خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (۳۴۷)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۳

 کد خبر: 28117
 11 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (۳۴۷) بسته هستند

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (۳۴۷)

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (۳۴۷) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان «۳۴۷» تازه ترین تصویر های بازیگران ایرانی مشهور در اینستاگرام که امروز به […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (۳۴۷) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان «۳۴۷»

تازه ترین تصویر های بازیگران ایرانی مشهور در اینستاگرام که امروز به اشتراک قرار داده اند را میتوانید در آلبوم پایین مشاهده نمایید.

 

الناز بانو شاکردوست میباشند, بهمراه رگبار پراکنده در عده ای نقاط. دلم میسوزد یه حال عکاسی که در رودربایستی مجبور شده پایین باران برود تا این تصویر هنری را از الناز بگیرد.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)مطمئنا هیچ کسی نمیتوانست آن گونه که شهره سلطانی خود را سوژه خنده کرده هست, وی را سوژه کند. دستش درد نکند 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)مهدی پاکدل با این استوری از روزهای اجرای /سی/ تولد مهر ماهی های مهربون یعنی حمید نعمت الله و سحر دولتشاهی را تبریک گفت.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)سلفی مهرداد صدیقیان در شب نشینی و شامی که بهمراه همکاران و دوستانش گذراند. همراه با ساره بیات, بهرام رادان و دیگر عزیزان.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)شاهرخ استخری و هدایای زیبای دخترش که به مناسبت روز جهانی طفل به پدرش تقدیم کرده هست. آن‌قدر هم از لحاظ کیفی فاجعه میباشند که شاهرخ کوشش نکرده از فاصله قابلِ تشخیص انها را به نمایش بگذارد.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)منوچهره هادی و یکتا ناصر با این سلفی دلنشین روز طفل را به دخترشان سوفیا تبریک گفتند.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)روز قبل تولد جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال کشورمون هم بود. مسعود شجاعی رفیق و هم بازی دیرین جواد با این تصویر خاطره انگیز از دوران حضورشان در لیگ اسپانیا, تولد وی را تبریک گفت.

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)پست نرگس آبیار به مناسبت روز جهانی طفل. عکسی از ساره نور موسوی در پشت صحنه فیلم /نفس/ وقتی که هدیه اش را به پاس بازی در یک سکانس سخت دریافت کرده هست.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)ماهچهره خلیلی هم با یک کادربندی هوشمندانه روز طفل را به فرزندش پرواز تبریک گفت.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)مصطفی کیایی تصمیم گرفته است با همان بازیگران اصلی /بارکد/ فیلمی دیگر بسازد. فیلمی به اسم /چهارراه استانبول/ با بازی محسن کیایی و بهرام رادان که حدسیات می شود امثال دیگر فیلمهای این کارگردان خوش تولید باشد.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)آزاده نامداری با این تصویر از پدر و فرزندش گندم بانو, روز جهانی طفل را تبریک گفت. کامنت ها هم که باز هم بسته هست.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)مهد طفل این عدد را با این تصویرِ آقا آرتا جهانبخش ادامه می دهیم.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)سینا حجازی در حال چیز دود کردن در نمایی از فیلم /تمامی شب/ فرزاد مؤتمن.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)بابک جان با شکمت یک تقه بزنی صاف شده هست و دیگر خبری از برج کج پیزا نخواهد بود و برج صاف پیزا خواهیم داشت.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)نورا هاشمی هم با این تصویر از پسرش در آغوش گلاب آدینه روز جهانی طفل را تبریک گفت.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)عکسی از دیار بانو, ماه دختر امیررضا دلاوری, به مناسبت روز جهانی کودکان. 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)مرجان شیرمحمدی همراه با گوهر خیراندیش و ماهایا پطروسیان, به مناسبت روز جهانی کو…. نه ببخشید, در پشت صحنه فیلم /لس آنجلس – استان تهران/.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)رامبد جوان و همسر جان همراه با مردم و خبرنگاران, در توزیع عمومی فیلم /نگار/ در سینما آزادی. 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)عکسی دیگر از دورهمی عزیزان که به مناسبت جشنِ تولد ساره بیات تشکیل شده بود. 

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)مجید اخشابی هیچ کودکی دم دستش نبود, لذا عکسی از کودکی خودش گذاشت.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)حمید فرخ نژاد با گریمی دارای اختلاف همراه با رفقای برزیلی اش در سائوپائولو. مرتبط به پشت صحنه فیلم /تگزاس/. مسعود اطیابی برای فیلم جدیدش مثلث /مفید, بد, جلف/ را با خود به برزیل برده هست.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)حامد کمیلی در توزیع خصوصی فیلم /ایتالیا ایتالیا/ در پردیس چارسو. کت سرمه ای, شلوار طوسی و کفش قهوه ای با پیراهن سفید. حامد یک تنه فاصله های بدتیپی را منتقل کرده.تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)عکسی دیگر از پشت صحنه فیلم /تمامی شب/. افسانه چهره آزاد و الناز شاکردوست همراه با آقای کارگردان.

تصویر بازیگران

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)بانو حمیدی برای بار چندم هست که این رخداد تکرار می شود. لطفا تصویر های بهترین ها راکه برمیدارید, به منبع اشاره کنید!

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)سلفی با مزه ای که حمید گودرزی در حال وسپا سواری از خود گرفته هست. 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)علی فروتن یکی از عمو فیتیله ای های عزیز همراه با دخترش «سمت راست» و همکارشان.

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)امید حاجیلی در حال گشت و گذار در کشور آلمان. امید جان الآن بین این بررسی شما و جمله ی سقراط چه ارتباطی وجود داشت؟! 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)سهراب مرادی و بهداد سلیمی در اردوی تیم ملی وزنه برداری در شمال. آرزوی موفقیت داریم برای قهرمانان ارزنده کشورمون. 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)مهراوه شریفی نیا در افتتاحیه جشنواره فیلم ماربلا در اسپانیا. 

عکس ها بازیگران

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)سحر قریشی این تصویر را گذاشت که بگوید همۀ وقت} حد و حدود خود را حفظ کنیم و هیچ گاه به هیچ چیزی بسیار نزدیک نشویم! 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)ارسلان جان چندی قبل با گوگل ترنسلیت آشنا شده و ذوق زده هست. 

برای شما نیز جالب است؟  تصویر بازیگران مشهور + اخبار داغ ستاره ها (315)

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)خاله های سال های دور و نزدیک تلویزیون و برنامه طفل همراه با هم این قاب دوست داشتنی را ایجاد کرده اند. برای همۀ این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.  

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)امیر جان جسارتاً آن اردک نیست و پنگوئن هست, درضمن خوش بگذرد. 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)وبسایت موسیقی ما به مناسبت روز جهانی طفل تصویر های کودکی چندین عدد از خواننده های نامی کشورمون را به اشتراک گذاشته بود که دیدنشان در این کمبود سوژه خالی از لطف نیست. 

علیرضا عصار

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)پزشک محمد اصفهانی 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)محسن یگانه 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)احسان خواجه امیری 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)محسن چاوشی 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)فرزاد فرزین 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)ترلان جان حریم خصوصی ات چقدر گشاد هست! صفحه را میبندی که با ششصد هزار نفر خودی باشی؟!  

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)مهناز افشار هم با این تصویر همراه با دخترش لیانا روز جهانی طفل را تبریک گفت. 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)این تصویرِ بانمک از گندم بانو ژوله به مناسبت روز جهانی طفل, 

تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (347)

 

مطالب مرتبط :

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (۳۴۶)

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (۳۴۵)

تصویر های بازیگران سری تازه «۳۴۴»

تصویر های بازیگران و اخبار تازه از چهره ها «۳۴۳»

 

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته تصویر های بازیگران زن و مرد + هنرمندان (۳۴۷) لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات