خبرهای ویژه

» مدل ساعت » بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۷

 کد خبر: 28282
 10 بازدید
 دیدگاه‌ها برای بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینه بسته هستند

بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینه

نمونه های ساعت تازه را در نوشته “بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینه” برای شما تکمیل کرده ایم. بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینه  تازه ترین مدلهای ساعت مچی را میتوانید از برترین برندهای روز دنیا در آلبوم پایین مشاهده نمایید و از تازه ترین گرانقیمت های دنیا با خبر شوید. مدلهای فراوانی در جهان ساعت […]

نمونه های ساعت تازه را در نوشته “بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینه” برای شما تکمیل کرده ایم.

بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینه 

تازه ترین مدلهای ساعت مچی را میتوانید از برترین برندهای روز دنیا در آلبوم پایین مشاهده نمایید و از تازه ترین گرانقیمت های دنیا با خبر شوید. مدلهای فراوانی در جهان ساعت ها علی الخصوص ساعت مردانه اسپرت موجود هست. هر یک از آن ها با دیگری دارای اختلاف هست. با اینحال برخی مردم در جستجوی چیزهای دارای اختلاف و ویژه می‌گردند.

 

گرچه خواست های عمومی نیز از نسلی به نسل دیگر متفاوتند و برندهای سازندۀ ساعت نیز بر عرصه میزان مطلبویت در جامعه, تولید خود را معرفی می‌کنند.در طول دورۀ تازه, این تولیدکننده ها افزایش فزاینده ای را در خواهش مردان از تمامی دنیا برای داشتن ساعت های متمایز و ویژه, تجربه کرده اند.

 

مردان مایلند این ساعت های دلنشین, مدت لحظه طولانی جذابیت و ویژه بودن خود را حفظ کنند. یک مرد شیک پوش میخواهد همانگونه که لباس بسیار شیکی بر تن میکند, ساعتش نیز به میزان شبیه به و حتی اکثر از آن, شیک باشد.شیک ترین و لوکس ترین ساعت های روز مردانه عبارتند از;

 

ساعت مردانه اسپرت برند Bell & Ross BR03-92 Black Camo;
ساعت های مربع شکل بل اند رز بسیار ساده و متمایز با اینحال کاربردی میباشند و تأثیر زیبایی شناختی فراوانی دارند. دیزاین مربع شکل ساعت های تولیدی این تولیدکننده برآمده از دیزاین بنا شده بر مدرسۀ باهاوس –که زادگاه حرکت بر عرصه زوایای قائم و مستقیم هست- و حاوی دست کم دکوراسیون و حاوی کمترین دیزاین می‌باشد.

برای شما نیز جالب است؟  نمونه های ساعت شیک و دلچسب برند Piaget

 

از آنجا که این تولیدکننده حاوی تاریخچه ای طولانی در تولید ساعت های ویژه خلبانان هست, روح پرواز در شمار فراوانی از تولیدات آن پدیدار هست; با اینحال این نمونه از این قاعده استثناست و بی حدس میتواند شما را به خود جلب کند.

 

هزینه این ساعت ۳۷۴ دلار هست.

بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینه

ساعت مردانه اسپرت برند بل اند رز

 

ساعت مردانه اسپرت برند Projects Watches Crossover Steel;
این ساعت خوب افرادی هست که دوست دارند در انحصارطلبی و بهتری مثل باشند. دیزاین این ساعت بسیار انتزاعی, متمایز, خوشگل و بسیار سحرانگیز هست. حالت تمیز و صاف این ساعت آن را برای سود گیری در اماکن و مراسمات گوناگون خوب کرده هست.همین طور در دیزاین بند این نمونه از چرم و فولاد سود گیری شده و شما میتوانید یکی از این دو بند را برای ساعتتان انتخاب کنید.

 

هزینه این ساعت ۱۴۵ دلار هست.

بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینهساعت مردانه Crossover Steel

 

ساعت مردانه اسپرت برند U-Boat 8105 Classico U-47 AS1;
یقیناً هیچ ساعتی به اندازۀ این ساعت متمایز نباشد. مدلهای u این تولیدکننده به اندازۀ برند آن مشهور اند. چنان که خود کمپانی مطرح کرده, این ساعت خوب مردانی هست که حاوی شخصیتی قوی و نترس بوده و به نشان دادن قدرت خود علاقه دارند. بند دستساز این ساعت چرمی هست و با یک لایۀ ضد آب نیز پوشانده شده هست.

 

هزینه این ساعت ۱۹۳۴ دلار هست.

بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینهساعت مردانه اسپرت برند Movado Museum Black ;
این تولیدکننده قدیمی سوئیسی به دلیل برنامه های خوشگل و خاص ساعت هایش مشهور هست. هزینه تولیدات این تولیدکننده در سنجش با کیفیت کار و متریال استفاده شده در تولید آن ها, پذیرفتنی هست.دیزاین بسیار ساده و فاقد تزئینات و گرچه کنتراست بین رنگ های سیاه و طلایی, آن را به مدلی لوکس و فرضیه آل مبدل کرده هست. امکان سفارش دادن این ساعت به رنگ های سفید و خاکستری و با بند چرمی یل فولادی نیز می باشد.

برای شما نیز جالب است؟  نمونه های ساعت مچی زنانه شیک برند Elle

 

هزینه این ساعت ۴۵۰ دلار هست.

بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینهساعت مردانه اسپرت برند موادو

 

ساعت مردانه اسپرت برند Tudor Heritage Black Bay Bronze ;
هانس ویلدروف بنیادگذار کمپانی رولکس بود که این تولیدکننده را اولین بار با اسم تئودور در سال ۱۹۴۶ برای تولید ساعت های با کیفیت تأسیس کرد که هزینه آن ها از ساعت های رولکس پایین تر بود; بدلیل آنکه امکان خرید برند رولکس برای همه ی نبود. این نمونه, با اندازۀ بزرگش, بسیار متمایز جلوه میکند و از نوعی آلیاژ برنز ساخته شده که از آن کمتر در صنعت ساعت سازی سود گیری می‌شود.

 

هزینه این ساعت ۳۵۵۹ دلار هست.

بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینهساعت مردانه اسپرت برند تئودور

 

ساعت مردانه اسپرت برند Nixon Acetate Timeteller;
وقتی به هزینه فکر می‌کنید, یقیناً ساعت اولین چیزی نباشد که به ذهنتان می‌رسد; علی الخصوصً اگر هدفتان زیبایی و شیک بودن باشد. با اینحال برند نیکسون توانسته هست این ساعت نوین, شیک و ارزان را با علامتی ویژه به مارکت معرفی کند; ساعتی که خوب شمار فراوانی از مردان می‌تواند باشد.

 

هزینه آن ۱۴۱ دلار هست.

بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینهساعت مردانه اسپرت برند نیکسون

 

ساعت مردانه اسپرت برند Capanno;
برای اینکه ساعتی را جزو ساعت های لوکس و متمایز بدانیم, ضروری نیست حتما آن ساعت با الماس و سنگ های گرانقیمت آراسته باشد. کمپانی سواچ برنامه هایی با هزینه های اقتصادی به مارکت معرفی کرده که قادر اند به لیست سلایق شما نیز اضافه شوند.نمونه کابانو از جملۀ این ساعت هاست که خوب گروه سنی جوان هست; گرچه مردم مسن هم ممکن هست رنگ های گوناگون آن را به دست کنند.

برای شما نیز جالب است؟  نمونه های ساعت مچی تازه برند Tissot

 

هزینه این ساعت ۹۸ دلار هست.

بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینه

ساعت مردانه اسپرت برند کابانو

 

ساعت مردانه اسپرت برند Hublot Classic Fusion Aerofusion TWG;
مارک های لوکس ساعت های متمایز, خاص میباشند. برای بهتری اکثر مدلهای محدودی می باشد, اگر دوست دارید پول خود را بابتِ یک ساعت کم حجم بدهید, ساعت «Phoeblut» کلاسیک فیوژن برای شما خوب هست. ضروری به ذکر هست که تنها ۴۵ نوع از این نمونه ساخته شده هست.این ساعت خصوصیت حرکتِ اتوماتیک و ذخیره انرژی ۴۲ ساعته را دارد. همین طور در طرف دیگر آب به گودی ۵۰ متر و نیز در طرف دیگر زنگ زدگی مقاوم هست

 

 

با شرایطی که میدانید مجله تفریحی سیرداغ با تجمیع مطالب تازه مثل “بهترین نمونه های ساعت مچی پرهزینه” در جهت جلب رضایت خوانندگان عزیز تلاش مداوم دارد. با ابزارهای سایت سیرداغ ما را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : مدل ساعت
تبلیغات