خبرهای ویژه

» رژیم غذایی » بهترین شیوه های خوراکی برای پاکسازی کبد چرب

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۳

 کد خبر: 28341
 17 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بهترین شیوه های خوراکی برای پاکسازی کبد چرب بسته هستند

بهترین شیوه های خوراکی برای پاکسازی کبد چرب

در باب رژیم و سلامتی نوشته”بهترین شیوه های خوراکی برای پاکسازی کبد چرب” را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به استفاده شما دوستان عزیز. شما را به خواندن این نوشته دعوت میکنیم. بهترین شیوه های خوراکی برای پاکسازی کبد چرب  اگر شما هم کبد چرب دارید برترین روشها برای پاک سازی آن را […]

در باب رژیم و سلامتی نوشته”بهترین شیوه های خوراکی برای پاکسازی کبد چرب” را برای شما انتخاب کرده ایم. با امید به استفاده شما دوستان عزیز. شما را به خواندن این نوشته دعوت میکنیم.

بهترین شیوه های خوراکی برای پاکسازی کبد چرب 

اگر شما هم کبد چرب دارید برترین روشها برای پاک سازی آن را با سود گیری از مواد خوراکی معرفی می‌کنیم که واقعا کارساز میباشند. تغذیه پرچرب, شکر تصفیه شده, افزودنی‌ها و مصرف چندان الکل می تواند به کبد فشار وارد کند, چون باید بیش از اندازه کار کند تا از بدن دربرابر اثرات زیان آور این مواد نگهداری کند. کبد در متابولیسم و افزایش گوارش نیز نقش دارد. باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که قادر اید با یک قاشق روغن زیتون و آب لیمو هم کبدتان را زهر‌زدایی کنید.

 

روغن زیتون:
رژیم خوراکی غلط منجر به انتقال اسیدهای چرب آزاد به کبد شده, تراکم تری‌گلیسرید کبدی را گسترش داده و منجر به مریضی کبد چرب می گردد. حدودا ۹۰ میلیون آمریکایی کبدچرب دارند که عاملی هست برای دیابت, حملات قلبی و حتی سرطان.

 

بررسی که نتایج آن در «the World Journal of Gastroenterology» پخش شده, نشان میدهد که رژیم خوراکی سرشار از روغن زیتون با کاهش تراکم تری‌گلیسرید کبدی در کبد و میزان تری‌گلیسرید بعد از غذا, از مریضی کبد چرب جلوگیری می کند.

 

مطالعه‌ای دیگر هم فایده ها روغن زیتون بکر در رویارویی با صدمه مزمن کبد را تائید کرده‌هست. علتش هم خواص آنتی‌اکسیدانی و توانایی آن برای تنظیم عملکرد سلول‌های کبد و تقویت متابولیسم هست.

برای شما نیز جالب است؟  اگر این نشانه ها را دارید به چای معتاد هستید

 

آب لیمو:
آب لیمو نه‌تنها به زهر‌زدایی از کبد کمک می نماید, حتی از آن دربرابر صدمه نگهداری میکند. تحقیقی که به وسیله دانش پژوهان هندی انجام شده نشان می دهد, هسپریدین« نوعی بیوفلاوونید که در لیمو یافت می شود» توانایی نگهداری از کبد دربرابر صدمه‌های ناشی از زهر را دارد.

 

روغن زیتون و آب لیمو را چگونه مصرف کنیم
صبح قبلی از هرچیزی, یک قاشق غذاخوری روغن زیتون و یک قاشق غذاخوری آب لیمو را در یک ظرف کوچک ترکیب کرده و فورا بنوشید. این ترکیب باید پیش از صبحانه و با معده خالی مصرف شود. زهر‌زدایی کبد فارغ از همه چیز کافی نیست, شما باید تغیراتی هم در سبک زندگی‌تان بوجود بیاورید. سلامت کبد با پرهیز از الکل, خوردن غذا های تازه و دوردستی از مداوای خودسرانه ممکن سازی میشود.

 

 

مجله تفریحی و سلامتی سیرداغ تازه ترین مقالات مرتبط با سلامت مانند بهترین شیوه های خوراکی برای پاکسازی کبد چرب را برای شما تجمیع میکند. همراه ما باشید و خواهشمندیم سیرداغ را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : رژیم غذایی
تبلیغات