خبرهای ویژه

» دانستنی ها » اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۵:۳۷

 کد خبر: 25614
 27 بازدید
 دیدگاه‌ها برای اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی بسته هستند

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

اگر به مطالب علمی علاقه مندید، خواندن نوشته”اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی” به شما توصیه میکنیم. اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی  دانشمند آمریکایی قبل از مرگ خود بوجود آدم فضایی ها اقرار کرد, وقتی یک دانشمند وجود این موجودات را تایید کند خبر تایید نشده کمرنگ می شود. موجودات فضایی وجود دارند یا نه؟ […]

اگر به مطالب علمی علاقه مندید، خواندن نوشته”اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی” به شما توصیه میکنیم.

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی 

دانشمند آمریکایی قبل از مرگ خود بوجود آدم فضایی ها اقرار کرد, وقتی یک دانشمند وجود این موجودات را تایید کند خبر تایید نشده کمرنگ می شود. موجودات فضایی وجود دارند یا نه؟ بوید بوشمن «Boyd Bushman» بعنوان یک دانشمند اسبق آمریکایی قبل از مرگ به این حقیقت اقرار کرده هست.

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

آیا موجودات فضایی وجود دارند ؟

بزرگ‌ترین پرسش در تمام جهان که هنوز هیچ‌کسی نتوانسته پاسخی دقیق را برای آن معرفی کند, این هست که آیا موجودات فضایی وجود دارند یا نه؟ از روزهای بسیار دور, بشر در رویای کشف هم‌نوعانی از خود در ماورای زمین بود. وقتی که به جهان اطراف خود می‌نگریم, تماشای میلیاردها میلیارد ستاره در پهنه وسیع کیهان ما

 

را شیفته خود خواهد نمود. آیا همه ی‌ی این زیبایی‌ها در دست انسان دیزاین شده‌اند؟ با گذشت لحظه و ترقی علم و تکنولوژی, بشر موفق شد از محیط اطراف خود معلومات بیشتری را بدست آورد. برای نمونه, در قرن‌های قبل بالاخره انسان موفق شد سیاره‌های اطراف خود را به کمک تلسکوپ‌ها

 

مورد بررسی قرار دهد. بعد‌ها تلسکوپ‌های ما ترقی‌های چشم‌گیری پیدا کردند; تا جاییکه امروزه محققان قادرند با سود گیری از تلسکوپ‌های رادیویی, حتی جزئی‌ترین سیگنال‌های فضایی را نیز دریافت کنند. به توجه به این که تلاش برای کشف موجودات فضایی چندین دهه با جدیت بسیاری دنبال می شود, با اینحال هنوز خبر و یا شواهدی حقیقی از آنان در معرض نیست. به راستی چرا تصور میکنیم که ما در جهان تنها هستیم؟

 

آیا سیاست‌های پشت پرده ابر قدرت‌های جهان, واقعیتی شوم را از مردم پنهان می کند؟ آیا بیگانگان در بین ما حضور دارند؟ این ها از جمله سوالاتی میباشند که به مرور لحظه گروهی را در جهان موسوم به نظریه‌پردازان توطئه تشکیل داد. توطئه‌پردازان بر این باورند که موجودات فضایی وجود دارند و به دفعات از سیاره زمین دیدار کرده‌اند. با اینحال چه چیزی دلیل می شود که این حقیقت بسیار مهم از مردم پنهان باقیمانده باشد؟

 

بوید بوشمن یکی از محققان اسبق ایالات متحده کشور آمریکا در منطقه ۵۱ «Area 51» بود که قبل از مرگش در سال ۲۰۱۴ مطرح کرد که; موجودات فضایی وجود دارند ! ایشان آزمایشات چشمگیر خود در این اساس را با مهندس هوافضا “مارک پترسون” «Mark Patterson» در بین گذاشت. بوید بوشمن قبل از مرگ خود اطلاعاتی را پخش کرد, مطمئنا شما را در بهت و حیرت فرو خواهد برد!

