خبرهای ویژه

» دانستنی ها » حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۴

 کد خبر: 28252
 9 بازدید
 دیدگاه‌ها برای حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا بسته هستند

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

اگر به مطالب علمی علاقه مندید، خواندن نوشته”حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا” به شما توصیه میکنیم. حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا  جزایر مثلث برمودا در قاره ایالات امریکا بنا شده اند و تا این لحظه هیچ انسانی نتوانسته از آن جا دیدن کند و تندرست برگردد, درمورد […]

اگر به مطالب علمی علاقه مندید، خواندن نوشته”حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا” به شما توصیه میکنیم.

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا 

جزایر مثلث برمودا در قاره ایالات امریکا بنا شده اند و تا این لحظه هیچ انسانی نتوانسته از آن جا دیدن کند و تندرست برگردد, درمورد این مکان همه ی وقت حرف ها و سخنانی رواج داشته هست. «مثلث برمودا» یکی از شگفت‌انگیزترین جاهای جهان هست که در اقیانوس اطلس بنا شده و قرن هاست که انسان از درک ماهیت اصلی آن درمانده هست. کریستف کلمب اولین فردی بود تفاوت باورنکردنی و غریب قطب‌نما و دیدن‌ی زبانه‌های بزرگ حریق در این منطقه را گزارش کرد.

 

کشتی ها و هواپیماهای متعددی با این وجود ورود به مثلث برمودا درون آن بلعیده شده اند. با این که مقالات و کتب متعددی در رابطه با این پدیده‌ی کمتر مشهور نوشته و پخش شده هست, با اینحال هنوز هم مسائلی هست که یقیناً از آنها بی‌خبر باشید.

 

گرچه گفتنی هست که نظریات علمی و فراطبیعی متعددی در رابطه با مثلث شیطانی معرفی شده که معلوم نیست کدام یک به حقیقت نزدیک تر هست. به طرز مثال, پاره‌ای از محققان ادعا می کنند که مثلث برمودا, دریچه ای به دنیایی دیگر هست و هواپیماها و کشتی‌ از آن طریق وارد آن جهان می شوند. یکی از دلایل علمی مطرح شده در باب آن نیز وجود گاز متان هست.

 

پیرامون همین مسئله در پایین ۱۰ حقیقت دیدنی در باب مثلث را برشمرده ایم که یقینا از خواندن آن‌ها شگفت‌زده شوید.

 

۱- بررسی ها رسمی

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

با این که وسایل نقلیه دریایی و هوایی متعددی در گذر از این محدوده درون مثلث برمودا بلعیده و مفقود الاثر شده اند, با اینحال هرگز هیچ‌گونه پژوهش و تست رسمی از طرف دولت کشور آمریکا در باب این پدیده صورت نگرفته هست.بی تردید تصور همۀ ما این هست که پس از ناپدیدشدن هزاران انسان در این منطقه باورنکردنی و وحشتناک, دولت ایالات امریکا, با تخصیص سرمایه

 

به گروه های بررسی, کوشش در کشف حقیقت حکایت داشته باشد. با اینحال مسئول دولتی این کشور, مثلث برمودا را پدیده‌ای غیرعادی نمیدانند. بدین جهت هست که آزمایشاتی که تا این لحظه در این منطقه انجام شده, از طرف موسسات خصوصی بوده هست.

برای شما نیز جالب است؟  قرص شبیه به ساز ورزش خیلی زود تولید می گردد

 

۲- توفان ممکن

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

خلبان «بروس گرنون» از سال ۱۹۶۷ تا این لحظه چندین بار بر فراز مثلث برمودا پرواز کرده هست. با اینحال در دسامبر سال ۱۹۷۰, ایشان پروازی به منطقه داشت که خاطره آن هرگز از ذهنش پاک نخواهد شد. ایشان بهمراه همکارش, از آندروس باهاماس بلند شد, وقتی که هواپیما به نزدیکی مثلث آدمکش رسید, انها متوجه شدند که ابرها در بلندی بسیار کم و نزدیک به سطح اقیانوس اجتماع کرده اند. وقتی که به ابرها نزدیک شدند, این اجتماع بزرگ تر شد.

 

خلبان گفته شده, کوشش میکند فاصله خود از زمین را چندان کرده و ارتفاعش را گسترش دهد. با اینحال ابرها, هواپیما را احاطه کرده و قدرت هر گونه واکنشی را از وسیله نقلیه می‌گیرند. در این اجتماع وحشتناک, ابرها بطور کلی سیاه بوده و فلاش های نوری روشنی داشتند.

 

خلبان در این رابطه تعریف می‌کند که آنها برای برج مراقبت دایما سیگنال مخابره می‌کردند با اینحال برج مراقبت هیچ نشانی از هواپیما را نمی توانسته ردیابی کند. با اینحال بالاخره تیم خلبانی پیروز میشود تا هواپیما را به پالم پیچ هدایت کند.بعدها این طور گزارش شد که این پرواز که باید ۷۵ دقیقه به طول می انجامید, در عرض ۴۷ دقیقه به مقصد رسید. هنوز هیچ دلیل و توضیحی در رابطه با این حادثه باورنکردنی معرفی نشده هست.

 

۳- مثلث برمودا خواهری در اقیانوس آرام دارد

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

با این که گفته میشود که مثلث برمودا یک پدیده و منطقه خاص در جهان هست, با اینحال عده ای حدس و گمان‌ها در رابطه به توجه به نمونه نمونه آن در دل اقیانوس آرام نیز می باشد. بر عرصه عده ای از گزارش ها غیررسمی, خواهر مثلث برمودا در یکصد کیلومتری از ساحل توکیو بنا شده هست و هیچ شرح و توجیه علمی برای فعالیت های فرازمینی آن نیست.

 

در دهه ۱۹۵۰ میلادی, وسیله نقلیه ای که ۷۰۰ سرباز را حمل می‌کرد در این منطقه مفقود الاثر شدند. همین طور گزارش ها متعددی مبنی بر گم و غیب شدن ده ها کشتی و هواپیما در این منطقه پخش شده هست.

برای شما نیز جالب است؟  اسناد موجودات فضایی در تمدن سومریان

 

۴- مرکز بررسی و آزمایشگاهی پایین آب اقیانوس آرام

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

با این که گفتیم هیچ‌گونه بررسی ها رسمی و دولتی در مثلث برمودا انجام نمی‌شود, با اینحال باید بدانید که دولت ایالت متحده ایالات امریکا, ساختمان ویژه ای در باهاماس ساخته که رو به این سوراخ اقیانوسی هست. این ساختمان به مرکز بررسی و آزمایشگاهی جهان پایین آب اقیانوس آرام تعلق دارد که نیروی دریایی ارتش ایالات امریکا, سلاح ها و زیردریایی های خود را در آن موردآزمایش قرار میدهد.

 

۵- رابطه با آتلانتیس

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

عده ای باور دارند که بین سرزمین گم‌شده‌ی آتلانتیس و مثلث برمودا, رابطه نزدیکی می باشد. دلیل این ادعا نیز تشابهات بسیاری هست که این دو با هم دارند. آتلانتیس در اسطوره های یونانی, یک جزیره افسانه ای هست و به نوشته افلاطون, این جزیره وسیع با این وجود توفان و سیل شدید,

 

در عرض یک شبانه روز به طرز کامل به پایین آب رفته و مفقود الاثر شد. افلاطون تردید داشت که هرگز علامت‌ای از این سرزمین گمشده به دست آید. ایشان در مکتوبات خود نوشت «اقیانوس در آن نقطه به مکانی غیرقابل عبور و جستجو مبدل شده هست».در باب این که آتلانتیس وجود خارجی داشته یا یک شهر تخیلی بوده, هنوز اطلاعاتی در معرض نیست. با اینحال افرادی که به این افسانه یقین دارند, میگویند که آتلانتیس بعد از تازه ترین یخبندان زمین به وسیله مثلث برمودا بلعیده شده هست.

 

۶- مثلث برمودا واقعا مثلثی‌شکل نیست

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

این منطقه به اشتراک سن خوآن, پورتوریکو و میامی فلوریدا بنا شده هست و واقعا مثلثی نیست. مثلث برمودا هیچ فاصله تعیین شده ای ندارد و ناپدیدشدن در هر سه گوشه فرضی, مرکز و پیرامونش آن اجرا میشود.

 

۷- از کار افتادن قطب‌نما

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

در دسامبر سال ۱۹۴۵, پنج بمب افگن نیروی دریایی از فلوریدا حرکت کردند تا یک‌سری تست ها هوایی را به انجام برسانند. با اینحال قطب‌نمای آنها در مسیر از کار افتاد و رهبر این ماموریت توانایی تشخیص مسیر درست را نداشت. هر ۵ جنگنده پشت سر وی بدون هدف پرواز می‌کردند. بالاخره, سوخت هواپیماها به اتمام رسید و ناچار شدند روی سطح آن فرود بیایند. این تنها موردی نیست که از کار افتادن قطب نما در مثلث برمودا در آن گزارش شده هست.

برای شما نیز جالب است؟  همه چیز پیرامون ترس مردم از آمپول زدن

 

۸- وجود گازهای متان

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

در گزارش ها متعددی وجود گاز متان در مثلث برمودا تایید شده هست. این گاز در میزان شناوری آب تاثیر قرار داده و دلیل می‌شود تا کشتی ها با سرعت بیشتری غرق شوند. این گاز از طرف دیگر توانایی فوران کردن و سوزاندن هواپیماهای در حال پرواز را نیز دارد. عده ای اعتقاد دارند همین فرمایش پاسخگوی شمار فراوانی از رویددهای غیرطبیعی گزارش شده در باب مثلث برموداست که شامل فلاش های نوری و زبانه ای حریق می شوند.

 

۹- مثلث برمودا قابل شناسایی نیست

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

با این که سه راس مثلث برمودا تعیین شده هست, با اینحال این منطقه در جهان حقیقی قابل تشخیص نیست. مثلث برمودا را در هیچ نقشه ای در جهان نمیتوانید پیدا کنید. نیروی دریایی ارتش ایالات امریکا آن را اقیانوس باز می نامد. این مثلث فرضی, محدوده ی قابل تشخیصی در محل ندارد.

 

۱۰- مثلث برمودا بسیار وسیع هست

حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا

وقتی در تصویر های بیننده مثلث برمودا هستید, یقیناً فرض کنید که کوچک و محدود هست, با اینحال باید بدانید این منطقه شیطانی و مرگبار حدود ۸۰۵ هزار کیلومتر مربع وسعت دارد و از فاصله جنوبی فلوریدا در ابتدا شده و تا پورتوریکو ادامه دارد.گودی آب های این منطقه بسیار چندان هست بطوری که تا این لحظه هیچ اثری از کشتی ها

 

و هواپیماهای غرق شده در آن به دست نیامده هست. عده ای از بررسی ها نشان میدهند که در کفِ این اقیانوس, کوه های نوک تیز, گودال های بسیار عمیق و دره های تنگ و عمیق بیشماری می باشد.

 

 

در بیشتر مواقع میتوانید مطالب علمی مثل نوشته حقایق باورنکردنی و تکان دهنده پیرامون مثلث عجیب برمودا را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دانستنی ها
تبلیغات