خبرهای ویژه

» دانستنی ها » اسناد موجودات فضایی در انگلستان لو رفت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۱:۴۶

 کد خبر: 19105
 22 بازدید
 دیدگاه‌ها برای اسناد موجودات فضایی در انگلستان لو رفت بسته هستند

اسناد موجودات فضایی در انگلستان لو رفت

اگر به مطالب علمی علاقه مندید، خواندن نوشته”اسناد موجودات فضایی در انگلستان لو رفت” به شما توصیه میکنیم. اسناد موجودات فضایی در انگلستان لو رفت  یوفوها یا همان موجودات فضایی در کره زمین به دفعات خود را نمایش داده اند، با اینحال سران کشورها از بیان آن در ملا عام خودداری نموده اند. نتیجا پس از […]

اگر به مطالب علمی علاقه مندید، خواندن نوشته”اسناد موجودات فضایی در انگلستان لو رفت” به شما توصیه میکنیم.

اسناد موجودات فضایی در انگلستان لو رفت 

یوفوها یا همان موجودات فضایی در کره زمین به دفعات خود را نمایش داده اند، با اینحال سران کشورها از بیان آن در ملا عام خودداری نموده اند. نتیجا پس از سال‌ها انتظار، آلبوم‌ای از اسناد فوق سری یوفو به وسیله وزارت دفاع انگلستان با عنوان «پرونده‌های ایکس دولت بریتانیا» پخش گردید.

 

وزارت دفاع انگلستان، اخیرا آلبوم‌ای از اسناد فوق سری یوفو را پخش کرده هست که به نظر تعداد فراوانی از یوفولوژیست‌ها و علاقه مندان تئوری توطئه، می تواند شامل شواهدی از حضور بیگانگان در زمین و ملاقات آنان با انسان‌ها باشد. با اینحال مسئله بحث‌برانگیز در باب اسناد ذکر شده این هست که از ۱۸ سند موجود،

 

دولت انگلستان تنها ۱۵ عدد از آنان را پخش ساخته و باقی آنان بازهم به روش محرمانه باقی مانده‌اند. از این رو، بسیاری بر این باورند که دولت‌ها و ابرقدرت‌های دنیا بازهم می خواهند که حقیقت را از عموم مردم پنهان کنند.هدف از پنهان‌سازی ۳ پرونده از دیگر اسناد موجود چیست؟ اگر شما قصد داشته باشید که آلبوم‌ای

 

از اسناد محرمانه را بعد از گذشت چند سال، از حالت محرمانه خارج کنید، چه دلیلی دارد که چندین عدد از آنان را بازهم به روش غیر علنی نگه دارید؟ این امر باعث می شود که بخش بزرگی از مردم تصور کنند که دولت در حال پنهان‌سازی واقعیتی شوم هست!آلبوم‌ای از اسناد فوق سری یوفو به وسیله وزارت دفاع انگلستان پخش شد!

 

به هر حال، آلبوم‌ای از اسناد فوق سری یوفو به وسیله وزارت دفاع دولت انگلستان پخش شده هست، با اینحال هنوز اثری از آنان در محیط شبکه جهانی وب نیست! در حقیقت اگر کسی بخواهد که از محتویات این اسناد اطلاع بیابد، می‌بایست پیش از هرچیز به کشور انگلستان سفر کند و با تعیین وقت قبلی، به آرشیو دولتی مراجعه کرده و آنان را به روش فیزیکی مورد بررسی قرار دهد.

برای شما نیز جالب است؟  گنج های عظیم گم شده در طول تاریخ

اسناد موجودات فضایی در انگلستان لو رفت

همین طور این امکان می باشد که با سفارش آنلاین این اسناد فوق سری یوفو ، آنان را در عرض چند روز یا چند هفته در آدرس محل زندگی خود دریافت کنید. آیا این روشهای پیچیده، از انتشار آنلاین آنان ساده‌تر میباشند؟ به طرز قطع چنین نیست! به ذهن خطور می کند

 

هر فردی که میخواهد از محتویات این اسناد اطلاع یابد، می‌بایست خودش با آرشیو دولتی در رابطه باشد و یا حداقل مشخصات فردی و آدرس محل زندگی خود را برای دولت واضح سازد.نیک پاپ «Nick Pope» بعنوان روزنامه‌نگار و خبرنگار تلویزیونی که از سال ۱۹۸۵ تا ۲۰۰۶ در وزارت دفاع انگلستان نیز سرگرم به کار بوده در این باره میگوید:

 

به ذهن خطور می کند که وزارت دفاع انگلستان، بالاخره تصمیم گرفت بعد از مدتی ۹ ساله، آلبوم‌ای از ۱۵ سند فوق سری خود در رابطه با یوفوها را پخش کند. دیدنی دقت هست که بر خلاف دیگر اسناد UFO که پیش‌تر پخش میشد، این اسناد بدون آگاهی قبلی پخش گردیده‌اند؛ در حقیقت هیچ تاریخی برای انتشار رسمی این اسناد مقرر کرده نشده بود.

 

انتشار این اسناد فوق سری یوفو ، در یک مرحله به از وزارت دفاع به آرشیو ملی ارسال و سپس از نو به وزارت دفاع برگشت داده شد! ضروری به ذکر هست که بر خلاف اسناد پیشین، این‌بار خبری از انتشار آنلاین نیست. من بر این باورم که تعداد فراوانی از علاقه مندان تئوری توطئه می گویند که این اسناد، به بیرون درز کرده‌اند و اخبار غیر موثق بسیاری در باب این مسئله به راه خواهد افتاد.

برای شما نیز جالب است؟  همه کوه های آتشفشانی ایران را بشناسید

 

این آلبوم اسناد فوق سری یوفو ، قادر اند جواب روشنی را برای معمای تاریخی جنگل رندلشام یا رندلزهام «Rendlesham Forest» معرفی کنند. در دسامبر ۱۹۸۰، یک بشقاب پرنده مثلثی شکل ، به وسیله گروهی از افسران آمریکایی مستقر در سافک انگلستان دیده شد.

 

به توجه به گذشت چندین سال از این موضوع، هنوز هیچ شرح دقیقی برای این واقعه معرفی نشده و نظریه‌پردازان توطئه، از این موضوع بعنوان یکی از اصلی ترین پنهان‌سازی‌های دولتی یاد می کنند.این حادثه UFO به وسیله وزارت دفاع انگلستان مورد بررسی قرار گرفت و سپس مطرح شد که هیچ شواهدی از ملاقات بیگانگان در این خبر موجود نیست.

 

دولت انگلستان، بعدها گزارش مرتبط به دیده بشقاب پرنده مثلثی شکل را نیز مردود دانست و گزارش مرتبط به دیدن وسایل نورانی به چراغ یک فانوس دریایی نزدیک به محل حادثه نسبت داد. آیا این مسئله برای شما قابل باور هست؟

اسناد موجودات فضایی در انگلستان لو رفت

نیک پاپدر این باره میگوید:من مطمئن هستم پرونده‌های مهمی در رابطه با جنگل رندلشام وجود دارند که هنوز به وسیله سازمان‌های دولتی پخش نشده‌اند. انتشار این اسناد فوق سری یوفو نشان میدهد که اخبار غیر موثق و حدس و گمان‌ها در این باره ادامه خواهد داشت؛ چرا که از جمله مهمترین دلایل آن را میتوان به جذابیت این مسئله برای مردم نسبت داد.

 

مطالعه این اسناد، دیدگاه مردم را درمقایسه با وزارت دفاع و فعالیت‌های آن تغییر خواهد داد. من معتقد هستم که این فایل‌ها، شامل حقیقت‌هایی اسرارآمیز از یوفوها و موجودات بیگانه هست و مدیران رسمی وزارت دفاع در تلاش میباشند که آن را به گونه‌ای قابل درک برای مردم نشان دهند.

برای شما نیز جالب است؟  ادعای جنجالی تولید کره ماه به وسیله فضایی ها

 

 به نوشته سیرداق در کمال تاسف هیچ شواهد دقیقی از ملاقات بیگانگان با ما در این اسناد نیست. با اینحال چندین عدد از خبرها شگفت‌آنگیز از دیدن یوفوها در آنان یافت می شود که تماما سیاست‌های دولت‌ها بازرسی می شوند. تعداد فراوانی از مردم با دقت به همین سیاست‌ها، مدعی میباشند که حقیقت‌های مهم درمورد یوفوها، بازهم به روش پنهان نگه داشته‌ می شود.

 

اضافه بر این، با دقت به این که اسناد ذکر شده، به روش آنلاین قابل دیدن و دانلود نیستند، موج عظیمی از اخبار غیر موثق در این باره به راه خواهد افتاد. پیش‌بینی میشود ۳ سند باقی مانده، در انتهای سال جاری معرفی شود.دیدنی دقت هست بدانید که یک افسر آمریکایی که در حادثه مرتبط به جنگل رندلشام حضور داشت، روسای نظامی را مجبور به پرداخت هزینه‌های درمانی خود کرد! وکیل این افسر آمریکایی در این باره اظهار کرد:

 

ضمن اشاره به اسناد مرتبط به تشعشعات از جانب وزارت دفاع حضور جان بوروز «John Burroughs» در جنگل رندلشام و مطرح رسمی دولت ایالات متحده از وقوع این آسیب‌ها از جانب وسایل ناشناس پرنده، ایشان دچار مصدومیت‌های بسیاری در طول دوران خدمت شده‌اند.علی رغم همه ی این ها و تعداد تعداد فراوانی از اسناد فوق سری یوفو که پیش‌تر پخش شده‌اند، واقعیات اتفاق جنگل رندلشام هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

 

 

در بیشتر مواقع میتوانید مطالب علمی مثل نوشته اسناد موجودات فضایی در انگلستان لو رفت را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دانستنی ها
تبلیغات