خبرهای ویژه

» سلامت و پزشکی » بهترین شیوه جلوگیری از افسردگی در فصل سرما

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۹

 کد خبر: 25130
 11 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بهترین شیوه جلوگیری از افسردگی در فصل سرما بسته هستند

بهترین شیوه جلوگیری از افسردگی در فصل سرما

برای آگاهی درمورد سلامتی نوشته “بهترین شیوه جلوگیری از افسردگی در فصل سرما” را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به گسترش سلامت جامعه به این نوشته میپردازیم. بهترین شیوه جلوگیری از افسردگی در فصل سرما  با در ابتدا فصل سرما ابتلا به افسردگی نیز در بین مردم چندان می‌شود و برای پیشگیری از […]

برای آگاهی درمورد سلامتی نوشته “بهترین شیوه جلوگیری از افسردگی در فصل سرما” را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به گسترش سلامت جامعه به این نوشته میپردازیم.

بهترین شیوه جلوگیری از افسردگی در فصل سرما 

با در ابتدا فصل سرما ابتلا به افسردگی نیز در بین مردم چندان می‌شود و برای پیشگیری از این دشوار میتوانید راه های پایین را به کار گیرید. فصل سرما برترین فصل ساله که دوست دارید در روزهای خوش آب و هوای فصل تن تندرست داشته باشید. خیلی مهمه که از خودمون مفید مراقبت کنیم تا از بیمار شدنمون پیش گیری کنیم و دچار افسردگی فصلی نشیم.

 

افسردگی فصل سرما

لباس چندان بپوشید; بچه ها رو قبلی از رفتن به مدرسه چند لایه لباس تنشون کنید و یا لحظه تمرین و بیرون رفتن لباسهای گرم بپوشید.

 

استراحت کنید; بررسی ها نشون داده اگه دست کم هفت ساعت در روز بخوابید حافظه بهتر و عمر طولانی تری خواهید داشت و بدن بهتر میتونه با التهابات مبارزه کنه.

 

سلامت بچه ها را حفظ کنید; داشتن یک بچه بیمار توی خونه روی پدر و مادر هم تاثیر میزاره. پس سرفه های طفل رو خیلی زود درمان کنید.

 

از خود مراقبت کنید; اگه انقدر شانس نداشتید که از بیمار شدن پیشگیری کنید از پماد موضعی سود گیری کنید.

 

غذا های تندرست بخورید; فصل زمستون با خودش خوراکی ها و نوشیدنی های شیرین و لذیذ ای میاره با اینحال حواستون باشه که برای تندرست بودن باید برنامه خوراکی تندرست و متعادلی داشته باشید.

 

برای شما نیز جالب است؟  شغل هایی که منجر به بیماری می شوند

روی میز کنار تخت داروهای سرفه حاضر داشته باشید; اگه از دست سرفه های زمستونی شبانه آسایش ندارید داروهای ضد سرفه کنار میز تخت بزارید تا خواب راحت تری داشته باشید.

 

دست ها را همه ی وقت بشوئید; دائما دست ها را بشوئید تا از شر میکروب ها در امان باشید. همه ی وقت ضدعفونی کننده همراه خودتون داشته باشید.

 

از زندگی لذت ببرید; استرس داشتن دلیل میشه بدن انواع و اقسامِ مریضی ها رو جذب کنه. بیرون برید و کودکان تون را با خود به گردش و ماجراجویی ببرید. فصلِ سرما هم تفریحات خودش رو داره. حتماً نباید به دلیل سرما خودتون رو توی خونه زندان کنید.

 

 

مجله تفریحیو سلامتی سیرداغ با تجمیع مطالب بهترین شیوه جلوگیری از افسردگی در فصل سرما در جهت جلب رضایت خوانندگان عزیز تلاش مداوم دارد. خواهشمندیم سیرداغ را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : سلامت و پزشکی
تبلیغات