خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » تصویر های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (۲۷۰)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۰

 کد خبر: 15347
 48 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تصویر های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (۲۷۰) بسته هستند

تصویر های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (۲۷۰)

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (۲۷۰) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. تازه ترین تصویر های بازیگران مشهور و ستاره های مشهور ایرانی در اینستاگرام را میتوانید در پایین دیدن نمایید و لذت ببرید. […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (۲۷۰) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

تازه ترین تصویر های بازیگران مشهور و ستاره های مشهور ایرانی در اینستاگرام را میتوانید در پایین دیدن نمایید و لذت ببرید.

 

شروع می کنیم با این نوشته وحدت بخش رضا صادقی با لباس زیبای قوم کرد. برای مردم تمامی اقوام وطن عزیزمان آرزوی سعادت و خوش اقبالی داریم.

عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)

تحقیقات تصویری کیهان ملکی که ضمن عرض احترام به نظر خانم شهبازی، بنده با ریش را ترجیح می دهم. شما کدام را؟
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)تصویر استودیو ای واپسین ساره بیات بازیگر مفید سینمای کشور ایران از قاب دوربین بابک حصیبیان. ساره جان با این که مفید ممکن سازی شده ای با این وجود باز اگر در جایی بودی و کم آوردی خبر بده به بچه ها بگویم برایت بیاورند. النگو را می‌گویم!
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)علیرضا طلیسچی خیلی پایین پوستی به سان روف خودرو اش اشاره کرده هست، چون تنها در اتوبوس می‌توان آن گونه و از این زاویه سلفی گرفت.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)استقامت و خلاقیت بهنام تشکر هم ستودنی هست. با این که در آسانسور بوده با این وجود برای سلفی از آینه ی آسانسور سود گیری نکرده هست!
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)سمت راست: سه روز مانده به امتحان.

سمت چپ: شب امتحان.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)ترانه علیدوستی بازهم در ژاپن هست و یک تیم سریال را در شهرک سینمایی غزالی علاف خود کرده هست.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)یادی کنیم از شهلا خانم ریاحی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که چندیست گرفتارِ مریضی آلزایمر شده هست و بیش از پیش نیازمند رسیدگی و دقت مسئولین. ضمن آرزوی سلامتی برایِ ایشان این تصویر بهانه ای شد تا تشکر کنم از سامان مقدم که در فیلم «نهنگ عنبر ۲» در اقدامی ارزشمند و ستودنی از خانم ریاحی در سکانسی کوچک و شاد سود گیری کرده بودند.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)تشکیل نشست فوری کمیته بین المللی المپیک در پی انتشار خبر احتمال حمل مشعل المپیک به وسیله یک هنرمند ایرانی. عضو های کمیته حمل این نماد با کاپشن و کیف چرمی را خلاف مقررات دانسته اند.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)لیلا حاتمی و پیمان معادی در نمایی از فیلم “بمب” به کارگردانی پیمان معادی که این روز ها در دست تولید هست. محمود کلاری تصویربردار، مانی حقیقی تهیه کننده و بهرام دهقانی تدوینگر این برنامه میباشند و از قرار معلوم کار خوبی خواهد بود.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)آقا رضا کیانیان در نمایی از سریال “شهرزاد ۲” در انتظار بازگشت ترانه علیدوستی به وطن.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)سلفی محسن افشانی و ارسلان قاسمی دو قناری سینمای کشور ایران که اینطور گفته میشود که در برنامه «حریق و قداره» با یکدیگر همکار شده اند. اتفاقی تکرار نشدنی در تاریخ سینمای کشور ایران. هم طراز با اتفاق حضور همزمان آل پاچینو، رابرت دنیرو و مارلون براندو در پدرخوانده.عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)سلفی سارا و نیکا، دوقلو های پایتخت که در پنجمین سری از این سریال پرطرفدار هم حضور دارند.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)تورو خدا یک مرخصی چند روزه به برزو ارجمند بدهید یک سر به زن و زندگی اش بزند و رفع دلتنگی کند. بیچاره دق کرد!
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)تینا پاکروان، تکمیل مهاجرت از سواحل هرمزگان. همراه با شعری فاخر و پر از مفاهیم ادبی!
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)– قربون دخترم برم که هر چی آبرو داشتمو…. چند برابر کرده! 
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)عزیزان به اتفاق همسرانشان در مراسم افتتاحیه یک رستوران. مهدی میامی، رزیتا غفاری و قاسم زارع.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)سلفی پرستور صالحی همراه با نیما کرمی و همسرش و علی صالحی. نیما کرمی روز قبل بسیار هنرمندانه موفق شد سونامی ای که رضا رویگری در اجرای زنده تلویزیون به پا کرده بود، بازرسی کند تا برنامه اش کماکان از تلویزیون پخش شود.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)رضا عنایتی، محسن کیایی، پژمان جمشیدی، عادل فردوسی پور و عزیزی که خیلی چهره اش آشناست، در حاشیه جام ستاره ها که هر سال حدود سی چهل تورنمنت با همین اسم با حضور هنرمندان برگزار می شوند و اسپانسر ها را تبلیغ می‌کنند.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)سلفی شاد علیرضا نیکبخت در منزل جدیدش. مبارک باشد علی جان. انشالله در همین منزل داماد شوی و جشن عروسی بگیری. و گرچه تصویر هایش را هم بگذاری تا ما نیز بی نصیب نمانیم!
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)آناهیتا جان این که شما حامی طبیعت هستی خیلی مفید و ستایش برانگیز هست با این وجود بسیار محشر توجیه منطقی برای این که چرا این مسئله را با حوله تنپوش مطرح کرده ای نیست.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)پوراندخت مهیمن، شاد در جشن تولد یک سالگی نوه اش. انشاالله تمامی زندگی همۀ عزیزان پر از لحظات شیرین اینچنینی باشد.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)آزاده مهدیزاده تصویری از گور رزروی که برای خود تهیه کرده هست به اشتراک قرار داده. به شما اطمینان می دهم اگر خودتان هم برای خود از این شو آف ها نکنید، سر موقع اش بازماندگان انجام خواهند داد. پس نگران نباشد!
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)الهه منصوریان در استادیوم آزادی قبل از شروع بازی ایران – آرژانتین که با پیروزی والیبالیست های عزیزمان همراه بود. همان شکلی که که می‌دانید حضور بانوان در این مسابقات آزاد هست و حدود ۳۰۰ صندلی از ۱۲ هزار صندلی ورزشگاه در دست به بانوانِ عزیز هست. که از میان این ۳۰۰ صندلی، حدود ۲۷۰ مورد آن بین خانواده های بازیکنان و دیگر تیم های ورزشی

برای شما نیز جالب است؟  عکس ها بازیگران و ستاره های جنجالی (352)

 

و آلبوم های مرتبط تخصیص می یابد و از ۳۰ مورد باقیمانده حدود ۲۰ تای آن به عزیزان تذکر دهنده و چراغ قوه دار مرتبط می شود. ۵ صندلی هم که خراب هست و جای نشستن نیست و مردم عادی می توانند از ۵ صندلی باقیمانده سود گیری کنند و حس حضور در ورزشگاه را تجربه کنند.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)خاطره حاتمی در باغ فردوس با ظاهری که اگر بازیگر نبود با دقت به جو حاکم مطمئنا مورد بازجویی و تجسس کامل قرار می گرفت!
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)پوریا جان اکنون شما این یکبار را از خوردن این دو فرشته صرف نظر کن قول می‌دهیم عید فطر چند روز جلوتر بیافتد.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)قوی باش بهنام جان. همه ی چیز خیلی زود تمام می‌شود و باز با صحت کامل روی صحنه باز خواهی گشت. دعاهای مردم ایران هم پیوسته پشتت هست.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)در تکمیل بی سوژگی این روز ها تصویر نسرین مقانلو و عمه اش را کم داشتیم که شکر خدا جنسمان جور شد.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)رضا توکلی در مراسم پخش خصوصی مستند “پرتو” که کم کم زندگی هنری مازیار پرتو یکی از تصویربرداران بزرگ سینمای کشور ایران می پردازد. گرچه منظور آقا رضا از منزل سینما، همان موزه سینماست! چون مراسم در موزه سینما برگزار شده بود، نه منزل سینما.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)– پسر این چیه گذاشتی اینستا؟ آبرو داریم تو مملکت!

+ «سین می‌کند، با این وجود جواب نمی دهد»
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)شهرام حقیقت دوست و رفیقش در حال پینگ پونگ بازی همراه با جنگل. همین. نگران نباشید، موردی پیش بیاید حتما می‌گوییم، چیزی از پایین دستمان در نمی‌رود!
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)سروش رفیعی، بازیکن مفید فوتبال کشورمون که چندی قبلً دست پرسپولیسی ها را در حنا قرار داده و با یک تیم قطری توافق کرده هست، با به پخش کردن این تصویر از مساله چای و مسدود کردن کامنت ها، روی زخم هواداران پرسپولیس بنزین پاشید. «تا با امضای پیمان، کبریت را هم به آلبوم هوادار + زخم + بنزین، اضافه نماید».
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)چرا با چنین تصویر هایی شیرینی برد و بازی خوبتان را زهرمار می‌کنید؟!
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)عکسی قدیمی از زنده یاد حسن جوهرچی و دخترش آوا که بهانه خوبی شد تا از این هنرمند نجیب و با اخلاق یادی کنیم. به توجه به سپری شدن چند ماه از سفر حسن جوهرچی، هنوز کلمه “زنده یاد” قبل از اسم وی بسیار سنگینی می‌کند. روحش شاد.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)شیوا ابراهیمی، نازنین فراهانی، مرجان اشرفی زاده و حمیدرضا پگاه در روزهای پایانی سریال جدیدشان “فریبا” که در شمال ضبط شده هست.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)با این سلفی شاخ اینستاطور از مهراوه شریفی نیا مقاله امروز را هم به اتمام می‌بریم. ممنون از این که همراهمان بودید.
عکس های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (270)

برای شما نیز جالب است؟  تازه ترین تصویر های بازیگران ایرانی و فرزندانشان

 

مطالب مرتبط :

عکس ها بازیگران و اخبار چهره ها در اینستاگرام «۲۶۹»

بازیگران و ستاره های ایرانی و اخبار داغ «۲۶۸»

تصویر های بازیگران و مردم مشهور ایران «۲۶۷»

تصویر های بازیگران و ستاره ها «۲۶۶»

تصویر های بازیگران و اخبار داغ روز «۲۶۵»

تصویر های بازیگران مشهور و چهره ها «۲۶۴»

 

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته تصویر های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی (۲۷۰) لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات