خبرهای ویژه

» جالب و خواندنی » این زن به ازدواج با مردان اعتیاد شدید دارد +تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۲

 کد خبر: 27497
 11 بازدید
 دیدگاه‌ها برای این زن به ازدواج با مردان اعتیاد شدید دارد +تصویر بسته هستند

این زن به ازدواج با مردان اعتیاد شدید دارد +تصویر

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان این زن به ازدواج با مردان اعتیاد شدید دارد +تصویر که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. این زن به ازدواج با مردان اعتیاد شدید دارد +تصویر  عده ای از بانو ها میباشند که بدون دقت به مسائل عاطفی اقدام به […]

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان این زن به ازدواج با مردان اعتیاد شدید دارد +تصویر که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

این زن به ازدواج با مردان اعتیاد شدید دارد +تصویر 

عده ای از بانو ها میباشند که بدون دقت به مسائل عاطفی اقدام به ازدواج با مردان می‌کنند, با اینحال زن ماجرای امروز ما به اینکار اعتیاد یافته هست. اعتیاد, تنها به مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر نامیده نمیشود, اگر بخواهیم جمع بندی کنیم هر کاری که به شکل افراطی و دوردستی ناپذیر صورت بگیرد, اعتیاد نامیده میشود.با استناد به این شرایط عده ای رفتار های اعتیاد آمیزی می باشد که هر انسان عاقلی از شنیدن آن شگفت زده میشود!

 

بانو جان فورد, این بانو پیر ۶۳ ساله ای هست که به ازدواج اعتیاد دارد.ایشان تا این لحظه شش بار ازدواج کرده و اکنون نیز در پی همسر هفتم خود هست.ایشان ساکن ساکس ایالات امریکا هست.ایشان باور دارد که هر شش ازدواج قبلی اش ناموفق بوده با این وجود تا لحظه مرگ هم دست از تلاش برنخواهد داشت تا شخص فرضیه آلش را بیابد.

 

 به نوشته سیرداق این مادربزرگ که اکنون شمار فراوانی نوه و نتیجه دارد پیشتر بیان می کند; یقینا نزدیکان من فکر کنند که من دیوانه ام, با اینحال بگذار راحت باشند, با اینحال من میخواهم سرگذشتم را همه ی بدانند و این که من تا تازه ترین لحظه عمرم چشم براهِ پرنس رویاهایم می‌مانم.همانی که مقرر شده بود روزی با اسب سپید برسد ایشان اولین بار در سال ۱۹۶۷ ازدواج کرد و تازه ترین ازدواجش نیز در سال ۱۹۹۸ صورت گرفته هست.

برای شما نیز جالب است؟  مادر و دختری که با هم تغییر جنسیت دادند +تصویر

این زن به ازدواج با مردان اعتیاد شدید دارد +تصویر

ازدواج مردان و زنان،

این زن به ازدواج با مردان اعتیاد شدید دارد +تصویر

اعتیاد به ازدواج،ازدواج های متعدد

این زن به ازدواج با مردان اعتیاد شدید دارد +تصویر

ازدواج مردان،ازدواج زنان با مردان متعدد،

 

 

امیدواریم از خواند نوشته این زن به ازدواج با مردان اعتیاد شدید دارد +تصویر لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : جالب و خواندنی
تبلیغات