خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » تغییر چهره دو بازیگر مشهور سینما بعد از سال ها

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۵

 کد خبر: 16209
 58 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تغییر چهره دو بازیگر مشهور سینما بعد از سال ها بسته هستند

تغییر چهره دو بازیگر مشهور سینما بعد از سال ها

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تغییر چهره دو بازیگر مشهور سینما بعد از سال ها را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. تغییر چهره دو بازیگر مشهور سینما بعد از سال ها  نیکی کریمی و تهمینه میلانی که اکنون در جهان سینمای […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته تغییر چهره دو بازیگر مشهور سینما بعد از سال ها را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

تغییر چهره دو بازیگر مشهور سینما بعد از سال ها 

نیکی کریمی و تهمینه میلانی که اکنون در جهان سینمای کشور ایران بطور کلی مشهور میباشند در سال های قبلی هر دو در اساس بازیگری سرگرم بودند. تهمینه میلانی با پخش دو تصویر از خود و نیکی کریمی در صفحه اینستاگرامش که یکی در دست به اکنون و دیگری در دست به ۲۰۰ سال پیش هست نوشت:« عکس پایین پشت صحنه فیلم «نیمه مخفی» عکس بالا بعد از حدودا بیست سال لحظه نمایش  فیلم «نیمه مخفی» در فستیوال فیلم  فیلمسازان زن ایرانی در برلین ۴ جون ۲۰۱۷ {دیروز }

تغییر چهره دو بازیگر مشهور سینما پس از سال ها

جشنواره فیلم سینما گران زن ایرانی در برلین امروز پنجم ژوئن «۱۵ خرداد» به کار خود انتهای داد. در این جشنواره ۱۴ فیلم ایرانی به نمایش سود که درمیان آن‌ها سه مستند هم حضور داشت. در بین تولیدکنندگان این فیلم‌ها، اسم‌های اکثر مشهور مانند نیکی کریمی و تهمینه میلانی و همین طور افرادی مانند فائزه عزیزخانی که با اولین فیلم بلند خود «روز مبادا» در این جشنواره کمپانی کرده بود به چشم می خورد.

تغییر چهره دو بازیگر مشهور سینما پس از سال ها

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته تغییر چهره دو بازیگر مشهور سینما بعد از سال ها لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران و هنرمندان جنجالی (351)

برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات