خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » تصویر های بازیگران و مجله خبری چهره ها (۲۷۱)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۳

 کد خبر: 15631
 55 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تصویر های بازیگران و مجله خبری چهره ها (۲۷۱) بسته هستند

تصویر های بازیگران و مجله خبری چهره ها (۲۷۱)

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران و مجله خبری چهره ها (۲۷۱) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. تازه ترین عکس ها بازیگران و مردم مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را میتوانید در آلبوم دیدنی پایین مشاهده نمایید […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های بازیگران و مجله خبری چهره ها (۲۷۱) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

تازه ترین عکس ها بازیگران و مردم مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را میتوانید در آلبوم دیدنی پایین مشاهده نمایید و از تازه ترین اخبار بازیگران با خبر گردید.

 

یوزپلنگ های شاد پس از صعود به جام جهانی روسیه در عکسی که مسعود شجاعی به اشتراک گذاشته بود. ضمن تبریک به مسعود عزیز به ایشان سفارش میکنیم من بعد مسئولیت پنالتی هایی که مهدی طارمی به هر نحوی در آنها نقش داشته را قبول نکند!

عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)سعید عزت اللهی، سیدجلال حسینی و علیرضا جهانبخش و جام کوچک و مشعور آقای کی شیوه که هر چهار سال یکبار آن را با شادی به بالای سر می برد.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)چه مفید گفت رضا رشیدپور؛ این مردم شایسته شادمانی همیشگی میباشند.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)برنامه دیدنی و متفاوتی که پریناز ایزدیار برایِ تبریک از آن سود گیری کرده هست. یوزپلنگ ایرانی در روسیه.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)اشکان دژاگه در این پیروزی بزرگ جای آندو تیموریان و علیرضا حقیقی را خالی کرد. دو عزیزی که همراه با خیلی های دیگر در این پیروزی و صعود نقش داشتند و جایشان در جشن روز قبل خالی بود.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)آقا کریم باقری این صعود زودهنگام را شیرین تر از عسل خواند. گرچه آقا کریم خودش حماسه میساخت، زمانی که حماسه ساختن مُد نبود!
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)محمد بنا مرد پرطرفدار کشتی فرنگی نیز صعود فوتبالیست ها به جام جهانی را به همه ی تبریک گفت.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)صعود بدون استرس و حرص و جوش به جام جهانی مطمئنا خیلی شیرین هست، با این وجود قبول کنید لحظه آخری و ناپلئونی صعود کردن حال و هوای دیگری دارد! گرچه ناشکری نمی‌کنیم با این وجود بسیار محشر حقیقت هست.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)امیر آرمان دیشب در استادیوم آزادی بود و از نزدیک بیننده صعود تیم ملی.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)تنها الهام حمیدی میتوانست پای گروه تروریستی داعش را به پیغام تبریک بابت صعود به جام جهانی، باز کند.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)علی کریمی ستاره بی تکرار فوتبال کشورمون هم این پیروزی و صعود دلچسب را به همۀ تبریک گفت.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)یادگاری ای که حسین ماهینی از این شب فراموش نشدنی برای خود کنار گذاشت. چون به خوبی می داند با حضور مرد با دیسیسپلینی مانند کی شیوه، به هیچ عنوان حضورش در مرحله نهایی جام جهانی قطعی نیست و ممکن است همین خاطره تنها برایش بماند.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)پست تبریک علیرضا عصار بابت این صعود. یقیناً به خاطر دارید که ۱۲ سال پیش، در جام جهانی کشور آلمان علیرضا عصار آهنگ رسمی صعود به تیم ملی را خوانده بود. “ایرانِ من، ایرانِ من، جانم فدایت…”
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)توئیت مهناز افشار که در کمال شگفتی در توئیتش به حضور و عدم حضور زنان در استادیوم اشاره ای نکرده هست!
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)علیرضا حقیقی که چند وقتی می‌شود از فهرست تیم ملی خط خورده هست، با این پیغام مطرح کرد که پیوسته همراه با تیم ملی هست.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)عقاب ایرانی vs یوزپلنگ ایرانی
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)پست تبریک مجید صالحی.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)ماشالا ایران!
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)تبریک دیدنی نوید محمدزاده بازیگر مفید سینما و تئاتر.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)رضا عطاران هم آن گونه در شادی ملت سهیم شد.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)مطمئناً پس از خسته نباشیدِ جمشید خان هاشمپور، دیگر هیچ اثری از خستگی در تن هیچ کدام از بچه نخواهد ماند.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)تبریک ساده محمدرضا گلزار و ۱۶۱ هزار نفری که آن را لایک کردند. یعنی حدود سه برابر جمعیتی که دیشب به استادیوم رفته بودند.عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)محسن تنابنده این تصویر آریایی پسند و بی کیفیت را برای تبریک به کی شیوه خوب تر از دیگر تصویر ها دیده هست. درضمن محسن جان بیایید از توئیتر کپی نکنیم! «خودش توئیتر را باز کرده و دنبال سوژه خنده دار می گردد»
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)حمید خان فرخ نژاد شاد ترین مرد دنیاست، چون تا این لحظه تنها دو تیم ایران و برزیل «همان آبادانِ ب» به جام جهانی صعود کرده اند.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)فریدون زندی به خاطر روزهایی که خودش پاس گل صعود به جام جهانی ۲۰۰۶ را داده بود، این پیروزی را به همۀ تبریک گفت.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)حسین سلیمانی این صعود و درخشش مهدی طارمی در بازی دیشب را فرصت مناسبی دید تا باز هم مطرح کند که چند باری با مهدی بیرون رفته هست.عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)تصویر دیگری نبود؟ اینستاگرام زخم شد.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)تبریک و تشکر ویژه علی دایی به کارلوس کی شیوه. رفتار حرفه ای را از دایی بیاموزید، کسی که خود سابقه نشستن بر مکان کی شیوه را دارد و در رساندن تیم به جام جهانی ناموفق رفتار کرده هست با این وجود بدون هیچ حب و بغضی چنین پیغام صمیمانه ای را برای تیم فرستاده هست، بر خلاف خیلی های دیگر که در شرایط نمونه علی دایی میباشند.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)این صعود برای محسن مسلمان شیرینیِ مخصوصی دارد، چون طارمی گل صعود را زده هست!
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)رضا قوچان نژاد بعد از بازی با استقبال خواهر خانم عزیزش رو به رو شد. عکس ها مرتبط با صعود تیم ملی به انتهای رسید، برویم سراغ دیگر تصویر ها:
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)گلاره خانم عباسی، بازیگر مفید، موقر و خوش هنر سینما و تلویزیون از قاب دوربین علیرضا لاجورد.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)فرصت عباس تازه ای بود تا در معرض ترکش های تتلو قرار بگیرد. همان شکلی که که بیننده هستید از دوران پرفروغ “چاکراه” و “آرکون” عبور کرده ایم و به دوره ی “کارما” رسیده ایم!
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)سحر میکانیک.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)همین تئاتر های دوغکی که ما این جا به سخره اش می‌گیریم، نقش ویزای کانادا را برای دوستان دارد.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)شهاب حسینی و استاد علی نصیریان در حال تمرین تئاترِ “اقرار” به کارگردانی شهاب حسینی.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)آنا جان مطمئنی باید تشکر کنی؟! بنظر می‌آید با این دیزاین قصد تخریبت را داشته اند!
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)حدیث خانم همه ی اینها از عوارض ناشی از جیبِ پر از پول هست.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)چقدر مفید هست این مهراب.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)سلفی علیرضا کمالی همراه با مادر عزیزش که تنها دارایی اوست.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)نرگس محمدی با این تصویر هم تولد مادرش را تبریک گفت و هم عکسی از خود در سفره عقد به اشتراک گذاشت. به این می‌گویند با یک تیر دو نشان زدن.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)سلفی اشکان خطیبی همراه با رامبد جوان، مهراب قاسمخانی و یکی از کمپانی کنندگان برنامه “خنداننده شو” که رامبد حقش را مانند دنت موزی نوش جان کرد.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)اخطار به اهالی و مسافرین سواحل شمالی کشور؛ اخطار آفتاب سوختگی در این خطه، دو برابر شده هست.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)به جای این که چند مانکن برای چند لباس استخدام کنید، یک عدد امیر عباس گلاب با قابلیت معرفی چندین لباس به روش همزمان استخدام کنید!
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)گاهی اوقات به این گمان می نمایم که آن نامزد محترم انتخابات، دارد این نوشته های هنرمندِ حامی اش را می‌بیند؟ چه احساسی به وی دست می‌دهد؟
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)سلفی دوستانه مریم کاویانی و شقایق فراهانی.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)عکسی دیدنی از سعید حدادیان مداح نامی اهل بیت «ع» در حال تمرین بوکس. همراه با علیرضا استکی قهرمان سابق بوکس کشور.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)مخترع آدامس اگر میدانست که روزی چنین جمله حکیمانه ای برای اختراعش خواهند گفت، به این زودی ها نمی مرد.عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)سلفی ستاره ها در پشت صحنه یکی از شب های نمایشنامه خوانی “دی روز”. پژمان جمشیدی، امیر آقایی، نازنین بیاتی، لیلا زارع، سارا بهرامی، معصومه رحمانی و دیگر دوستان که به دور کارگردان یعنی علی سرابی جمع شده اند.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)بله. الزامی به شرح ما نیست و خودتان بیننده تصویر هستید.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)واکنش مرحوم بروس لی بعد از مشاهده این تصویر.
عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)سردارِ شاد، تکیه داده بر پورشه، همراه با اسب هایش. بله، بعد شما به فکر ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باش.

برای شما نیز جالب است؟  عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی (325)

عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)

 

مطالب مرتبط :

تصویر های بازیگران و اخبار هنرمندان جنجالی «۲۷۰»

عکس ها بازیگران و اخبار چهره ها در اینستاگرام «۲۶۹»

بازیگران و ستاره های ایرانی و اخبار داغ «۲۶۸»

تصویر های بازیگران و مردم مشهور ایران «۲۶۷»

تصویر های بازیگران و ستاره ها «۲۶۶»

تصویر های بازیگران و اخبار داغ روز «۲۶۵»

 

 

عکس های بازیگران و مجله خبری چهره ها (271)

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته تصویر های بازیگران و مجله خبری چهره ها (۲۷۱) لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات