خبرهای ویژه

» دکوراسیون » خانه های زیرآبی لوکس و پرهزینه در دوبی +تصویر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۸:۵۲

 کد خبر: 22897
 23 بازدید
 دیدگاه‌ها برای خانه های زیرآبی لوکس و پرهزینه در دوبی +تصویر بسته هستند

خانه های زیرآبی لوکس و پرهزینه در دوبی +تصویر

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته خانه های زیرآبی لوکس و پرهزینه در دوبی +تصویر را برای شما انتخاب کرده ایم. خانه های زیرآبی لوکس و پرهزینه در دوبی +تصویر  دوبی در لوکس بودن حرف اول را در جهان میزند، گرانقیمت ترین خانه […]

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته خانه های زیرآبی لوکس و پرهزینه در دوبی +تصویر را برای شما انتخاب کرده ایم.

خانه های زیرآبی لوکس و پرهزینه در دوبی +تصویر 

دوبی در لوکس بودن حرف اول را در جهان میزند، گرانقیمت ترین خانه های نیز در این کشور وجود دارند و اکنون می توان خانه های زیرآبی نیز در دوبی خرید. خانه های پایین آبی از دو سال قبلی در سواحل شهر دبی در حال تولید میباشند. اولین سری این سازه های پایین آبی Floating Seahorse اسم گرفته و حاوی هزینه های میلیون دلاری میباشند.

 

در آب‌های اطراف ساحل زیبای شهر دبی زنجیره‌ای از جزایر وجود دارند که با اسم «قلب اروپا» شناخته می شوند. آن‌ها در حقیقت سازه‌های مشهور کشورهای اروپایی در ابعادی بسیار کوچکتر میباشند. اولین خانه شناور قلب اروپا که «اسب دریایی شناور» «Floating Seahorse» اسم گرفته، در سال ۲۰۱۶ به نمایش قرار داده شد.

 

از آن وقت، کمپانی Kleindienst چند خانه پایین آبی دیگر با ابعاد بسیار بزرگتر نیز معرفی کرده هست که عده ای از آن‌ها حاوی هزینه حدود ۳٫۳ میلیون دلار میباشند.خانه درون آبی اسب دریایی شناور، حاوی هزینه ۲٫۸ میلیون دلار بوده و کالا بیش از ۵ هزار ساعت پژوهش و بیش از ۱۳ هزار ساعت دیزاین و مهندسی هست.

 

این ادعایی هست که کمپانی Kleindienst Group درمورد سازه پایین آبی خود داشته هست. اولین نمونه در سال ۲۰۱۵ و پیش از آنکه پروسه فرآوری به آخر برسد به فروش رفت و این تولیدکننده در همان سال حدود ۶۰ اسب آبی شناور به فروش رساند.بخش زیرین این خانه پایین آبی، از یک اتاق خواب اصلی و حمام تشکیل شده هست. ابعاد این فضا چیزی حدود ۲۵ متر مربع هست. درست در بیرون دیوارها، یک باغ مرجانی ۴۶ متر مربعی می باشد.

برای شما نیز جالب است؟  ویلای سوپر لوکس دونالد ترامپ در کارائیب

 

از درون اسب آبی شناور، مردمان خانه قادر اند اسب‌های آبی حقیقی که در آب‌های شهر دبی در حال شنا کردن میباشند را دیدن کنند. خانه های پایین آبی حاوی یک تخت شناور عظیم و از طرف دیگر عرشه دیدن بر روی سطح آب میباشند.اگر فردی بخواهد تن به آب بزند، یک نردبان بسیار ایمن همراه با تخت شناور مقرر کرده شده هست و با سود گیری از آن می توان به آب وارد شد و سپس از آن بیرون آمد. اگر شناگری خیلی حرفه‌ای باشد،

 

میتواند مستقیما از روی سکو به داخل آب شیرجه بزند!از آنجایی که خانه های پایین آبی چیزی حدود ۴ کیلومتر از سواحل شهر دبی دور میباشند، مردمان باید با سود گیری از قایق و یا هواپیما خود را به آن‌ها برسانند. در این برنامه هنوز راهی واضح برای معاشرت به خانه‌ها مقرر کرده نشده هست. پیش‌بینی می کنیم با گسترش شمار این خانه‌ها،

 

کمپانی مجری برنامه اقدام به فرآوری اسکله در منطقه کند. پیشتر چندین قایق و یا دیگر انوع وسیله نقلیه در آنجا پهلو خواهند گرفت. Kleindienst Group امیدوار هست این‌چنین خانه های پایین آبی مبدل به یک استاندارد برای داشتن زندگی ولخرجانه شوند!

 

این تولیدکننده از طرف دیگر امیدوار هست بتواند زندگی طبیعی اسب‌های آبی منطقه، که مدتی هست به اخطار افتاده، را نجات بدهد. آن‌ها در تلاشند با فرآوری مرجان‌های مصنوعی در اطراف خانه های پایین آبی ، منطقه‌ای ایمن برای زندگی و تولید مانند اسب‌های آبی حقیقی ایجاد کنند.

 

این تولیدکننده سری واپسین خانه های پایین آبی خود با اسم Signature Edition را در پاییز سال ۲۰۱۶ معرفی کرد. ابعاد آن‌ها به شماره خیره‌کننده ۳۷۰ متر مربع گسترش یافته و چیزی حدود ۳٫۳ میلیون دلار هزینه دارند. این ویلاهای پایین آبی را باید یک ارتقای بزرگ در سنجش با نمونه اورجینال بدانیم.

برای شما نیز جالب است؟  نکات مهم سالن پذیرایی و اشتباهات دکوراسیونی

 

در خانه های پایین آبی Signature Edition چهار اتاق خواب و چندین اتاق دیگر مقرر کرده شده که می توانند به اتاق خواب مبدل شوند. پس تا برای هشت انسان بالغ و هشت طفل محیط کافی می باشد. خصوصیت اصلی سازه‌های بزرگتر تجهیز شدن به اتوماسیون خانگی هوشمند هست.

 

نمای بخش پایین آب غیر قابل یقین و بسیار چشمگیر هست. زندگی موجودات دریایی را میتوان خیلی شفاف حین قرار داشتن در پذیرایی دیدن کرد.حدود ۸۰ متر مربع محیط زندگی و ۵۵ متر مربع باغچه می باشد.کمپانی Kleindienst مطرح کرد تا این لحظه، سه ورژن اول خانه های پایین آبی واپسین خود را به فروش رسانده هست. اسم تازه ترین آن‌ها Tzar Edition بوده و بجای آن شهر دبی، در سن پترزبورگ روسیه ساخته شده هست.

 

بیش از ۲۰۰ طراح، مهندس و معمار از ۲۵ کشور جهان برای به حقیقت مبدل شدن برنامه تولید خانه های پایین آبی با یکدیگر هم کاری کرده‌اند

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی +عکس

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی +عکس

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی +عکس

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی +عکس

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی +عکس

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی +عکس

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی +عکس

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی +عکس

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی +عکس

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی +عکس

خانه های زیرآبی لوکس و گران قیمت در دوبی +عکس

خانه های لوکس کشور امارات،خانه ها لوکس در کشور امارات متحده عربی،خانه های زیرآبی در امارات متحده عربی،خانه های گرانقیمت جهان

 

سیرداغ با تجمیع مطالب خانه های زیرآبی لوکس و پرهزینه در دوبی +تصویر در جهت جلب رضایت خوانندگان عزیز تلاش مداوم دارد. لطفا سیرداغ را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دکوراسیون
تبلیغات