خبرهای ویژه

» دانستنی ها » حقیقت های باورنکردنی پیرامون هیتلر که نمی دانستید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۱۵

 کد خبر: 28293
 12 بازدید
 دیدگاه‌ها برای حقیقت های باورنکردنی پیرامون هیتلر که نمی دانستید بسته هستند

حقیقت های باورنکردنی پیرامون هیتلر که نمی دانستید

اگر به مطالب علمی علاقه مندید، خواندن نوشته”حقیقت های باورنکردنی پیرامون هیتلر که نمی دانستید” به شما توصیه میکنیم. حقیقت های باورنکردنی پیرامون هیتلر که نمی دانستید  هیتلر با اسم یکی از مشهور ترین رهبران جهان سبک زندگی دیدنی توجهی داشت که تا سال های حال حاضر نیز خواندنی به ذهن خطور میکند. هیتلر شریرترین انسان […]

اگر به مطالب علمی علاقه مندید، خواندن نوشته”حقیقت های باورنکردنی پیرامون هیتلر که نمی دانستید” به شما توصیه میکنیم.

حقیقت های باورنکردنی پیرامون هیتلر که نمی دانستید 

هیتلر با اسم یکی از مشهور ترین رهبران جهان سبک زندگی دیدنی توجهی داشت که تا سال های حال حاضر نیز خواندنی به ذهن خطور میکند. هیتلر شریرترین انسان روی کره زمین هست که همۀ ما با ایدئولوژی نژادپرستی ایشان با خبر هستیم و میلیون ها انسانی که به فرمان ایشان کشته شدند. با اینحال یک انسان چگونه میتواند تا این اندازه خشن و بدجنس باشد. سیرداق میخواهد واقعیات باورنکردنی و غیرمنتظره ای درمورد هیتلر به شما بگوید.

 

عشق نافرجام هیتلر به یک دختر یهودی
یقیناً به نظر احمقانه بیاید با اینحال هیتلر در مدرسه عاشق دختر یهودی به اسم استفانی ایزاک میشود. استفانی از احساس هیتلر درمقایسه با خودش چیزی نمی‌دانست. هیتلر آن وقت بسیار خجالتی بود و هرگز نتوانست احساسش را به استفانی بگوید. هیتلر رویاهای فراوانی از این دختر یهودی در فکر می پروراند به قدری که بعدها در ایشان مبدل به نفرت از جامعه یهودی ها شد.

 

ایشان دشوار گوارشی داشت
هیتلر در طول عمرش دشوار ابزار گوارشی داشت. ایشان اغلب معده درد، نفخ و اسهال داشت و بعد از وعده های غذا ناآرام بود. هیتلر برای رفع این دشوار ۲۹ داروی دارای اختلاف مصرف میکرد با اینحال هیچکدام اثری نداشت.

 

ایشان دوست داشت کشیش شود
هیتلر زمانی که ۴ ساله بود وسط زمستان به رودخانه میوفتد و یک کشیش جان وی را نجات میدهد. این رخداد به قدری روی ذهن ایشان تاثیر گذاشت که تصمیم گرفت کشیش شود. با وجود این با گذر لحظه ایشان به این نتیجه رسید که به جای پرستش خدا می‌تواند خودش خدا باشد واقعیاتی درمورد هیتلر

برای شما نیز جالب است؟  گنج های عظیم گم شده در طول تاریخ

 

ایشان نمی موفق شد رانندگی کند
هیتلر هیچگاه تلاش نکرد که رانندگی یاد بگیرد. برخی از مردم معتقد بودند از اینکه در مقابل مردم نتواند می‌ترسد. ایشان همۀ وقت} یک راننده شخصی داشت.

 

ایشان گیاه خوار بود
دیکتاتور بزرگ به حیوانات علاقه فراوانی داشت و هیچگاه دوست نداشت گوشت حیوانات را بخورد. ایشان به خدمتکارانش یادآوری می داد که تمام غذاها گیاهی باشد و حتی این برنامه را داشت که بعد از جنگ گیاهخواری را رسمی کند. و این مسئله را با یوزف گوبلز وزیر آگهی خود در بین گذاشت.

 

مخالف سیگار کشیدن بود
هیتلر در دوران جوانی سیگار میکشید با اینحال زمانی که در جستجوی قدرت رفت سیگار را کنار گذاشت. ایشان سیگار کشیدن را به تلف کردن پول می‌دانست و حتی با منع کردن سیگار کشیدن در وسایل نقلیه عمومی یک کمپین ضد سیگار هم راه انداخت.

 

 

در بیشتر مواقع میتوانید مطالب علمی مثل نوشته حقیقت های باورنکردنی پیرامون هیتلر که نمی دانستید را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دانستنی ها
تبلیغات