خبرهای ویژه

» آموزش موبایل » بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید ۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۵:۴۰

 کد خبر: 18895
 25 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید ۷ بسته هستند

بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید ۷

درمورد مطالب آموزشی و ترفند های موبایل نوشته”بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید ۷″ را برای شما تکمیل کرده ایم. با ما همراه باشید. بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید ۷  اندروید ورژن هفتم با قابلیت ها تازه و به روز در دست مصرف کنندگان قرار گرفته است و ما در این نوشته […]

درمورد مطالب آموزشی و ترفند های موبایل نوشته”بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید ۷″ را برای شما تکمیل کرده ایم. با ما همراه باشید.

بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید ۷ 

اندروید ورژن هفتم با قابلیت ها تازه و به روز در دست مصرف کنندگان قرار گرفته است و ما در این نوشته میانبرهای کاربردی را به شما معرفی می کنیم. اندروید ۷.۱ بر روی تلفن‌های پیکسل قرار معرفی شده، و کاربرانی که از ابزار‌های نکسوس خدمات رسانی شده استفاده می‌کنند

 

هم قادر اند به برنامه‌ی بتای اندروید بپیوندند. یکی از خصوصیت‌های برجسته‌ی اندروید ۷.۱ میانبرهای اپ است که یک تقلید خوب از میانبرهای تاچ سه بعدی موجود در iOS می‌باشد. با این وجود از آن‌جایی که اندروید ۷.۱ هنوز برای اکثر گوشی‌ها معرفی نشده، از این جهت پیشرفت‌دهندگان اندکی اپ‌های خود را برای استفادهاز این توانایی آپدیت کرده‌اند.

 

با اینحال گوگل حدوداً همه‌ی اپ‌های خود را با این خصوصیت تطبیق داده است. با ما پیشتر‌ی نوشته همراه باشید تا ۱۰ مورد از کارآمدترین میانبرهای اپ‌های گوگل را با هم مورد بررسی قرار دهیم.

 

گرفتن سلفی دوربین

وقتی که انگشت خود را برای مدت طولانی بر روی آیکن اپ Camera نگه می‌دارید، سیستم به شما دو گزینه می‌دهد: Take A Video و Take a selfie.

 

گزینه‌ی Take a selfie اپ دوربین را در حالت دوربین جلو اجرا می‌کند، همزمان با اینکه این برنامه در بیشتر مواقع به طرز پیشفرض بر روی دوربین پشتی قرار دارد. در صورتی که به سلفی آنی نیاز داشته باشید این میانبر به درد شما خواهد خورد.

برای شما نیز جالب است؟  قابلیت های لمس چشمگیر پنهان در آیفون

بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید 7

باز کردن زبانهی تازه کروم

میانبرهای اپ کروم دو گزینه هستند: New Tab و New incognito Tab. هر دو گزینه بسیار کاربردی هستند، با اینحال اگر می‌خواهید سریعاً چیزی را گوگل کنید میانبر New Tab خیلی خوب‌تر است.

 

وقتی که به روش معمولی کروم را باز می‌کنید، در بیشتر مواقع به تازه ترین زبانه‌ای که باز گذاشتید منتقل خواهید شد. پس اگر می‌خواهید جستجو کنید (با نظر به این که نخواهید زبانه‌ی حال حاضر را ببندید) باید یک زبانه‌ی تازه باز نمایید، با اینحال به کمک این میانبر فورا میتوانید به زبانه‌ی تازه منتقل شوید.

بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید 7

افزودن مخاطب تازه اپ Phone و Contacts

امکان افزودن مخاطب تازه از هر دو اپ Phone و Contacts می باشد. هر دوی این اپ‌ها هم میانبر یکسانی دارند: New Contact. این میانبر به شما اجازه می‌دهد تا به طرز مستقیم به صفحه‌ی افزودن مخاطب تازه رفته و فوراً شماره تلفن یا ایمیل شخص موردنظر را وارد کنید.

بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید 7

اسکن گوگل درایو

توانایی اسکن و بار گزاری اسناد مدت‌هاست که در اپ Google Drive می باشد. این گزینه اکنون یکی از سه میانبر اپ ذکر شده است. با این وجود دو میانبر دیگر هم بد نیستند.میانبر Search شما را مستقیماً به صفحه‌ی جستجو برده و میانبر Upload هم گالری تصاویرتان را داخل این اپ باز می‌کند تا دیگر الزامی به انتخاب کردن فایل‌ها برای بار گزاری نداشته باشید.

بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید 7

نوشتن ایمیل تازه جیمیل

اپ Gmail هم اینک تنها یک میانبر دارد: Compose. این میانبر کاری می‌کند تا بی توجه به تپ کردن‌های فراوانی به صفحه‌ی ارسال ایمیل تازه بروید.

برای شما نیز جالب است؟  ترفندهای کاهش میزان مصرف باتری اندروید

بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید 7

یادآور تازه Calendar

اپ Calendar دو میانبر دارد: New Reminder و New Event. گزینه‌ی New Event که برای افزودن اتفاق تازه است، با اینحال گزینه‌ای که یقیناً کاربری بیشتری دارد New Reminder می‌باشد که برای افزودن یادآور در تقویم به کار می‌رود. با گزینش این گزینه به شکل مستقیم به صفحه‌ی Remind me to منتقل می‌شوید.

بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید 7

جستجوی صوتی اپ Google

اگر ابزار شما از حالت Ok Google دائماً اکتیو خدمات رسانی می‌کند، این گزینه یقیناً چندان به کارتان نیاید. با گزینش Voice Search از بین میانبرهای اپ Google فورا میتوانید جستجوی صوتی داشته باشید.

بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید 7

کتابخانهی من Play Music

وقتی که اپ Play Music را اجرا می‌کنید، مستقیماً به کتابخانه‌ی موسیقی‌هایتان منتقل نمی‌شوید. بدین خاطر میتوانید از میانبر My Library استفاده کنید تا به طرز مستقیم به صفحه‌ی آهنگ‌هایتان بروید. به ذهن خطور میکند که با بهره برداری از گزینه‌ی I’m feeling lucky هم میتوانید به روش تصادفی یکی از آهنگ‌هایتان را بشنوید.

بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید 7

لیست و یادداشت تازه Keep

Keep اپ پرقابلیتی است که به اشتراک برنامه‌های یادداشت‌برداری محجور بنا شده است. با این برنامه میتوانید متن، تصویر و یادداشت صوتی بسازید. Keep دو میانبر خیلی مفید دارد: New List و New Note. هر دو میانبر ذکر شده به اندازه‌ی هم کاربری دارند، با این وجود اگر یادداشت‌های تصویری را ترجیح می‌دهید میتوانید از میانبر مرتبط به آن هم استفاده کنید.

بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید 7

گفتگوی تازه Messages

اپ Messages دو نمونه میانبر دارد؛ یکی برای تولید گفتگوی تازه و دیگری که می‌تواند یکی از مخاطبان پرطرفدار یا واپسین شما باشد.

برای شما نیز جالب است؟  ترفندهای مفید مدیریت حافظه در گوشی آیفون

 

اینطور گفته میشود که آی تی

 

 

در بیشتر مواقع میتوانید مطالب آموزشی تازه را مثل نوشته “بهترین میانبرها برای برنامه های گوگل اندروید ۷” در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش موبایل
تبلیغات