خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (۳۳۰)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۷

 کد خبر: 25224
 25 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (۳۳۰) بسته هستند

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (۳۳۰)

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (۳۳۰) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها «۳۳۰» تازه ترین تصویر های دیدنی بازیگران و چهره های ایرانی […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (۳۳۰) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها «۳۳۰»

تازه ترین تصویر های دیدنی بازیگران و چهره های ایرانی را میتوانید در پایین دیدن کنید که از اینستاگرام برای شما علاقه مندان گلچین کرده ایم. 

 

پیشتر سربلندی آفرینی ها و جوایز سینمایی چند روز تازه که برای کشورمون به دست آمد, بیتا بادران هم برنده هدیه برترین بازیگر زن در یک جشنواره ایتالیایی شد و قطار افتخارات هفته قبل را تکمیل کرد. تبریک فراوان به بازیگر با استعداد سینما.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)

شبنم قلیخانی در لحظه داوری یک مسابقه این سلفی را همراه با حمید جبلی گرفته هست. بعد انتظار دارند انتخاب ها عادلانه و کارشناسانه هم باشد.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)اکنون یک شانس دیگر بهش یده ترلان بانو. قول می دهد دیگر تیم را ده نفره نکند.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)آخناتون ورژن ۲۰۱۷ که به آن بخیاتون هم می گویند.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)داریم یواش یواش به روزهای حضور پرتعداد مجید بنی فاطمه در مطالبمان نزدیک می‌شویم.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)روز قبل در خبر ها آمده بود که حامد همایون رکورد اکثر شمار کنسرت در ایران را شکسته هست. با دیدن این تصویر به خوبی پی می بریم که چگونه به این محاسبه دست یافته هست. هر محیط مسقفی که صندلی کرایه ای در آن چیده باشند و چند باند در گوشه و اطرافش باشد, در شمار کنسرت قرار می گیرد. مثلاً همین دیشب در عروسی یکی از اقوام دی جی حامد کنسرت برگزار کرد.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)شیرین بینا و نگین صدق اینطور گفته میشود که بهمراه دیگر اقوام و رفقا همراه با شهرام شکوهی پس از تماشای کنسرت وی. شهرام برای حضور در این کنسرت دیرش شده بود و خیلی شتاب داشت که دلیل شد اشتباهی مانتوی همسرش را بپوشد.

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284)

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)از هز قشری فیلسوف داشتیم جز بوکسورِ فیلسوف که آن هم به خاطر خدا جور شد.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)آقا رضا خوشتیپ نژاد.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)دانیال خان حکیمی در حال گشت و گذار در طبیعت میهن, همراه با یکی از معدود تالاب هایی که به دلیل قصور مدیران هنوز آب دارد. وقتی تالاب انزلی با آن اقلیمِ بارانی و نمناک را خشک می کنند مطمئنا این یکی از دستشان در رفته هست.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)جشنی به پاس سی و هفت سال عشق و زندگی مشترک مهوش وقاری و محسن قاضی مرادی. به سربلندیِ این عشق و به سلامتی این دو هنرمند عزیز.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)ممنون از پست آموزنده ات لیلا بانو. جای /تظاهر/ در کپشن تان بسیار خالی هست. تظاهر ای که هم لحظه ساعت طلای چند ده میلیونی, آیفون تازه ترین نمونه, کیف چرم برند و عینک لاکچری را به نمایش می گذارد. 

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)آزاده بانو جسارتاً تنها روسری نبود, چادر هم بود. آن هم از سر کسی که مکررا حجاب برتر را تبلیغ می کرد و آن را نردبانی برای خود گذاشته بود. بیخیال, درضمن نوش جانتان. 

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)عکسی دیدنی از پشت صحنه فیلم سینمایی /حریق و قداره/ به کارگردانی محمد عرب که در مراحل پایانی فرآوری آن هست. با حضور محمدرضا شریفی نیا, هلیا امامی, محسن افشانی, مهران غفوریان و ارسلان قاسمی.  

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)مهتاب بانوِ سینما در مراسم توزیع خصوصی فیلم /ماجان/ به کارگردانی رحمان سیفی آزاد, از فیلمهای خنثی جشنواره فیلم فجر سال قبل که چنگی به دل نزد.

تصویر های بازیگران

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)ماهایا پطروسیان پس از سال ها به پرده نقره ای بازخواهد گشت, با فیلم /لس آنجلس – استان تهران/ ساخته تینا پاکروان که گریم مرتبط به آن را می‌بینید. 

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)خیلی تابلو هست که اتفاقی پیمان معادی را دیده و تنها صحبتشان هم اجازه برای گرفتن تصویر در کنارشان بوده هست. 

برای شما نیز جالب است؟  بروزترین تصویر های بازیگران زن و مرد (349)

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)سعید جان نظرت چیست که گفتگو درمورد سن را کنار قرار داده و با هم در باب مسئله /خودباوری/ گفتگو کنیم؟ 

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)استاد امیر دژاکام در حال ژانگولر بازی, در حالی‌که نگاهش به دوربین به خوبی خبر از سر درون و حس ندامت ایشان درمقایسه با فعلِ صورت گرفته می دهد. پرواز همای موجود در کپشن هم تزئینی هست وگرنه آقای جعفرزاده احمدسرگورابی در عکس حاضر نیست.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)دورهمی سه نفره مریم امیرجلالی, فریبا کوثری و سیدجواد یحیوی در یک سفره منزل سنتی. فریبا بانو کانال تلگرام خود را در هم کپشن آورده هست, بدون آگاهی از این مسئله که نشانه @ تنها از آن تلگرام نیست و در هر شبکه اجتماعی که درج شود, ارجاع و لینکِ آن مرتبط به آن شبکه اجتماعی می‌شود.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)خاطره بازی احمدرضا عابدزاده از دورانی که خیالمان از دروازه تیم ملی راحت بود و هر توپ درون چارچوب منجر به گل نمیشد.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)اینطور گفته میشود که سهراب پورناظری در ترافیک باقیمانده و مهدی پاکدل تا رسیدن سهراب قرار هست زحمت ساز را بکشد. 

عکس ها بازیگران

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)تا نسل انسان در زمین حضور دارد, هیچوقت تصویر خیره به افق برچیده نخواهد شد.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)نیکی مظفری و کمند امیرسلیمانی در جشنی که به مناسبت روز ملی سینما برگزار شده بود. هنوز تصویر های تکمیلی این جشن به دستمان نرسیده و امیدوارم در مقاله فردا تقدیمتان خواهیم کرد. 

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)نمایی بسته از غزل شاکری همراه با استاد حسین علیزاده در جشنی دیگر که در منزل سینما برگزار شده بود.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)هدیه بانو تهرانی در حاشیه جشنواره فیلم سلامت که بی سر و صدا در حال برگزار شدن هست. 

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)مجید مظفری در حال امضای پوستر مرتبط به استاد سیروس ابراهیم زاده بازیگر پیشکسوت و تحصیل کرده سینما و تلویزیون کشورمون, مرتبط به جشنی که در منزل سینما برگزار شده بود. 

تصویر بازیگران

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)امین تارخ در حاشیه همین جشن که در آن از چندی از بزرگان هنر کشورمون تقدیر شد.

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران +اخبار چهره های مشهور (326)

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)میترا حجار, حاضر برای اول مهر و شروع مدارس.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)محمد نوازی در سال های نه عمده دور, وقتی که بحبوحه خلاقیت عکاس های آن دوران در دیزاین ژست را عملی می کند. 

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)روز خوش سیامک عباسی همراه با بچه های مبتلا به سندروم داون. عزیزانی که بی تردید خوش قلب ترین و بی اذیت ترین انسان های روی زمین میباشند.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)مراسم معرفی آقا مهراز, پسر دوم روناک یونسی. 

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)فرزاد حسنی مجری قدیمی و کار بلد و گرچه هیجانی و پرحاشیه ی کشورمون روز قبل وارد پنجمین دهه از زندگی اش شد. تبریک به فرزاد عزیز و آرزوی موفقیت برای ایشان.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)حبیب رضایی, پرویز پرستویی و آزیتا موگویی در پشت صحنه نمایش /آیینه های رو به رو/ در تازه ترین شب های اجرای خود.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)فریدون محرابی با این سلفی از خود مطرح کرده که سرگرم به ورزش اسکواش هست. من نمی‌دانم این همۀ ورزش مفید و آبرومند می باشد چرا این هنرمندان به این ورزش روی آورده اند؟ ورزشی که در آن انگار دو نفر که با هم قهر میباشند دارند تنیس بازی می‌کنند.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)ماجرای دیدنی همایون شجریان و رفیق بامرام و مرد اش.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)بهنوش بختیاری, وقتی متوجه شد که وزیر بهداشت و مدیرعامل جمهور از وی حرف شنوی دارند. 

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)این تصویر نیکی بانو کریمی در حاشیه جشنِ منزل سینما پست انتهای مقاله امروز ماست.

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (330)

 

مطالب مرتبط :

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان «۳۲۹»

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها «۳۲۸»

تصویر های بازیگران +اخبار هنرمندان مشهور «۳۲۷»

تصویر های بازیگران +اخبار چهره های مشهور «۳۲۶»

 

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها (۳۳۰) لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات