خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (۳۴۶)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۳۸

 کد خبر: 27992
 16 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (۳۴۶) بسته هستند

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (۳۴۶)

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (۳۴۶) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام «۳۴۶» تازه ترین عکس ها بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی در اینستاگرام را از […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (۳۴۶) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام «۳۴۶»

تازه ترین عکس ها بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی در اینستاگرام را از میان پرمخاطب ترین ها برای شما علاقه مندان انتخاب کرده ایم که پیشتر می‌بینید.

 

شروع می‌کنیم با این سلفی اندر احوالات بهاره افشاری در ترافیک شهر تهران که ایشان را حسابی خسته کرده هست. بسیار محشر بهاره جان میتوانستی با مترو به مقصد مورد نظر بروی که ترافیک خودرو در آن کمتر باشد. گرچه دیگر ترافیک ها اذیتت می‌کرد. به این نتیجه می رسیم کلا زندگی در استان تهران بدون ترافیک ممکن نیست, برای رهایی از آن باید از این شهر مهاجرت کرد, گرچه باید حواسمان باشد که در روز تعطیل این ایده را عملی نکنیم, چون در ترافیک بین شهری گرفتار خواهیم شد*

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)شبنم قلیخانی پس از تماشای یک نمایش این تصویر یادگاری را همراه با یکی از بازیگران این نمایش گرفته هست. خود شبنم گفته که این عزیز مارال فرجاد هست, با این وجود ما تا با چشم خود نبینیم تایید نمی‌کنیم*

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)امید دنیا در حال گشت و گذار در خارج و تصویر یادگاری با این زرافه ی بی محل.

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)واقعا مجبور هستید همه ی افکت ها را آزمون کنید؟* اکنون آزمون هم کردید, آیا واقعا میبایست آنها در اینستاگرام بگذارید؟*

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)مطمئنا این تصویر شما اکثر تبسم را بر لبان مردم خشک خواهد نمود تا اینکه باعث تبسم شود.

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران و اخبار تازه از چهره ها (343)

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)پلنگ جویبار همراه با یکی از پلنگ باز های قدیم استان تهران.
تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)مریم طوسی قهرمان دو و می‌دانی کشورمون با این تصویر آمادگی بدنی خود را در آستانه بازی های جهانی به رخ کشید. 

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)سلفی اتاق گریمی امیر آقایی و بهاره کیان افشار در پشت صحنه سریال /نوار زرد/ که خیلی زود از تلویزیون توزیع خواهد شد.

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)تصویر دیدنی ساعد سهیلی در نمایی از فیلم /اتاق تاریک/ ساخته واپسین روح الله حجازی که امیدواریم به بی در و پیکریِ فیلم قبلی اش نباشد.

تصویر های بازیگران

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)دورهمی طناز ها در جاییکه نمی دانیم کجاست. نصرالله رادش, حمید لولایی, حسین محب اهری, سعید آقاخانی و دیگر عزیزان هنرمند. 

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)سلفی علی زند وکیلی و رفیقش آقا امیرِ گل. 

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)الستون و ولستون با این تصویر از آخر برنامه جدیدشان در برزیل خبر دادند. فیلم سینمایی /تگزاس/ به کارگردانی مسعود اطیابی.

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)سارا جان بهرامی در توزیع خصوصی فیلم /ایتالیا ایتالیا/ که شب قبل در یکی از پردیس های سینمایی استان تهران برگزار شد. /ایتالیا ایتالیا/ فیلمی بطور کلی دارای اختلاف با جریان سینمای کشور ایران و به کارگردانی کاوه صباغ زاده هست. فیلمی که در جشنواره فیلم فجر عمده پیروز و دلچسب ظاهر نشد و به توزیع عمومی دلخوش کرده هست.
تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)تصویر زیبایی که کوروش جوان از سحر دولتشاهی گرفته هست. یادش بخیر قدیم این مانتو ها را روی پشتی و وسایل پذیرایی میکشیدیم.

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)نهال بانو دشتی هستی میباشند, بازیگر نقش میترا در سریال شهرزاد. 

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)تصویر دیدنی کوروش تهامی همراه با بهمن دستور آرا. با این ژست و صورت اینطور گفته میشود که جناب دستور آرا واقعا خودش هم باورش شده هست که آلفرد هیچکاک هست*

برای شما نیز جالب است؟  تصویر مارال فرجاد با لباس باورنکردنی و غریب با اینحال دلچسب

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)پاریس گردی سامان سالور به رخداد همسرش سمیرا حسنپور. 

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)تصحیح می‌کنم: چیز های مفید نصیب افرادی می‌شوند که پول دارند.

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)بهروز افخمی و همسرش مرجان شیرمحمدی در حاشیه توزیع خصوصی فیلم /ایتالیا ایتالیا/.

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)فاطمه بانو آقا پسرت را هم با مرکز دندانپزشکی ای که خودت خریدار اش هستی, معرفی کن.

تصویر بازیگران

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)این هم از الهام بانو حمیدی همراه با دندانپزشک اش. این روز ها با مراجعه به دندانپزشک هم شو آف می‌کنند. گرچه دستشان بسته هست وگرنه با دیگر پزشکانشان هم تصویر میگذاشتند*

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)خانواده دوست داشتنی مهسا کرامتی در حال گشت و گذار در میهن.

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)مطمئنا این چیزی که برای مستانه مهاجر انقدر دیدنی بوده, برای نفس عمده آن گونه نبوده. 

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)مهراوه شرییفی نیا در حاشیه جشنواره فیلم ماربیای اسپانیا, برای توزیع فیلم /پرسه در نزدیکی ها من/. جشنواره ای که برای بار نخست هست اسم آن را می شنوم. گرچه اگر منظورش جشنواره فیلم ماربلا نباشد*

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)گلاره عباسی و پریناز ایزدیار دو بازیگر اصلی و توانمند سریال شهرزاد در دو طرف آقای کارگردان.  

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)یک /بارکد/ واپسین در راه هست؟*

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)– آرمین به تاکسی: سید بشاش*

+ «۵ متر جلو تر می‌ایستد» چند نفری؟

– واکنش آرمین در عکس

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)وحید هاشمیان ناظر فنی و کیفی نقاشی دخترش.

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)بهنوش طباطبایی با این سلفی و کلی کلماتِ خوشگل, حسابی هواداران را به وحد آورد و محاسبه کف و خون را در اینستاگرام گسترش داد. 

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)با این سلفی لیندا کیانی همراه با جواد عزتی که مرتبط به روزهای فیلم برداری فیلم /اکسیدان/ هست, مقاله امروز را به آخر می‌بریم. از همراهی ارزشمندتان بسیار سپاسگذاریم. تا فردا, یا حق.

برای شما نیز جالب است؟  عکس ها بازیگران و ستاره های جنجالی (352)

تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (346)

 

مطالب مرتبط :

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (۳۴۵)

تصویر های بازیگران سری تازه «۳۴۴»

تصویر های بازیگران و اخبار تازه از چهره ها «۳۴۳»

تصویر های بازیگران و سوژه های تازه ستاره ها «۳۴۲»

 

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته تصویر های بازیگران +ستاره ها در اینستاگرام (۳۴۶) لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات