خبرهای ویژه

» اخبار سینما » تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۹:۵۴

 کد خبر: 28081
 13 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد بسته هستند

تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد

در اخبار مرتبط با سینما خبر تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد  مهراوه شریفی نیا بازیگر مشهور ایرانی این ایام در اسپانیا به سر می‌برد، وی عکسی از خود را در اینستاگرام پخش کرد که غوغایی […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد 

مهراوه شریفی نیا بازیگر مشهور ایرانی این ایام در اسپانیا به سر می‌برد، وی عکسی از خود را در اینستاگرام پخش کرد که غوغایی شد. “تیپ مهراوه شریفی‌ نیا” در اسپانیا و تصویر های این بازیگر سینما و تلویزیون رادر جشنواره سینمایی ماربیا از سری مطالب تصویر های هنرمندان مجله مراحم دیدن کنید.

 

بانو مهراوه برای حضور در جشنواره سینمایی ماربیابه کشور اسپانیا سفر کرده و هم فال بوده و هم تماشا.این هنرمند کشورمون برای کمپانی در این جشنواره وهمینطور گشت و گذار در کشور اسپانیا راهی شهر ماربیای اسپانیا شده هست.

تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد

مهراوه شریفی نیا اسپانیا،تیپ دیدنی مهراوه شریفی نیا

تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد

تیپ و پوشش دیدنی این بازیگر در اسپانیا دقت رسانه هاجلب کرده و پوششی دارای اختلاف را برای خود انتخاب کرده هست.این بازیگر مطرح کشورمون با تیپ خاصروی فرش قرمز این جشنواره پا گذاشت.جشنواره ماربیا در شهر ماربیای اسپانیا برگزار شد که بانی این جشنواره سینمایی سازمان غیرانتفاعی”نیو وُرلد تراست” در این کشور بود.

تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد

تصویر مهراوه شریفی نیا،مهراوه شریفی نیا در خارج،

تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد

مهراوه و ملیکا شریفی‌نیا فرزندان دو هنرمند کشورمانآزیتا حاجیان و محمدرضا شریفی‌نیا می باشند کهمانند والدین خود حرفه هنرپیشگی و بازیگری را گزینه کرده و راه پدر و مادرشان را ادامه دادند.

 

 

امیدواریم از خواندن تیپ مهراوه شریفی نیا در اسپانیا جنجالی شد لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.

برای شما نیز جالب است؟  جنیفر لوپز و نامزدش در تولد پولدارترین ها

برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات