خبرهای ویژه

» اخبار سینما » تصویر های لخت شدن با اینحال واتسون جنجالی شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۲۳:۵۳

 کد خبر: 24731
 32 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تصویر های لخت شدن با اینحال واتسون جنجالی شد بسته هستند

تصویر های لخت شدن با اینحال واتسون جنجالی شد

در اخبار مرتبط با سینما خبر تصویر های لخت شدن با اینحال واتسون جنجالی شد در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. عکس ها برهنه شدن با اینحال واتسون جنجالی شد با اینحال واتسون بازیگر انگلیسی که با بازی در نقش هرمیون گرنجر در آلبوم فیلم‌های هری پاتر به شهرت رسید چندی قبل […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر تصویر های لخت شدن با اینحال واتسون جنجالی شد در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

عکس ها برهنه شدن با اینحال واتسون جنجالی شد

با اینحال واتسون بازیگر انگلیسی که با بازی در نقش هرمیون گرنجر در آلبوم فیلم‌های هری پاتر به شهرت رسید چندی قبل تصویر هایی از خودش در مجله ونیتی فر پخش نموده فمینسیت ها وی را متهم به خیانت به آرمان های فمینیستی کرده اند.

 

با اینحال واتسون هنرپیشه بریتانیایی و اکتیو فمینیست, در جواب به حملات چند روز قبل منتقدانش در شبکه‌های اجتماعی گفته; هرکس اختیار بدن خود را دارد و نمایش بخشی از آن علامت پشت کردن به آرمان‌های عدالت جنسیتی نیست.

تصویر های لخت شدن با اینحال واتسون جنجالی شد

ستاره فیلم‌های هری پاتر بیان میکند که فمینیسم به معنای دادن حق گزینه به زنان هست و آنان درمورد بدن‌شان تصمیم می گیرند; «فمینیسم چوبی نیست که با آن زنان را بکوبیم» انتشار تصویر با اینحال واتسون در جلد مجله ونیتی‌فر در حالی‌که بخشی از بدنش پیداست,دلیل انتقاد تند و گسترده منتقدانی شده که می گویند این اکتیو دستمزد زنان به فرضیه‌آل‌های فمینیستی و برابری‌خواهانه خیانت کرده هست.

تصویر های لخت شدن با اینحال واتسون جنجالی شد

با اینحال واتسون, سفیر حسن نیت سازمان ملل در امور زنان هست و سخنرانی‌های ایشان در اجلاس‌های جهانی برای برابری زنان مشهور هست.به نوشته سیرداق نمایش فیلم دیو و دلبر ایشان جدیدا در ابتدا شده و مجله ونیتی‌ فر هم پیرامون همین مسئله تصویر‌های تازه‌ای از ایشان پخش کرده هست.در یکی از این تصویر‌ها ایشان کت کوتاهی پوشیده که بخش‌هایی از بدنش از پایین کت پیدا هست.

برای شما نیز جالب است؟  دلیل جنجالی شدن خبر تایید نشده ازدواج همایون شجریان و سحر دولتشاهی

تصویر های لخت شدن با اینحال واتسون جنجالی شد

بانو با اینحال واتسون درمورد انتقادهایی که بعد از انتشار این تصویر‌ها شده, بیان میکند; «این تنها به من نشان می دهد که چقدر سوءبرداشت و کج‌فهمی درمورد فمینیسم می باشد» به قول با اینحال واتسون، “فمینسیم به زنان حق گزینه میدهد. چوبی نیست که با آن زنان دیگر را بزنیم.فمینیسم درمورد رهایی هست و آزادی. درمورد برابری هست.من واقعا نمی‌فهمم سینه های من چه ارتباطی با این مسئله دارد”

تصویر های لخت شدن با اینحال واتسون جنجالی شد

با اینحال واتسون از منتقدین دستمزد نابرابر زنان در سینما هست و در سخنرانی‌های رسمی به این مسئله انتقاد کرده هست. ایشان در سازمان ملل هم از مردان خواست برای حق برابری زنان بجنگند.

تصویر های لخت شدن با اینحال واتسون جنجالی شد

بیش از دو سال هست که ایشان کار زاری را برای جلب خدمات رسانی مردان و از میان بردن شکاف جنسیتی در ابتدا کرده و در این راه فعالیت می کند.

 

 

امیدواریم از خواندن تصویر های لخت شدن با اینحال واتسون جنجالی شد لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات