خبرهای ویژه

» اخبار سینما » با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۸:۵۸

 کد خبر: 18636
 36 بازدید
 دیدگاه‌ها برای با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید بسته هستند

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

در اخبار مرتبط با سینما خبر با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید  تعداد فراوانی از بازیگران میباشند که برادران و خواهران دوقلو دارند با اینحال کمتر از انها در جهان سینما اسم برده شده […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید 

تعداد فراوانی از بازیگران میباشند که برادران و خواهران دوقلو دارند با اینحال کمتر از انها در جهان سینما اسم برده شده هست،حتی برخی اوقات این دوقلوها در فیلم ها هم نقش بازی کرده اند. داشتن یک خواهر یا برادر دوقلو می تواند خیلی دلچسب و گاهی هم باورنکردنی باشد. باورنکردنی از آن جهت که برخی از دوقلوها احساسات و تفکرات نمونه هم دارند

 

و این برای همه ی خوشگل هست. اکنون فکرش را بکنید که یک هنرمند مشهور و یک سلبریتی هم خواهر یا برادر دوقلو داشته باشد!! در این نوشتار با ما همراه باشید تا ۸ هنرمند مشهور که خواهر یا برادر دوقلو دارند را بشناسید.

 

۱.اسکارلت و هانتر یوهانسن

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

اولین هنرمند مشهور لیست ۸ هنرمند مشهور که خواهر یا برادر دوقلو دارند اسکارلت هست. اسکارلت یوهانسن یکی از مشهور‌ترین چهره‌های هالیوود هست که سابقه بازی در فیلم‌هایی مانند گمشده در ترجمه و ویکی کریستینا بارسلونا را دارد.

 

با اینحال این هنرپیشه برادر دو قلوی قد بلندی به اسم هانتر دارد که اغلب همراه با ایشان روی مراسم فرش قرمز حاضر می شود. هانتر اکثر وقتش را صرف فعالیت‌های خیریه و حضور در کارزار سیاستمداران میکند؛ از جمله در سال ۲۰۰۸ که به کارزار انتخاباتی باراک اوباما پیوست.

 

۲.وین دیزل و پل وینسنت

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

مردم کمی میدانند وین دیزل «که اسم اصلی‌اش مارک سینکلر وینسنت هست» یک برادر گمنام دارد که در صنعت سرگرمی‌سازی سرگرم به کار هست.پل وینسنت معمولا در کانون دقت قرار ندارد، با اینحال سال ۲۰۱۳ بود که دیزل تصویری از برادرش را بهمراه پل واکر «هنرپیشه پیش تر سینما»، همبازی‌اش در آلبوم فیلم‌های سریع و خشمگین،روی شبکه‌های اجتماعی گذاشت و نوشت : “دو پل.”

برای شما نیز جالب است؟  اجرای مهران مدیری در تازه ترین برنامه دورهمی

 

۳.کیفر و ریچیل ساترلند

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

کیفر ساترلند قهرمانی فوق‌العاده هست و اگر مشهور‌ترین نقشی که نقش بازی کرده را ملاک قرار دهیم، می تواند ۲۴ ساعت را بدون خوردن، خوابیدن و توالت رفتن سر کند.با اینحال کمتر کسی می داند که ایشان یک خواهر دوقلو به اسم ریچیل دارد که شغلی پیرامون کارهای پس از تولید فیلم دارد.

 

۴.لاورن کاکس و ام لامار

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

لاورن کاکس، ستاره سریال نارنجی همان سیاه هست، سال ۲۰۱۴ مبدل به اولین بازیگر تراجنس تاریخ شد که نامزد دریافت جایزه امی می شود.سوفیا بارست که در سریال بازی میکرد نیز یک تراجنس بود و در سری اول سریال، فلاش‌بکی بود که وی را قبلی از تغییر جنسیت و وقتی که حریق‌نشانی به اسم مارکوس بود، نشان می‌داد.

 

آن وقت کاکس عمده مشهور نبود «دست‌کم بعنوان هنرپیشه‌ای تراجنس» و یقینا تعداد فراوانی از بینندگان پیش خودشان گفتند که گریمور آلبوم چقدر مفید وی را به شکل یک مرد گریم کرده؛ با اینحال حقیقت این بود که نقش مارکوس را ام لامار، برادر دوقلوی ایشان «که در صنعت موسیقی سرگرم به کار هست» نقش بازی کرده بود.

 

۵.اشتون و مایکل کوچر

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

بسیاری اشتون کوچر را برای بازی در فیلم اثر پروانه‌ای می‌شناسند، با اینحال کمتر کسی می داند که ایشان برادری به اسم مایکل دارد که در بچگی دچار فلج مغزی شد و در ۱۳ سالگی رفتار رابطه قلب انجام داد.

 

اشتون کوچر چندی قبلی گفت: “برادر من با فلج مغزی به جهان آمد و این دلیل شد با خودم فکر کنم که دوست داشتن مردم یک انتخاب نیست و این مردم با شرایط برابر درمقایسه با بقیه ایجاد نمیشوند. با استناد به توانایی‌ها و کارهایی که قادر ایم بکنیم، طرز فکر و چیزهایی که می بینیم، به طرزی باورنکردنی در شرایطی نابرابر ایجاد می شویم. با این وجود همۀ ما در توانایی دوست داشتن بقیه مساوی هستیم.”

برای شما نیز جالب است؟  خبر تایید نشده ازدواج آنجلینا جولی با مرد بریتانیایی

 

۶.لیندا و لزلی همیلتون

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

در فیلم ترمیناتور ۲ آن صحنه را یادتان هست که T۱۰۰۰ خودش را به شکل سارا کانر درآورد و در تازه ترین لحظه‌ای که داشت پسرش را می‌کشت به وسیله سارا کانر حقیقی متوقف شد؟بسیار محشر، یقینا لحظه تماشای فیلم آن صحنه را هم بخشی از جلوه‌های ویژه درخشان فیلم به حساب آوردید، با اینحال حقیقت این هست که آن صحنه را لزلی همیلتون خواهر دوقلوی لیندا بازی کرد.

 

۷.ویل و روپرت یانگ

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

 به نوشته سیرداق ویل یانگ یکی از پیروز‌ترین چهره‌هایی هست که به وسیله شوهای تلویزیونی بریتانیا کشف شده و در سال ۲۰۰۱ برنده جایزه استعدادیابی موسیقی پاپ شد. با اینحال یقینا خبر ندارید که ایشان برادر دوقلویی به اسم روپرت دارد.یقینا اسم ایشان خیلی وقت‌ها با روپرت یانگ بازیگر مرلین اشتباه گرفته می شود، با اینحال برادر ویلی عمده میانه‌ای با شهرت ندارد. در چنین موقعیتی که اگر روزی نظرش را تغییر دهد میتواند یکی از نمونه‌های پیروز برای تبلیغ جلیقه نجات شود.

 

۸.رامی و سامی صاحب

با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید

تازه ترین فرد لیست ۸ هنرمند مشهور که خواهر یا برادر دوقلو دارند رامی و سامی صاحب میباشند. رامی، بازیگر سریال آقای ربات در ۱۸ سالگی مبدل به اولین بازیگر از اقلیت‌های قومی شد که توانسته جایزه برترین بازیگر نقش اول امی را به چنگ آورد.ایشان یک برادر دو قلو به اسم سامی دارد که در لس‌آنجلس معلم هست. با این وجود هر دو برادر در سینما سرگرم به کار نیستند با اینحال دست‌کم اسم هردوی آن‌ها سینمایی هست: رامی و سامی.

 

برای شما نیز جالب است؟  پرستو صالحی بالاخره با خواستگاری علی صالحی جواب داد

 

امیدواریم از خواندن با برادران و خواهران دوقلوی بازیگران مشهور آشنا شوید لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات