خبرهای ویژه

» همسرداری و ازدواج » ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۴:۲۹

 کد خبر: 25320
 29 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان بسته هستند

ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان  مردها باید دقت داشته باشید که برای تسخیر قلب زنان میتوانید راه های پایین را به کار گیرید تا قادر باشید زنان را هرچه […]

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم

ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان 

مردها باید دقت داشته باشید که برای تسخیر قلب زنان میتوانید راه های پایین را به کار گیرید تا قادر باشید زنان را هرچه بیشتر عاشق خود کنید. با کسب و تسخیر قلب زنان یکی از اصلی ترین نکته هایی هست که مردها باید در زندگی زناشویی بدانند. با ما همراه شوید تا این ترفندها را به شما معرفی کنیم.

 

در طول تاریخ فرمانروایان گوناگونی بر مردم حکومت کرده اند, عده ای از این پادشاهان با زور و زور حکمران می‌شدند و عده ای دیگر برخواسته از خواست مردم بودند. فرمانروایان ستمگر و غیر پرطرفدار گاهی می توانستند سرزمین های وسیعی را تحت حاکمیت خویش در بیاورند و یقینا بر نیمی از کره زمین حکومت کنند!

 

قدرت حکام به حدی بود که سرزمینهای پهناور نیز نمی‌توانستند در مقابل سربازان نیرومندشان تداوم بیاورند و مجبور به تسلیم بودند, با اینحال از بدو خلقت بشریت سرزمین کوچکی هست, که پهنای آن به چند سانتی متر مربع محدود میشود, برای تسخیر این سرزمین سرخ تلاش‌های فراوانی از جانب مردم گوناگون صورت گرفته هست

 

با اینحال کسی تا اکنون با زور پیروز به تسخیر آن نشده هست. امروز می‌خواهم کلیدهای این سرزمین را تقدیم حضور شما کنم تا شما قادر باشید بدون هیچ درگیری وارد قلب مردم شوید و یگانه فرمانروای سرزمین سرخ باشید. گرچه ارزش این فتح عظیم زمانی روشن میشود که شما سلطان قلب بانو تان باشید و در رأس آن قرار بگیرید.

 

کلید اول والدین همسر
برای ورود به این قصر کوچک ضروری هست کلید دروازه را داشته باشید لذا قبلی از هر بنیادی بایستی کلید اصلی را خدمت مردها معرفی کنم. دروازه دل هر خانمی والدین ایشان, خصوصا مادرش میباشد, مردانی که به هر دلیل به والدین همسرشان بی حرمتی میکنند هیچ وقت نخواهند موفق شد

برای شما نیز جالب است؟  از اختلاف های زن و شوهری تفاهم و آرامش بسازید

 

پرطرفدار بانوی خویش باشند. اشتباه بزرگی که عده ای از اقایان مرتکب میشوند این هست که به جای احترام به والدین بانو, در صدد رقابت با انها بر می‌آیند که بالاخره بازنده میدان می‌شوند. این در حالی هست که یک حکمران مفید برای اداره امور مردم دلسوز را بعنوان دستیار گزینه می‌کند تا از آزمایشات آنان برخوردار گردد و در صدد حذف آنان بر نمی اید, چون تحت این شرایط مردم نالایق موجبات ناراحتی مردم را ممکن خواهند تولید.

 

کلید دوم خانواده
اضافه بر والدین احترام به تمام عضو های خانواده بانو,ضروری و ضروری هست, ممکن هست به اشتراک خواهر یا برادران همسر مردم نالایقی هم وجود داشته باشد با اینحال هر گونه انتقاد و برخورد نامناسب با آن ها واکنش همسر را در پی خواهد داشت و لذا یک مرد باهوش هیچ وقت نکات منفی خانواده همسر را به وی تذکر نمیکند حتی برای استحکام رابطه زناشوئی بیشتر از نکات قوت خانواده وی سخن خواهد گفت

 

کلید سوم ارزش به خویش
“وَ لَقَد کَرَّمنا بَنی آدَم”«اسرا/۷۰» یعنی ما فرزندان آدم را گرامی داشتیم… خداوند انسان را با کرامت ایجاد نمود و ما موظفیم کرامت خود را حفظ کنیم. وقتی در خانواده مرد در مقام شوهر یا پدر, به خودش ارزش قائل نباشد, نباید انتظار احترام از دیگران داشته باشد. شوهر مدیر خانواده هست

 

“الرِّجالُ قَوّامُونَ عَلَی النِّساءِ” «نساء/۳۴» یعنی مردان, سرپرست و نگهبان زنانند. پس سرپرست باید الگوی خانواده باشد. شوهر بد دهن نباید انتظار عفت کلام از همسرش را داشته باشد, چرا که حتی اگر بانو ذاتا نیز اهل بد دهنی نباشد فشارهای محیط ایشان را به بد دهنی سوق خواهد داد از این جهت کلید سوم را می‌توان در یک جمله خلاصه کرد و آن این که قبلی از هر شخصی, بایستی خود ما احترام خود را نگه داریم.

برای شما نیز جالب است؟  در گفتن دوستت دارم افراط و تفریط نکنید

 

کلید چهارم آراستگی
وقتی گفتگو از آراستگی و زیبایی می‌شود, آرایش و آراستگی بانو‌ها بر شوهرانشان در فکر‌ها تداعی میشود. همزمان با اینکه آراسته بودن در دست بانو ها نیست و ضروری هست مردان نیز آراستگی کامل داشته باشند در روایتی از امام راستگو «علیه السلام» نقل شده هست; “مرد باید قیافه و ظاهر آراسته داشته باشد که باعث علاقه بیشتر همسرش گردد”

 

گاهی اوقات اقایان در مجالس لباس‌های رنگی و پاکیزه بر تن میکنند با اینحال در خانه این نوع پوشش را سبک بازی می دانند, با مراجعه به سیره ائمه اطهار میتوان دریافت که ائمه معصومین به احساسات زنانه همسرانشان دقت ویژه داشتند . نقل شده هست گروهی از مردم به حضور امام باقر «علیه السلام» رسیدند,

 

همزمان با اینکه امام خضاب کرده بود و بر دوش خود پارچه ای به رنگ گل های سرخ انداخته بودند. آنان از دلیل خضاب کردن آن حضرت, پرسیدند. امام فرمود; چون زنان از آراستگی شوهر خویش شادمان می‌شوند, من برای همسرانم خضاب کرده و خود را آراسته ام.

 

عده ای از مردها اساساً مقیّد به نظافت و زیبایی نیستند. به اصلاح سر و صورت عمده دقت ندارند. با لباس هاى کثیف و موهاى ژولیده در خانه و در حضور بانو ظاهر مى شوند و… بالاخره انتظار گرم بودن بانو را دارند!آراستگی تنها به نوع لباس پوشیدن خلاصه نمیشود حتی شامل اصلاح سر, صورت, مسواک, نظافت دهان, دندان و…نیز هست.

 

بوی بد دهان میتواند برای همسر اذیت دهنده باشد, عدم سود گیری از مسواک و رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان دلیل بوی بد دهان میشود که بیشتر از هر کس دلیل اذیت همسر میشود. رسول مکرم اسلام می فرمایند “آنقدر جبرئیل درمورد مسواک به من سفارش کرد که بر دندان هایم ترسیدم”.

برای شما نیز جالب است؟  خصوصیت های یک همسر وفادار را بدانید

 

عده ای از مردها اساساً مقیّد به نظافت و زیبایی نیستند. به اصلاح سر و صورت عمده دقت ندارند. با لباس هاى کثیف و موهاى ژولیده در خانه و در حضور بانو ظاهر مى شوند و… بالاخره انتظار گرم بودن بانو را دارند! و این هست که بیشتر اوقات مردان گمان می نمایند خانمها سرد مزاج میباشند.

 

کلید پنجم ایراد گرفتن ممنوع
انتقاد کردن اگر به روش اصولی و با مهارت باشد مطمئنا تولید کننده خواهد بود مضاف بر اینکه انتقاد باید برای مواردی باشد که شخص در این امورات کوتاهی می‌کند با اینحال عده ای مسائل میباشند که در دست خود فرد نیستند, در این جا نباید امری را انتظار داشت که در وسع فرد نیست لا یُکَلِّفُ اللَّهُ نَفسًا إِلّا وُسعَها «بقره /۲۸۶» و شخص اصلا گناهکار نیست

 

و یا این که اساسا ایرادی نیست حتی عده ای از سوگیری ها, دلیل ذهنیتِ غلط ما شده هست. مثلاً ایراد گرفتن از اندام خانمها حاصل چشم چرانی های مردان و عده ای از بی قیدی های اجتماعی هست و الا یقیناً ظاهر بانو هیچ اشکالی نداشته باشد.

 

چنین اشکال تراشی ها نیز دلیلِ سردی همسر را در پی خواهد داشت. بد نیست وقتی وسوسه شدیم از همسرمان ایراد جسمی بگیریم, یک نگاه اجمالی به خود داشته باشیم که مطمئنا از چنین فکری پشیمان خواهیم شد.

 

 

بروزترین و متنوع ترین مطالب مثل نوشته ترفندهای مردانه برای تسخیر قلب زنان را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : همسرداری و ازدواج
تبلیغات