 

دولت کشور آمریکا پیوسته کوشش داشته هست که ترقی‌های خود در اساس علم و تکنولوژی را به نشریهها معرفی کند تا اهالی داخل و خارج از این کشور را نیز از دستاوردهای خود مطلع سازد. چندی قبل نوشته‌ای در نشریههای خبری مشهور آمریکایی پخش شده که اظهاراتی لزرش‌دهنده از بوید بوشمن را به استحضار خوانندگان می رساند.

 

به راستی مردی دانشمند که در آستانه مرگ قرار دارد, با گفتن حقیقت چه چیزی را به دست آورده و یا از دست میدهد؟ هیچ چیز! همین فرمایش, بر اظهارات بوید بوشمن اعتبار می‌بخشد. دانشمند اسبق آمریکایی که فعالیت‌ پر رنگی را در منطقه ۵۱ داشت, تازه ترین گفته‌های خود را در شکل

 

یک فایل تصویری ۳۰ دقیقه‌ای با جهانیان به اشتراک گذاشت و در آن اشاره‌های مستقیمی به بیگانگان و حضور آنان در زمین کرد. پس اگر نظر این دانشمند فقید را بخواهید, باید بگوییم; بله; موجودات فضایی وجود دارند !ما نیز بر این یقین هستیم فردی که در آستانه مرگ قرار دارد, از گفتن دروغ هیچ سودی نمیبرد; از این نظر به ذهن خطور می کند که این دانشمند فقید قصد داشته قبل از آنکه از جهان رخت بربندد, گوشه‌ای از حقیقت‌های جهان را به آگاهی عموم مردم برساند.

 

بوید بوشمن در هفتم آگوست سال ۲۰۱۴ در ایالت آریزونا درگذشت. ایشان قبل از مرگ خود یک دانشمند ۷۸ ساله آمریکایی بود که تصمیم گرفت در لحظات باقی باقیمانده حقایق پنهانی را فاش سازد. ایشان سال‌ها بیننده تست ها و وقایع باورنکردنی غریبی بود که برای ما هم چون افسانه‌های اساطیری میماند!

 

بوشمن به طرز حرفه‌ای ترجیح می دهد که خود را بعنوان یک دانشمند ارشد معرفی کند. ایشان یک پیشگام حقیقی و بزرگ در اساس دفاع و امنیت ملی ایالات متحده ایالات امریکا به شمار می‌رفت که تا لحظه بازنشستگی‌ش در سال ۲۰۰۰, شمار ۲۷ پتنت را به اسم خود ثبت کرده بود که شمار فراوانی از آنان شامل اطلاعاتی محرمانه در سطوح دولتی و ایمنی میباشند.

 

اعترافات مردی در آستانه مرگ

تاریخچه کاری ۴۰ ساله بوید بوشمن, شامل کار با پیمانکاران وزارت دفاع از قبیل کمپانی هواپیماسازی هیوز «Hughes Aircraft», جنرال داینامیکس «General Dynamics», تگزاس اینسترومنتس «Texas Instruments », لاکهید مارتین «Lockheed Martin» هست. اضافه بر این بعنوان عده ای از دستاوردهای ایشان میتوان به حضور در تیم گسترش موشک استرینگر «Stinger Missile», جنگنده اف ۱۶ «F16 Fighter» و شمار شمار فراوانی از دیگر سلاح‌های پیشرفته اشاره نمود.

 

در یک فایل تصویری, بوید بوشمن گفت و گو‌ای را در تازه ترین روزهای عمر خود با مارک پترسون انجام داده که شمار فراوانی از فعالیت‌های پنهانی ایشان در منطقه ۵۱ را از زبان خودش می شنویم. ۱۹ نفر از عضو های خدمه ایشان در جریان تلاش برای مهندسی معکوس کردن تکنولوژی بشقاب پرنده های موجودات فضایی برای ارتش درگذشتند!

برای شما نیز جالب است؟  انتهای و نابودی جهان به چه نحو رخ خواهد داد؟

 

وی اضافه کرد که موجودات فضایی وجود دارند و حتی از سال‌های دور به زمین آمده‌اند و هم‌اکنون نیز در پایگاه‌های نظامی ارتش ایالات متحده کشور آمریکا سرگرم به کار میباشند و حتی عده ای از آنان در همین پایگاه‌ها می‌میرند!بعنوان یک دانشمند, من به نظریه‌ها بی‌باور هستم. اگر چیزی به کمک یک امتحان فیزیکی قابل ثابت نباشد, برای من قابل پذیرش نیست; چرا که از جانب “آن‌ها” داده‌هایی به من و شما می رسد.

 

هرچیزی که قابل مقایسه باشد درست تلقی می شود و منظور این دانشمند فقید از “‌آن‌ها” در حقیقت موجودات فضایی هست.این بیگانگان ساکن سیاره‌ای با اسم کوئینتونیا «Quintonia» میباشند که ۶۸ هزار سال نوری با زمین فاصله دارد. با استناد به اظهارات بوید بوشمن, سفر بیگانگان به زمین تنها ۴۵ دقیقه به طول می‌انجامد. این نشان می دهد

 

که موجودات فضایی از لحاظ تکنولوژیکی بسیار پیشرفته میباشند و قادر اند با سرعتی فراتر از نور در بین کهکشان‌ها سفر کنند. موجودات فضایی سیاره کوئینتونیا , حاوی سفینه‌های فضایی بشقابی‌شکل میباشند که قطر آنان برابر با ۱۱.۵ متر هست.هر بار که موجودات فضایی از محیط خارج به زمین سفر می کنند, مسیر پرواز ویژه‌ای را دنبال کرده

 

و بالاخره سفینه خود را در نزدیکی ها منطقه ۵۱ فرود می‌آورند. بوید بوشمن میگوید که سفینه‌های آنان با سود گیری از نیروی ضد گرانشی کار می کند که دلیل میشود پروازهای آنان بطور کلی بدون صدا انجام گیرد

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

تا اینجای مسئله میتوان با استناد بر اظهارات بوید بوشمن گفت; موجودات فضایی وجود دارند , با اینحال نحوه برقراری آن‌ها به چه نحو هست؟ بوشمن در این خصوص اظهار کرد;شما سوالی را از بیگانگان در فکر خود می‌پرسید و در حالی‌که در اتاق قدم میزنید, آنان جواب را با صدای خودتان و به کمک رابطه تله‌پاتیک در فکر‌تان قرار میدهند!

 

ایشان ادعا کرد که بیگانگان ایستگاه خود در منطقه ۵۱ را تقریبا ۲۳۰ سال قبل اجرا کرده‌اند و قد آنان تقریبا ۱.۵ متر هست و شکل و شمایلی نمونه با انسان دارند.

 

پاهای آنان حاوی ۵ انگشت به هم تنیده هست و انگشتان آنان ۳۰ درصد بلندتر از انگشتان ما انسان‌هاست. بیگانگان هم چون ما حاوی سر, گردن, دو دست و دو پا میباشند که هریک از آنان ۵ انگشت دارد. با اینحال مشابهت‌های بیگانگان با انسان در در همین نقطه خاتمه مییابد; چرا که در دیگر اساس‌ها اختلاف بسیاری می باشد!

 

بوید بوشمن در این گفت و گو ادعا کرد که هرزگاهی وظیفه داشت که در لابراتوار خود در لاکهید مارتین, بخش‌هایی از وسایل نقلیه بیگانگان را مورد بررسی قرار دهد. عده ای از این بشقاب پرنده‌ها حاوی یک خاصیت ضدگرانشی بسیار نیرومند و عده ای دیگر مقدار نامحدودی از الکتریسیته را دارا بودند. ایشان به دلیل می‌آورد که در یک مورد, محققان با سود گیری از یک قطعه بسیار کوچک از کریستال ناشناخته, به مدت ۶ ماه تمام, برق یک لابراتوار بطور کلی تجهیز را تغذیه کردند!

 

تکنولوژی بیگانگان

تصور حضور موجودات فضایی در زمین و تمدن‌های اجنبی بسیار دلچسب هست. بررسی ها و بررسی ها باستان‌شناسان بر روی معماری سازه‌های باستانی, آنان را شگفت‌زده میکند. به راستی به چه نحو بیگانگان پیروز شده‌اند چنین سازه‌های ممتازای را با ابزارهایی ابتدایی بسازند؟

 

بناهای تاریخی, شهرک‌های غول‌آسا و آرامگاه‌های باستانی از قبیل تمدن‌های اینکا, آزتک‌ها, مایاها, مصریان باستان و … از نمونه مکان‌هایی میباشند که انسان را چندین قرن متحیر ساخته هست. به چه نحو ممکن هست تمدنی بتواند ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد حضرت مسیح, چنین بناهای خارق‌العاده‌ای را آن هم با تکنولوژی‌های ابتدایی احداث کند؟

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

مطمئنا چوب, طناب و سنگ‌شکن‌های ابتدایی از نمونه ابزارهای مرسوم برای بنا نهادن چنین سازه‌هایی نیست! از این جهت در صورتی که انسان‌های باستانی برای تولید چنین بناهایی از خودرو‌آلات پیشرفته سود گیری کرده‌اند, بقایای آنان کجاست؟

 

از این نظر سوالی که مطرح می شود این هست که آیا این تمدن‌ها حاوی تکنولوژی‌های بیگانگان بوده‌اند که ما از آنان بی‌آگاهی هستیم؟ اگر چنین هست, نهایتا بدین شکل مطرح شده است که بخش بزرگی از وقایع تاریخی را نمیتوان در کتب قدیمی جستجو کرد.

 

نظریه‌پردازان توطئه

توطئه‌پردازان از دسته افرادی میباشند که گفته‌های سازمان‌های علمی و بررسی را به سادگی نمی‌پذیرند. یکی از شاخه‌های مشهور از توطئه‌پردازان در تمامی جهان را می توان به زمین تخت گرایان نسبت داد. یقیناً برای شما هم دیدنی باشد که بدانید به چه نحو امکان دارد گروهی از مردم در قرن ۲۱ میلادی

 

و با این همه ی ابزارهای ماهواره‌ای و دستاوردهای فضایی, ادعا کنند که زمین هم چون یک سکه صاف و دایره‌ای شکل هست! در بین آنان مردم تحصیل کرده بسیاری در رشته‌های مرتبط را نیز میتوان یافت, با اینحال ریشه چنین مسائلی در چیست؟ آن‌ها باور دارند که موجودات فضایی وجود دارند ; با اینحال با استناد به دلایلی دولت‌مردان کوشش می کنند این حقیقت را از جهان پنهان کنند.

 

به نظر علاقه مندان تئوری توطئه, دولت‌ها و سازمان‌های فضایی پیوسته کوشش دارند که حقیقت را از مردم پنهان کرده و مسائلی دروغین را به جامعه تحویل دهند. از این نظر امروزه شمار هواداران آن گونه نظریه‌ها شدیدا رو به گسترش هست و با یک جستجوی ساده در شبکه‌های اجتماعی قادر اید به مطالب و ویدیوهای بسیاری در این رابطه دست پیدا کنید. همراه با این ها, وب‌سایت یوتیوب نیز نقش پررنگی را بازی میکند.

برای شما نیز جالب است؟  بهره برداری از شبکه های اجتماعی و ابتلا به افسردگی

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

با ترویج چشم‌گیر علاقه مندان نظریه‌های توطئه, شمار ویدیوهای مرتبط به موجودات فضایی و یا دیده شدن یوفوهای آنان شدیدا رو به گسترش هست. عده ای از این ویدیوها بی تردید دروغی و ساختگی میباشند و به خودی خود بر ماهیت حقیقی اکتشافات فضایی ضربه وارد میکنند.

 

صدها نفر از اهالی تمامی جهان با دیدن پدیده‌های باورنکردنی, فایل تصویری آن را به کمک اسمارت‌فون‌های خود تهیه کرده و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می گذراند. شمار فراوانی از این مشاهدات نیازمند دلایل و شواهد منطقی برای ثابت چنین ادعایی هست. هم لحظه با تئوری‌پردازان, آزانس فضایی ناسا نیز کوشش می کند با معرفی توضیحاتی دقیق, مردم را از واقعیات‌ها باخبر سازد.

 

با اینحال با استناد بر اظهارات بوید بوشمن می توان به حقیقت‌های شگفت‌آوری از موجودات فضایی و تکنولوژی‌های آنان دست پیدا کرد. به قول ایشان, موجودات فضایی وجود دارند و به دفعات از سیاره زمین بازدید کرده‌اند. تکنولوژی‌های آنان, به دفعات متعدد به وسیله بوشمن و همکاران ایشان مورد پژوهش و بررسی قرار گرفته و حتی برای مهندسی معکوس کردن آنان نیز تلاش‌های بسیاری صورت گرفته هست.

 

تمدن‌های باستانی

با استناد به تخمین باستان‌شناسان, بنای استون هنج «Stonehenge» حدود ۲۰۰۰ الی ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح در انگلستان احداث شده هست. شمار فراوانی از مردم نظر دارند که موجودات فضایی وجود دارند و این بنا نیز به وسیله گونه‌ای از فرازمینی ها ساخته شده که در عهد باستان ساکن زمین بوده‌اند.

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

اگر ما دانسته‌های حال حاضر خود از جهان اطراف خود را در نظر بگیریم, منطقی هست که تصور کنیم موجودات فضایی از قبل‌ای بسیار دور با ما در رابطه بوده باشند. عده ای از این نژادهای اجنبی حتی نقش بسیار مهمی را در تاریخ سیاره بر عهده داشته‌اند که از نمونه آنان میتوان به بنای استون هنج اشاره نمود.

 

وانگهی ثابت چنین نظریه‌ای درمقایسه با چند دهه قبل به شکل بسیار ساده‌تری امکان پذیر هست; چرا که امروزه میلیون‌ها نفر از تمامی جهان, تفکرات یوفولوژیست‌ها را پذیرفته و بر این یقین میباشند که ما تنها موجودات هوشمند در پهنه گیتی نیستیم!

 

جهان ما

علم حال حاضر به ما میگوید که صدها سیاره نمونه زمین در پهنه گیتی می باشد. از این نظر, حتی اگر شکل‌گیری حیات را محدود به تصورات خود در جهان بدانیم, باز هم باید تا این لحظه بیگانگان را دیدار کرده باشیم.

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

حقیقت این هست که در جهان هستی, میلیاردها کهکشان می باشد که هریک از آنان در نتیجه میلیاردها ستاره را در درون خود جای داده‌اند. اگر هر ستاره تنها یک سیاره را در مدار خود داشته باشد, باز هم میلیاردها میلیارد جهان بالقوه برای شکل‌گیری حیات در اطراف ما می باشد.

 

این مسئله چندین دهه محققان را غرق در خود تولید و حتی نظریه‌ای تحت عنوان پارادوکس فرمی «Fermi Paradox» نیز برای آن مطرح شد. با استناد به این تئوری ضروری است بگوییم که موجودات فضایی وجود دارند ; با اینحال چرا هنوز ما نتوانسته‌ایم آنان را ببینیم؟

 

کهکشان راه شیری

همین طور به لحاظ آماری غیرممکن هست که ما تنها گونه هوشمند در جهان باشیم; حتی در کهکشان راه شیری! ما مطمئنا میتوانیم فرض کنیم که در کهکشان راه شیری تمدن‌های فرازمینی دیگر نیز در حال زندگی میباشند, چرا ما باید ویژه‌ترین موجودات جهان باشیم؟

 

دانشمندانی از قبیل بوید بوشمن مطرح کرده‌اند که موجودات فضایی وجود دارند و حتی ممکن هست به روش غیرفیزیکی به زندگی خود ادامه دهند! همین طور عده ای از بیگانگان ممکن هست نمونه انسان بوده و عده ای دیگر هیچ تشابهی به ما نداشته باشند.

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

اضافه بر این, عمر کره زمین تقریبا ۴.۵ میلیارد سال هست و اولین علامت‌های ظهور انسان در زمین تقریبا ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار سال قبل شروع شد. از جهت دیگر عمر عده ای از نقاط جهان اطراف ما تا ۱۴ میلیارد سال نیز پیش‌بینی شده هست. از این جهت آیا منطقی هست که تصور کنیم جهان تا قبل از وجود ما خالی از سکنه بوده هست؟

 

این مسئله را هیچ عقل سلیمی نمی‌پذیرد! از این نظر قادریم بگوییم که موجودات فضایی وجود دارند و طبیعی هست که تمدن‌هایی بسیار پیشرفته‌تر از ما نیز در قبل وجود داشته باشند. حتی ممکن هست قبل از ظهور بشر در زمین, سیاره حال حاضر ما را تحت سلطه خود گرفته باشند.

 

آیا بشریت در دست به زمین هست؟

خیل عظیمی از دانشمندانی که بر تاریخ کوتاه ظهور انسان مطالعه می کنند معتقد میباشند که نژاد انسان به مکانی غیر از زمین تعلق دارد! این گروه از محققان بر این باورند که ما آدم‌ها یقینا زاده شده از یک نژاد اجنبی از موجودات فضایی هستیم که در قبل‌ای دور به زمین سفر کرده‌اند.

 

اگر ما بخواهیم که تاریخ و طبیعت خود را بعنوان یک گونه از موجودات هوشمند مورد بررسی قرار دهیم, نهایتا بدین شکل مطرح شده است که باید پیش از هرچیز به تکنولوژی سفر در لحظه دست یافته و ضمن بازگشت به میلیون‌ها سال قبل, ریشه شروع ظهور انسان را کشف کنیم.

برای شما نیز جالب است؟  راز آبشارهای قطب جنوب که به رنگ خون هستند

 

بین النهرین

اهالی باستانی منطقه بین‌النهرین یکی از تمدن‌های پیچیده و بسیار هوشمند در تاریخ سیاره را ایجاد کرده بودند. شمار فراوانی از محققان بر این باورند که تکامل انسان در بین‌النهرین و از تاریخی تقریبا ۶۵۰۰ سال قبل از میلاد مسیح شروع گشته هست. با اینحال ضروری هست بخاطر داشته باشیم که آن‌ها اولین تمدن‌های تکمیل بر روی زمین نبوده‌اند!

 

بین‌النهرین «واژه یونانی به معنای بین دو رود» یک منطقه باستانی در مدیترانه شرفی بود که از قسمت شمال به وسیله کوه‌های زاگرس و از جنوب شرقی به وسیله فلات عربی «عراق حال حاضر» و همین طور بخش‌های از ایران, سوریه و ترکیه احاطه شده بود

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

به نظر شمار فراوانی از باستان‌شناسان و مورخان, بین‌النهرین اولین جایی بود که جوامع متمدنانه شروع به شکل‌گیری کردند. گفته می شود که بین‌النهرینی‌ها چندین امپراطوری و تمدن را تولید کردند که مصنوعات باستانی بر جای باقیمانده از آن وقت, گواهی بر این حقیقت میباشند.

 

آن چه که معمولاً می بینیم این هست که شواهدی از قبل ما مفقود الاثر گشته و یا نابود شده هست. بعنوان مثال, بینی‌ موجودات و یا انسان‌های باستانی در مجسمه‌ها, مومیایی‌ها و یا حکاکی‌های مرتبط به آنان مفقود الاثر شده‌اند که از اصلی ترین آنان می توان به مجسمه ابولهول «Sphinx» در مصر اشاره نمود.

 

افسانه اِنکی

در جریان‌های اساطیری سومری, اِنکی «Enki» یکی از خدایان برتر هست. ایشان فرزند آنو «Anu» و برادر ناتنی انلیل «Enlil» بود. انکی به معنای “سلطان زمین” بوده و مورخان آورده‌اند که دلیل انتصاب چنین عنوانی این هست که ایشان اولین نژاد از پادشاهان فرازمینی بود که به زمین سفر کرد. اضافه بر این, انکی اسم اولین شهرهایی بود که برای بیگانگان در زمین ساخته شد.

 

با استناد به افسانه‌های سومری, انکی یک سلطان اجنبی هست که بهمراه نینهورساگ «Ninhursag» بعنوان خدای کوهستان‌ها به زمین آمد.

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

زکریا سیتچین «Zecharia Sitchin» بعنوان یکی از اولین نویسندگان کتاب‌های مرتبط به مبانی فضانوردان باستانی پیش نهاد میکند که خدایان سومری با دستکاری ژنتیکی توانسته‌اند انسان حال حاضر را بوجود آورند. اگر چنین باشد, یقیناً نظریه تکامل داروین هم عمده دور از فکر نباشد؟!

 

انکی اولین کسی بود که دانش تمدن‌ها را به بشریت هدیه داد و گفته میشود حضور ایشان بر روی زمین به تاریخی تقریبا ۳۰۰ هزار سال قبل و هم لحظه با دوره انسان خردمند «Homo Sapiens» برمی‌گردد.

 

از این جهت آیا موجودات فضایی وجود دارند؟

ما نیز امثال شما دچار سردرگمی شده‌ایم! آیا یوفوها حقیقی میباشند؟ آیا تمدن‌های اجنبی حقیقت دارند؟ آیا میتوانیم با مطالعه تاریخ, به وقایعی از حضور بیگانگان در زمین دست یافت؟ آیا این احتمال می باشد که بیگانگان الان نیز در بین ما باشند؟

 

بوید بوشمن با اظهارات خود در آستانه مرگ, یک توافق جامع بین دولت‌مردان و موجودات فضایی را به نمایش گذاشت; انسانها و فرازمینی‌ها به پنهان‌کاری‌های خود ادامه خواهند داد. آن‌ها اعتقاد دارند که افشای چنین واقعیتی می تواند دلیل ایجاد ناآرامی در جمعیت جهان شود. با اینحال به شواهد جریان از چیز دیگری‌ست!

 

چیزی که ارزش دارد امنیت و ایمنی ساکنین سیاره زمین هست. اگر حق با نظریه‌پردازان توطئه باشد, به نظر می رسد وقت آن رسیده که عموم مردم از این ظلمات نجات یافته و با حقیقت‌ها رو به رو شوند. در صورتی که مطمئن شویم هیچ تهدیدی برای ما نیست, یقیناً بتوانیم همسایگان خود را کشف و به سیاره خود دعوت کنیم.

 

نظر ناسا در این خصوص چیست؟

اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی

اگر بوید بوشمن در واپسین روزهای عمر خود, حقیقت فرمایش را بازگو کرده باشد میتوان نتیجه گرفت که موجودات فضایی وجود دارند و هم اکنون نیز ممکن هست در زمین در حال زندگی باشند. با اینحال نظر ناسا در این خصوص چیست؟ الن استوفان «Ellen Stofan» بعنوان یکی از محققان ناسا بیان میکند;

 

به احتمال بسیار قوی ما تا یک دهه آتی به شواهدی بسیار محکم از حیات در ماورای زمین دست خواهیم یافت. من فکر میکنم که ما طی ۲۰ تا ۳۰ سال آتی بیننده یک اکتشاف بسیار بزرگ خواهیم بود.ما اکنون میدانیم به کجا و چگونه نگاه کنیم. در شمار فراوانی از موارد ما تکنولوژی ضروری را در دست داریم و الان نیز در مسیر اجرایی کردن آن هستیم. از این جهت من فکر میکنم که در مسیر خوبی قدم برمی‌داریم.

 

 به نوشته سیرداق جان ام گرانسفلد «John Mace Grunsfeld» فیزیکدان و فضانورد بازنشسته اهل کشور ایالات متحده آمریکانیز در این خصوص بیان میکند;من فکر می کنم که تا کشف حیات فرازمینی در منظومه شمسی «چه در دنیاهای یخی و چه در مریخ» تنها یک دهه و تا کشف حیات در مدار ستاره‌ای دیگر دو دهه فاصله داریم.

 

افشاگری غوغایی بوید بوشمن بعنوان یکی از محققانِ اسبق آمریکایی قبل از مرگ سر و صدای بسیاری را در بین علاقه‌مندان به راه انداخت. نظر شما چیست؟ آیا موجودات فضایی وجود دارند؟ شما چه استدلالی را در این خصوص معرفی می کنید؟ نظرها خود را با ما در بین بگذارید.

 

 

در بیشتر مواقع میتوانید مطالب علمی مثل نوشته اقرار دانشمند آمریکایی بوجود موجودات فضایی را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دانستنی ها
تبلیغات