خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (۳۲۸)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۰

 کد خبر: 24967
 23 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (۳۲۸) بسته هستند

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (۳۲۸)

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (۳۲۸) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها «۳۲۸» تازه ترین تصویر های بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی در شبکه […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (۳۲۸) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها «۳۲۸»

تازه ترین تصویر های بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را میتوانید پیشتر دیدن کنید که بسیار دلنشین میباشند. 

 

شروع می کنیم با این تصویر یادگاری صمیمانه شبنم قلیخانی همراه با پرویز خان پورحسینی, بازیگر پیشکسوت و متشخص سینما و تلویزیون کشورمون که برای ایشان همراه با همۀ پیشکسوتان عزیز آرزوی سلامتی و تندرستی داریم.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

سلفی نفیسه روشن و محسن افشانی که در سفر خود به مشهد مقدس به طرز اتفاقی خداداد عزیزی را در اتوبوس فرودگاه دیده اند و با هم این تصویر را گرفته اند. اگر جوانی های خداداد بود الزامی به سفر با هواپیما نداشت و با یک جفت استوک میتوانست تا خود مشهد بدود و زودتر از دیگر وسایل برسد.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

دوره فشرده پیمان معادی برای ماه محرم. سنگین بزن داداچ.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

سلفی بدون شرح الناز حبیبی در حال اروپاگردی. با دقت به نوع پوشش الناز می توان خیال زد که در یکی از کشورهای شمال اروپا و اسکاندیناوی به سر می‌برد.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

رضا عطاران همراه با رامبد جوان و نگار جواهریان در مراسم توزیع خصوصی فیلم /نگار/ تازه ترین ساخته رامبد که ارزش یکبار سینما رفتن را دارد. گرچه اگر خواست شما با فیلم یار باشد, در غیر اینصورت اولین جمله ای که لحظه خروج از سینما خواهید گفت, این هست; اگر با همسر سابق خود دشوار شخصی دارید, فیلم نسازید!

 

پ.ن; رضا جان تنوع چیز بدی نیست, با این وجود یک‌بار زدی و دیدی ثمر اش را, من بعد بگذار بلند شوند.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

سفری به خاطرات با این تصویر از پشت صحنه فیلم /سام و نرگس/ اثر ماندگار زنده یاد ایرج قادری که با آن عصر تازه ای در سینمای کشور ایران ایجاد کرد. /مو سرخه/ ی سینما با همان جذابیت و جدیت بر صندلی کارگردان تکیه زده, سال ها پیش از آن که سرطان مثانه تازه ترین خنجر را محکم تر بزند, همراه با رضا گلزارِ جوان و ناشناخته, نوشن حسین خانی که چندی بعد از این فیلم برای همۀ وقت} از ایران فرار کرد و پناهنده شد و از سرنوشت اش خبری نیست

 

و زنده یاد محمود کاکاوند که امثال سرنوشت اش در این فیلم, به زندگی خود اتمام داد و خود را کشت. اگر ماجرای تلخ بیتا توکلی, بازیگر خردسال و شیرین این فیلم را – که یک سال پس از توزیع فیلم در سانحه تصادف درگذشت – به جمع مسئله های این تصویر اضافه کنیم, رضا گلزار باید روزی سه بار برای خود اسپند دود کند که از طلسم سام و نرگس قسر در رفته هست! ای کاش پشتیبان الآن این جا بود و /دلم گرفت/ را می‌خواند, چون واقعا با این تصویر دلمان گرفت.

برای شما نیز جالب است؟  سوژه های خبری داغ از بازیگران و چهره ها (289)

 

تصویر; برآمده از کافه نوستال

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

سلفی مثلاً ویژه و هنری پردس احمدیه که اگر روی خود کار کند می‌توان یک خاطره حاتمی تازه در اینستاگرام چهره ها باشد.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

بهرام رادان در جشن دهمین سالگرد اجرا کافه اش. آقا تبریک. امیدواریم تا سالیان سال لامپ هایش کم نور و سالاد هایش پر سُس باشد.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

ارسلان قاسمی, نمونهِ تبلیغاتی تولیدات یک تولیدی ادوات و ابزار جوشکاری.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

پست عشقولانه مانی رهنما و صبا راد, دو گلِ دیر شکفته ی جهان هنر.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

سلفی خواهرانه مهراوه و ملیکا.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

سلفی با نمکِ سیدمحمد موسوی در کنا دو شماره مینی چینی.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

کیمیا علیزاده در تلاش برای بهتر شدن و رفع مصدومیت و با کسب آمادگی اش برای مسابقات پیش رو علی الخصوص المپیک توکیو. کیمیا گرچه اگر کمتر گزارش اینستاگرامی از مراحل تمرینات و شرایط لحظه ای اش بدهد, وقت بیشتری برای تمرین کردن خواهد داشت.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

داریم از امیرحسین مدرس آقا تر و متشخص تر؟ همراه با خوانواده عزیزش در جشن تولد ۴۷ سالگی.

عکس ها بازیگران

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

بر و بچِ باصفای گروه /دنگ شو/ که مجدد دارند بحبوحه می‌گیرند. واقعا کارهای این گروه دلنشین و دلنشین میباشند و امیدواریم در همین مسیر اثبات قدم باشند.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)سلفی مهران مدیری همراه با هواداران و دوست داران اش در توزیع مردمی فیلم شکست خورده /ساعت ۵ عصر/ در پردیس تماشا.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)پوریا شکیبایی, نیما شعبان نژاد و پرچهرِ قنبری اجزای تشکیل دهنده این سلفی میباشند. اینکه چه برنامه, برنامه یا مراسمی این عزیزان را در یک قاب قرار داده, جای بسی پرسش هست.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)آیین /جایگذاری/ درخت سفیر سبز مهربانی. قحطی /آیین/ چهره ها را واقعا رنج داده هست.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)سلفی عوامل و بازیگران سریال /سفر در منزل/ که توزیع آن از شبکه نسیم در ابتدا شده هست.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)تصویر /تایتانیک طور/ امیر کربلایی زاده و همسر عزیزش, گرچه یک اختلاف کوچک با تایتانیک دارد و آن اختلاف بین عرشه کشتی و صندلیِ بام شهر تهران هست. 

تصویر بازیگران

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)سلفی دیدنی مرسم شیرزاد دوبلور و گوینده مفید کشورمون به رخداد همسر جان و از طرف دیگر الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی در حال سفر با اتوبوس.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)مبارک باشد ستاره جان, با این وجود فکر نمی کنی سایز شمع و کیک یک مقدار با هم همخوانی ندارند؟! 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)وقتی با شلوار راحتی برادر کوچکتر رفته ای سر کوچه زباله ها را بگذاری که ناگهان به یک توزیع خصوصی دعوت می‌شوی.  

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)تازه ترین تصویر از محمد بحرانی, وقتی که مو داشت.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)سلفی آرش ظلیپور و هومن سیدی در حاشیه گفت و گو تلویزیونی آرش با هومن که در این چند روز خیلی سر و صدا کرده هست. اگر کنجکاو هستید, میتوانید در گوگل سرچ کنید و گفت و گو را مشاهده نمایید. والا!  

برای شما نیز جالب است؟  عکس ها بازیگران و ستاره ها همراه با همسران (تازه)

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)تصویر یادگاری ارژنگ امیرفضلی و اکبر عبدی همراه با ایرج حسابی پسر پروفسور حسابی بزرگ, بعد از اجرای شب قبل نمایششان. ارژنگ جان اگر تصویر را گرفتی در اینستاگرام بگذار تا ما هم ببینیم. منتظریم و از مطالبه ی خود دست نخواهیم کشید! 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)جواد عزتی و مه لقا باقری در /آینه بغل/ کار تازه منوچهر هادی هنرنمایی کرده اند.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)هومن حاجی عبداللهی و همسرش همراه با امید حاجیلی, بعد از تماشای کنسرت تازه ایشان در شهر تهران. امید حاجیلی چندی قبلً بسیار پرطرفدار تر از قبل شده هست که به دلیل آگهی ناخواسته گسترده ای هست که بخش اخبار بیست و سی برای وی انجام داد! کلا بیست و سی به هر میزان را ویرانی کند, آن چیز پرطرفدار می شود!

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)آذرخش فراهانی پسرِ استاد بهزاد فراهانی و برادر شقایق و گلشیفته فراهانی چندی قبلً یک کنفرانس نقاشی از کارهای خود برپا کرده هست که چهره ها و هنرمندان پرشماری برای بازدید از آن به محل کنفرانس رفتند که مصطفی زمانی یکی از انها بود. آذرخش جان مدتی قبل قصد داشت مو های خود را بافتِ آفریقایی کند که بعد از بافتن یکی دو گیس, پشیمان شد و بقیه اش را با شماره ۱۲ کوتاه کرد.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)نازنین بانو بیاتی در بازدید از همین گالری.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)بهزاد فراهانی و همسرش هم جلوی درب کنفرانس ایستاده بودند و میهمانان خوش گلدیز می گفتند.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)احسان خواجه امیری با این سلفی از ضبط یک کار تازه اطلاع داد.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)سلفی عزیزان در پشت صحنه سریال تاریخی /گیله وا/ ساخته اردلان عاشوری. با حضور بهروز شعیبی, حمیدرضا پگاه, ستاره اسکندری و امیرحسین صدیق. این سریال کوتاه, به بررسی روابط اجتماعی و عاطفی مردم ایران در برهه‌ای ویژه از تاریخ می پردازد.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)طومار تازه بنیامین بهادری که خلاصه اش این هست; بنیامین دارد مجدد پدر می شود و قرار هست برای این رخداد به کشور آمریکا سفر کنند, چون همسرش آن جا راحت تر هست و بنیامین هم گفته چشم. 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)واکنش عمومی و آحاد ملت درمقایسه با این نوشته بنیامین.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)سلفی بانمک عادل غلامی و پسرش آقا آریو.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)استاد الهی قمشه ای, غزل شاکری و سوگل طهماسبی همراه با کیهان خان کلهر, بعد از تماشای کنسرتِ استاد کلهر در شهر تهران. من جای سوگل طهماسبی بودم این تصویر را قاب که چه عرض کنم, روی بدنم تاتو می کردم. 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)شام سربلندی آفرینانِ میهن, قبل از درخشش در اختتامیه ی ونیز, جشنی که برای ایران دو هدیه داشت و /بدون تاریخ بدون امضا/ی برادران جلیلوند برترین فیلم یکی از بخش های مهم این جشنواره مشهور شد و نوید محمدزاده هم برترین بازیگر مرد. تبریک به هر دو عزیز که دلیل اعتلای مجدد اسم ایران در سینمای دنیا شدند. 

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران و چهره های پرطرفدار (360)

عکسهای بازیگران

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)تصویر زیبای نرگس کلباسی در جوار منزل کعبه. حجک مقبول حاجیه بانو. 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)میگوبند نوبد پیش از هرچیز از گرفتن هدیه خودداری می کرد و می‌گفت بدنم به هرچیزی جز /مکمل مرد/ آلرژی دارد, نقش اصلی مرد اصلا نمیتونم!

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)تبریک به وحید خان جلیوند, جنتلمن خوش صدای سینما. 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)باران بانو کوثری در یکی از اندک مواقعی از عمرش که لباس رسمی پوشیده بود, در فرش قرمز این جشنواره تکمیل شد و دقت عکاسان را جلب کرد. در جشنواره ای که مادرش رخشان بنی اعتماد یکی از داوران اصلی آن بود. 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)میترا حجار و هدیه تهرانی, پیش قراول های جهان چهره ها در فعالیت های محیط زیستی, در حاشیه جشنواره فیلم سبز که مرتبط به فیلمهای پشتیبان محیط زیست هست.  

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)نمایی از کنسرت – نمایش /سی/ در شب قبل, وقتی که یاسمین بانو دخترک همایون شجریان پیش پدرش روی سکو رفت و با هم یکی از ترانه ها را اجرا کردند. 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)معاشقه دیدنی یک ببر کردستانی با یک شیر ونیزی.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)در حاشیه این رخداد, صد ها پست تبریک, اینستاگرام را /نوید باران/ کرد که پست تبریک مهناز افشار را به نمایندگی انها گزینه کرده ایم. 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)ترلان پروانه با پوششی با تم پرچم ایران در نشست خبری فیلم /پیشونی سفید ۲/. در هالیوود /پدر خوانده/ را چندقسمتی میسازند, در سینمای کشور ایران هم /پیشونی سفید/ و /اخراجی ها/ را. 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)من باقیمانده ام ساختمانِ تالار وزارت کشور چگونه بار این سنگینی را تاب آورده و ترک نخورده هست! استاد محمود دولت آبادی همراه با استاد کیهان کلهر در حاشیه کنسرت استاد کلهر. 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)علی صادقی تنها کسی هست که تصویر شیک و پیک و تیپ عروسی اش هم آدم را به خنده وا میدارد.

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)سلفی اتاق گریمی سحر دولتشاهی و صابر ابر چشم سفید در تازه ترین شب های /سی/. 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)آذین رئوف در نمایی از نمایش /خونین زار/ که در آن با هنرنماییِ مفید خود, توانسته نامش را در عرصه تئاتر و سینما بیش از قبل مطرح کند. نمایشی مفید که که تا اتمام شهریور ادامه خواهد داشت.

پ.ن; موها تا جاییکه از قانون های کنترل بر هنرهای نمایشی خبر داریم, باید پوستیژ باشد!

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)تصویرِ استودیو ای سارا بانو بهرامی یکی از مفید های روزگار تازه ترین پست مقاله امروز ماست. 

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (328)

 

مطالب مرتبط :

تصویر های بازیگران +اخبار هنرمندان مشهور «۳۲۷»

تصویر های بازیگران +اخبار چهره های مشهور «۳۲۶»

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی «۳۲۵»

تصویر های بازیگران +اخبار داغ چهره ها «۳۲۴»

 

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها (۳۲۸) لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات