو مى کنم.

استخر لوکس و تصویر سلفی لیلا اوتادی

لیلا اوتادی «متولد ۱۴ مرداد ۱۳۶۲ – استان تهران» بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر و شاعر ایران هست.اوتادی از هفده سالگی سرودن شعر را شروع کرده‌هست.وی دانش‌ آموخته کارشناسی معماری داخلی از دانشگاه هنر استان تهران هست.

 

کار خود را با فیلم چشمان سیاه ساخته ایرج قادری در ابتدا کرد با اینحال برای بار نخست با سریال مهر و ماه به کارگردانی سید فیاض موسوی دیده شد.

 

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته استخر لوکس و تصویر سلفی لیلا اوتادی لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)

برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات