خبرهای ویژه

» همسرداری و ازدواج » این جملات منفی را هرگز به همسرتان نگویید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۰

 کد خبر: 28266
 11 بازدید
 دیدگاه‌ها برای این جملات منفی را هرگز به همسرتان نگویید بسته هستند

این جملات منفی را هرگز به همسرتان نگویید

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”این جملات منفی را هرگز به همسرتان نگویید” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم این جملات منفی را هرگز به همسرتان نگویید  شمار فراوانی از جملات منفی میباشند که قادر اند در زندگی زناشویی تاثیرات منفی به جا بگذارند و دلیل دلخوری […]

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”این جملات منفی را هرگز به همسرتان نگویید” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم

این جملات منفی را هرگز به همسرتان نگویید 

شمار فراوانی از جملات منفی میباشند که قادر اند در زندگی زناشویی تاثیرات منفی به جا بگذارند و دلیل دلخوری طرفین شوند. از آن جا که تصمیم گرفته اید برای همۀ وقت} کنار هم باشید به قدری همراه با هم احساس راحتی میکنید که همۀ حرف های تان را به هم می‌گویید. با اینحال این راحت بودن به معنی فراموش کردن ارزش و احترام همدیگر نیست.

 

حرف ها و نظراتی میباشند که به رابطه صدمه طولانی مدت می‌رسانند و باید قبل از به زبان آوردنشان انها را مفید سبک سنگین کنید.

 

از کاه کوه میسازی
درست هست ممکن هست حق با شما باشد. یقینا مشکلی که همسرتان بعنوان مثال با مایع ظرفشویی دارد به نظر شما بسیار احمقانه بیاید با اینحال در این لحظه احساس تان را درون خودتان نگه دارید. به این فکر کنید که شما هم ممکن هست در طول رابطه به چنین مشکلاتی بر بخورید.

 

وقت برای اینکار ندارم
وقتی همسرتان شما را با بلیط سینما سورپرایز میکند به ایشان نگویید که امروز وقت برای رفتن به سینما ندارید. بجای آن واکنش مثبت از خودتان نشان دهید و به ایشان بگویید که از اینکار ایشان سورپرایز شده اید. همه ی وقت راهی برای وقت گذاشتن با ایشان پیدا خواهید کرد.

 

همۀ وقت} چنین عملی را میکنی
هیچگاه در مشاجراتی که با هم دارید از کلمات «همه ی وقت» و یا «هیچگاه» سود گیری نکنید. به جای اینکه به ایشان بگویید هیچگاه آشغال ها را خالی نمیکنی به ایشان بگویید که این کارش چه حس خوبی به شما میدهد و اینکار چقدر به شما یاری مینماید. با به کار بردن جملات همه ی وقت این کارو می‌کنی یا هیچگاه این کارو نکردی به قبل تمرکز نکنید و وی را به دلیل قبل سرزنش نکنید کوشش کنید روی آتی متمرکز شوید و عواقب آتی را مشاهده نمایید.

برای شما نیز جالب است؟  بهترین شیوه های بحث سالم بین همسران

 

نمی تونم بدون تو زندگی کنم
این جمله به نظر جمله شیرین و رمانتیکی می‌آید با اینحال بین خدمات رسانی و وابستگی اختلاف هایی هست. اگر بیش از اندازه به همسرتان تکیه میکنید به حدی که فکر میکنید نمی‌توانید بدون ایشان هیچ کاری را پیش ببرید کمی عقب نشینی کنید. یادتان باشد که شما هم برای خودتان یک شخص کامل هستید چه با همسر و چه بدون همسر.

 

باشه فراموشش کن
گاهی اوقات سر یک مسئله خیلی کوچک با هم درگیر میشوید و وسط درگیری به این نتیجه میرسید که این مسئله ارزش درگیری و اوقات تلخی شما را ندارد. با اینحال رها کردن یک دشوار حل نشده مجدد سر باز می‌کند. پس دشوار هر چقدر هم که کوچک باشد احساستان را درمورد آن بگویید و با هم کاری و صحبت آن را حل کنید.

 

اینکار خیلی سخته
در رابطه همۀ وقت} همه ی چیز آن طور که انتظار دارید پیش نمی‌رود. گاهی اوقات باید آستین ها را بالا بزنید و کارهای سختی انجام دهید. اگر در رابطه شنونده خوبی باشید, از همسرتان خدمات رسانی کنید و احساستان را با ایشان درمیان بگذارید کمتر به دشوار برمی خورید.

 

 

بروزترین و متنوع ترین مطالب مثل نوشته این جملات منفی را هرگز به همسرتان نگویید را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : همسرداری و ازدواج
تبلیغات