خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (۳۴۵)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۸

 کد خبر: 27920
 14 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (۳۴۵) بسته هستند

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (۳۴۵)

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (۳۴۵) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری «۳۴۵» تصویر های واپسین بازیگران ایرانی در شبکه های مجازی را […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (۳۴۵) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری «۳۴۵»

تصویر های واپسین بازیگران ایرانی در شبکه های مجازی را میتوانید در پایین دیدن کنید که از میان خوشگل ترین و داغ ترین تصویر های گزینه شده اند. 

 

سلفی مریم معصومی همراه با خواهر عزیزش مرجان بانو که رفتاری منطقی درمقایسه با سلفی های گاه و بیگاه خواهرش دارد.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)سلفی الناز شاکردوست همراه با سینا حجازی, فرزاد موتمن و دیگر همکاران, در اولین شب های تولید فیلم تازه /تمامی شب/ تازه ترین ساخته ی آقا فرزاد. با استناد به این سینا حجازی هم بازیگر شد.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)سلفی پاییزی هستی خانم مهدوی در پانزدهمین روز از پاییز که اینطور گفته میشود که خیلی زود «skip» شده و وارد زمستان شده ایم. این حجم از سرما در مهر ماه عادی نیست.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)نازنین بیاتی و الهام پاوه نژاد در حاشیه بادید از یک گالری نقاشی.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)سلفی حسین سلیمانی با علی جان دهکردی, بازیگر خوب و متشخصِ سینما و تئاتر که در سال های واپسین خیلی کم پیدا بود و چندی قبلً با فیلم /دریاچه ماهی/ به پرده نقره ای بازگشته است. ماندگار ترین هنرنمایی علی در سینما, بی تردید فیلم /از کرخه تا راین/ ساخته ابراهیم حاتمی کیاست که هیچ گاه از یاد ها نخواهد رفت.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)از این سلفی به این مسئله پی میبریم که شهرام محمودی در منزل خود از این ننو های صحرایی دارد. بله, مسئله مهمی است که موفق به کشف آن شدیم.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)چند روز قبل تولد شاهرخ استخری بود که سیلی از تبریک ها را به وسیله هواداران پرشمارش دریافت کرده بود و با این استوری از همه آن ها تشکر کرد.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)پیغام اخلاقی میلاد کی‌مرام, با این وجود صرفا برای خارجی زبانان پیج اش. چشم, قول میدهند تراست نکنند.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)سلفی صبا راد وقتی همسر جان حواسش نیست,

تصویر بازیگران زن

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)وقتی حواسش هست!

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)خوب شد صبا راد به همین دو حالت بسنده کرد وگرنه سنگ روی سنگ بند نمیشد.لیلا استفاده از باشگاه انقلاب حین ورزش کردن این استوری را بار گزاری کرد. مطمئنا در باشگاه انقلاب, کل وقتی که برای پست گذاشتن و استوری گذاشتن و در کافه خوردن به وسیله مردم صرف میشود بیشتر از کل زمانی است که در آن ورزش میکنند.

برای شما نیز جالب است؟  تازه ترین تصویر های بازیگران ایرانی و فرزندانشان

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)الناز حبیبی با این کلاه باورنکردنی که دقیقا نمیدانیم چیست و در دست به کدام صنف و حرفه است. اگر شما میدانید کمکمان کنید.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)مهرداد صدیقیان, ساره بیات و بهرام رادان در مراسم اکران خصوصی فیلم /زرد/, ساخته پر ستاره مصطفی تقی زاده که جز این عزیزان بهاره کیان افشار و شهرام حقیقت دوست هم در آن نقش آفرینی کرده اند.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)سلفی بیخود و بیجهتِ سپیده خداوردی همراه با نگین معتضدی در پشت صحنه کار مشترک جدیدشان. 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)پیغام صالحی روز دامپزشک را اینگونه تبریک گفت. به جای پیغام از همه دامپزشک های عزیز و محترم پوزش میخواهم.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)آقا رضا قوچان نژاد و ساره بیات در حاشیه جشنِ تولد مجلل ساره خانم که روز قبلی برگزار شد. تبریک به این بازیگر توانمند و پرطرفدار سینما. 

عکس ها بازیگران

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)عکسی ناب و قدیمی از حمید عسکری, مرتبط به دورانی که ۹۶ درصد جوانان ایرانی موهایشان را فرق وسط باز میکردند «آن ۴ درصد هم مو نداشتند».

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)میزبانی آذرخش فراهانی از پدر و مادر عزیزش در گالری کارهای خویش.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)سلفی دارای اختلاف آرش ظلیپور که اینطور گفته میشود که در انتظار خانم پرستار گرفته است.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)نسرین مقانلو از ماجرای ترس کهنه اش درمقایسه با اسب ها و مانیفستی که در وی رخ داد و ایشان را با اسب آشتی داد نوشته است. چقدر موثر. 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)جشن تولد مشترک عادل و نوچه اش در پشت صحنه یکی از برنامه های عادل در تلویزیون. تبریک به هر دو عزیز.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)امیر غفارمنش و هومن حاجی عبداللهی در حال دُر دُر در اندرزگو.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)رضا عطاران در دهه پنجاه گیر کرده است. فیلمی دیگر که خبر از حضور رضا عطاران در یک فیلم کمدی در دست به دهه پنجاه و شصت میدهد. فیلم /مصادره/ اولین تجربه کارگردانی مهران احمدی در سینماست که با حضور ستارگان سینما اعم از رضا عطاران, بابک حمیدیان, هومن سیدی و خیلی های دیگر, کلید خورده است.

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های دیدنی و تازه بازیگران همراه با فرزندانشان

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)گریم جالب هومن سیدی در همین برنامه. 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)مهناز افشار و ماهایا پطروسیان در شب های تولید برنامه /لس آنجلس – تهران/ به کارگردانی تینا پاکروان که فیلمبرداری آن بازهم ادامه دارد.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)بلایی که بهنوش بختیاری با کلیپ تبلیغاتی اش بر سر مهراب آورده است! 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)الناز شاکردوست در یک گریم آشنا. نمیدانم کجا دیده ام!

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)آها یادم آمد. در انیمیشن رابین هود بود.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)این چهره ی اندیشه فولادوند را هم در انیمیشن سفید برفی دیده بودیم که بخاطر رعایت حال شما علاقه مندان «وگرنه ترسی از شکایت نداریم!» از آوردن تصویر اصلی خودداری می کنیم.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)امرحسین خان مدرس و همسر جان در نجف اشرف. التماس دعا داریم از امیرحسینِ عزیز.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)خاطره بازی مهدی سلطانی با این تصویر جالب مرتبط به سال ۱۳۶۷ که بهانه ای شد تا برای مردم گیلان که این روز ها درگیر سیلاب هستند, آرزوی سلامتی کنیم.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)علیرضا قربانی با حبیب نشسته و باده می‌پیماید. بخدا خودش گفته! 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)محمدرضا جان فک کنم آن حوالی باک یک خوردو سوراخ شده است, چون آن رنگین کمان روی آسفالت, رد بنزین است. 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)عکسی جالب از پشت صحه سری طنز /هزارپایان/ به کارگردانی شهاب عباسی که به نظر کار خوبی میآید.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)سلفی آینه ای عزیزان در پشت صحنه سری شهرزاد در شهرک سینمایی که از قرار معلوم سرمای آنجا بسیار سخت تر است! با حضور گلاره عباسی و امیر جعفری. 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)تصویر زیبای آرزو افشار و دختر نازنینش. خداوند همه مادران و فرزندان را برای یکدیگر نگاه دارد.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)کلا حال ناخوش و محیط خراب, حس هنریِ برجسته ای به تصویر های ما میدهد. برای همین است که شبنم مقدمی برای تصویر گرفتن این خرابه را انتخاب کرده است.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)سعید سهیلی عکسی از لعیا خانم زنگنه در نمایی از فیلم /زنانی که با گرگ ها دویده اند/ به اشتراک قرار داده است. با این روند اسم فیلم بعدی عزیزان, /پیرمردانی که به گربه ها سنگ انداخته اند/ خواهد بود.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)هفته ی اول آذر, لحظه شروع پخش فصل دوم /لیسانسه ها/ خواهد بود. این را متین ستوده با این سلفی همراه با امیرحسین مدرس و سروش صحت مطرح کرده است. 

برای شما نیز جالب است؟  تیپ و استایل خفن به سبک بهنوش بختیاری

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)حاج غلام کویتی پور شب قبلی میهمان افتتاحیه نمایش بهاره رهنما بود. نمایش/ خورشید های در بیشتر مواقع/ که محتوای مذهبی دارد. 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)گریم جالب نگار جواهریان در نمایش جدیدشان که به جزئیات آن اشاره ای نشده است.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)از همان بچگی دوربین دوست داشت.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)محسن افشانی طوری رفار میکند که انگار ما بودیم که شب عاشورا رفته بودیم دبی…. استغفر الله. بس کن محسن جان. همش نزنی خوب است. 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)/مثلا حواسم نیست/ های قبل از تو, سو تفاهم بود مهران جان. 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)خاطراتمان چه ساده پرمیکشند و چه ساده ابدی میشوند. حامد هاکان که یکی از خواننده های پرطرفدار دهه هشتاد بود, بعد از سال ها گوشه نشینی در اوج جوانی به دیار باقی شتافت تا یک باز هم تلنگری برای همه ما باشد که به جهان هیچ و پوچ دل خوش نکنیم. روحش شاد و یادش گرامی.پست تسلیت محسن چاوشی برای همکار قدیمی اش.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)عزیزان نگذاشتند اولین قطره باران روی زمین برسد و تصویر های با کلاه و کاپشن خود را بار گزاری کردند. 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)ستاره حسینی در حاشیه یک مراسم. میمیک و حالت صورت ستاره طوری است که انکار بینی و لبش از نیمرخ لای در مانده اند.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)واقعا خود مهناز وقتی بعد از چند روز این تصویر و ژست خودش را میبیند, خنده اش نمیگیرد؟

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)سلفی پژمان جمشیدی و بلایی که در فیلم تازه سرش آمده, بهمراه سام درخشانی در برزیل. 

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)عکسی دیگر از نمونه موی پژمان در فیلمِ جدیدش.

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)با این سلفی و مطالب مطرح شده نه چندان مهم رز رضوی از اسپانیا, نوشته امروز را هم به انتهای میرسانیم. ممنون از همراهی ارزشمندتان,

تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (345)

 

مطالب مرتبط :

تصویر های بازیگران سری تازه «۳۴۴»

تصویر های بازیگران و اخبار تازه از چهره ها «۳۴۳»

تصویر های بازیگران و سوژه های تازه ستاره ها «۳۴۲»

تصویر های بازیگران +اخبار تازه از ستاره ها «۳۴۱»

 

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته تصویر های بازیگران و اخبار تازه در هفته جاری (۳۴۵) لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات