خبرهای ویژه

» جالب و خواندنی » خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۴۳

 کد خبر: 24954
 26 بازدید
 دیدگاه‌ها برای خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی بسته هستند

خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی  عده ای اوقات تبهکاری و قتل های خوفناک را زنان انجام میدهند که همۀ وقت} به احساساتی و […]

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی 

عده ای اوقات تبهکاری و قتل های خوفناک را زنان انجام میدهند که همۀ وقت} به احساساتی و دل رحم بودن مشهور میباشند.

 

 کلودیا فیلیکس

مدیرعامل یک گروه مافیایی خطرناک هست و مانند سلبریتی های سینمایی رفتار میکند. به ایشان لقب امپراتور /آنتراکس/ و /دلچسب ترین مافیا/ را داده اند.کلودیا سرکرده ی یکی از مشهور ترین گروه های ترور و قتل در کشور مکزیک به اسم /لوس آنتراکس/ می‌باشد.

 

ایشان پیش از اینکه به عضویت این گروه دربیاید در بزرگترین سازمان تجارت مواد مخدر جهان در کشور مکزیک به اسم /سینالوا/ به کار گماشته شده بود. بر طبق گزارش اف.بی. آی این گروه متشکل از خشن ترین مجرمین جهان هست. ایشان متولد کشور مکزیک و سی ساله هست و از ازدواج با /ال چافو/ سه فرزند دارد. پس از مدتی از همسرش که ایشان هم یک قاچاقچی بود جدا شد.

خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی

از جمله دلایل شهرت کلودیا فیلیکس مشابهت ایشان به /کیم کارداشیان/ سلبریتی آمریکایی هست. کلودیا با گذاشتن تصویر های گوناگون در فیس بوک و اینستاگرام به سبک کیم کارداشیان کوشش می‌کند تا به خوبی این ادعا تأکید کند و خودش را شبیه به ایشان نشان دهد.

 

با وجود این که کلودیا رابطه ی خود با هر گروه تروریستی را تکذیب می کنداما همه ی وقت در عکس ها منتشره اش با خنجر، سلاح و یا مسلسل «صورتی رنگ» به چشم می خورد. ایشان یک تبهکار حرفه ای هست با اینحال هیچگاه خودش را از دیگران مخفی نکرده و در همه ی جا با چند بادیگارد مسلح به چشم می خورد.

خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی

جودی موران، نوشتن کتاب
جودی موران این زن سالخورده، با مو های سپید و عینک های طبی اش و چروک هایی که در صورتش دارد به سادگی میتواند نقش یک مادربزرگ مهربان را بازی کند. با اینحال ایشان در حقیقت مدیرعامل یک گروه مافیایی بزرگ و خطرناک و بازرگان انسان و عضو های بدن بوده هست. جودی موران در ۱۸ دسامبر ۱۹۴۴ میلادی به جهان آمد

برای شما نیز جالب است؟  زیباترین زنان مجری بدون حجاب در تلویزیون افغانستان

 

و مدیرعامل بزرگترین گروه مافیایی در ملبورن استرالیا شد. همسر اول ایشان /لزلی کول/ هم سرکرده ی یک گروه مافیایی بود انها صاحب یک فرزند به اسم مارک شدند. لزلی در سال «۱۹۸۲» در یک درگیری کشته شد. جودی موران پس از کشته شدن با /لویس موران/ ازدواج کرد و پسری به اسم جیسون به جهان آورد. در سال «۲۰۰۰» میلادی پسر اولش مارک و در سال «۲۰۰۳» پسر دومش جیسون در یک تیراندازی کشته شدند.

خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی

در مارس ۲۰۰۴ هم لویس موران در باشگاه برونزویک ملبورن بر اثر شلیک گلوله به قتل رسید. از این حیث ایشان ریاست مافیا را بر عهده گرفت.پس از کمتر از دو هفته از فوت همسرش جودی موران شروع به نوشتن کتابی دربارت ی تجاربش نمود. این کتاب در سال ۲۰۰۵ میلادی تحت عنوان «My StoryThrough Random House» به چاپ رسید.

 

در سال ۲۰۰۷ میلادی جودی موران از انگیزه ی خود برای چاپ جلد دوم کتاب گفت. در ژوئیه ی سال ۲۰۰۹ برادر ناتنی همسر متوفایش را کشته شد. و در روز بعد بهمراه سه نفر دیگر به انگ هم کاری در قتل ایشان دستگیر شد. بعد از چند نشست محاکمه از جانب هیئت منصفه ی دادگاه مقصر شناخته و به ۲۶ سال حبس محکوم شد.

خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی

ماریا لئون، مادر ۱۳ فرزند

ایشان یکی از خطرناک ترین زنان تبهکار جهان و یک قاچاقچی مواد مخدر و آدمکش مزدور بود و با مافیای قاچاق کشور مکزیک رابطه ی دوستانه ای داشت. سایه ی ترس ایشان تا ماه ها بر سر مردم لس آنجلس سنگینی میکرد.

 

در سال ۲۰۰۸ میلادی پلیس در یک تیراندازی پسر وی را کشت.ایشان برای حضور در مراسم تدفین پسرش تکمیل شد و پلیس موفق شد وی را به انگ قتل عمد و قاچاق مواد مخدر و تجارت عضو های بدن دستگیر کند و به حبس بیندازد. ایشان مادر ۱۳ فرزند هست.

برای شما نیز جالب است؟  تغییر چهره باورنکردنی این مردم بعد از تغییر جنسیت

خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی

گیزی وتال، بازگشت مجدد به زندگی

اولین زنی که ریاست یک گروه مافیایی در ایتالیا را به دست گرفت. ایشان در ۳۷ سالگی در یکی از جاهای ناپل ایتالیا ریاست گروه مافیایی خطرناکی را بر عهده گرفت و از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۳ میلادی به فعالیت های مجرمانه خود ادامه داد و در سال ۲۰۰۵ میلادی دست از اعمال مجرمانه برداشت و به زندگی عادی بازگشت.

خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی

ساندرا اویلا بلتران، شیفته ی آرایش و زیبایی
به ایشان لقب ملکه پاسیفیک «اقیانوس آرام» را داده اند. ایشان در ۱۱ اکتوبر ۱۹۶۰ در کشور مکزیک به جهان آمد. پدر و مادرش هر دو قاچاقچی های مشهوری بودند که کارتل های مواد مخدر را هدایت میکردند. برادر مادرش به جرم قتل و کشتن یک مأمور ویژه در ایالات متحده به چهل سال حبس محکوم شد. اویلا از نسل سوم

 

سوداگران مواد مخدر در خانواده اش بود. در دهه ی هفتاد وقتی که یک طفل بود در قاچاق هروئین و کوکائین دست داشت. ساندرا اویلا دو بار ازدواج کرد و هر دو همسر ایشان افسرهای پلیسی بودند که بعد از ازدواج با ساندرا به فروشندگان حرفه ای مواد مخدر مبدل شدند. در سال ۲۰۰۲ پسر ساندرا به گروگان گرفته شد. ایشان برای آزادی پسرش مجبور رابطه گرفتن با پلیس شد.

خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی

بعد از ماجرای گروگانگیری، ساندرا اویلا در پایین ذره بین پلیس قرار گرفت و در سال ۲۰۰۷ میلادی به انگ پول شویی به ارزش میلیاردها دلار و همین طور قاچاق مواد مخدر از کشور مکزیک به کلمبیا دستگیر شد. ایشان بعد از سپری کردن مدتی از محکومیت خود در ایالات امریکا در سال ۲۰۱۵ آزاد شد و در حال تکمیل در /گواداخالارا/ زندگی می‌کند. نکته ی دیدنی اینکه ایشان در کشور مکزیک شهرت بالایی دارد و مردم به ایشان به چشم یک زن پیروز و بازرگان حرفه ای نگاه میکنند.

برای شما نیز جالب است؟  دختران این روستا ناگهان تغییر جنسیت می دهند

خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی

 به نوشته سیرداق یکی از نکات دیدنی درمورد شخصیت ساندرا این هست که ایشان همراه با بی‌رحمی و خشونت، در کار بسیار خونسرد و شیفته زیبایی هست این خصوصیت در ایشان به حدی شدید هست که قبلی از حضور در دادگاه از ماموران خواست اجازه دهند مقداری آرایش کند تا لحظه حضور مقابل دوربین‌ها آراسته باشد.

 

این علاقه به حدی هست که ایشان در دوران حبس بعد از خواهش و تاکید فراوان، زندانبان را خوشنود کرد که به ایشان اجازه تزریق بوتاکس از پشت میله‌های حبس را بدهد. با این وجود اینکار عاقبت خوشی نداشت و در پی آن زندانبان و دکتر برای هم کاری در اینکار غیرقانونی از کار برکنار

 

اندینا أریلانو فیلیکس، مغز متفکر اقتصادی
اندینا فیلیکس، ایشان از نمونه قوی ترین مافیای مواد مخدر در کشور مکزیک بوده و گروه تبهکار مشهور به «کارتل تیخوانا» را هدایت می‌کرد. بر طبق گزارش اداره ی مبارزه با مواد مخدر کشور مکزیک ایشان از نمونه اولین سلاطین زن در عرصه ی قاچاق مواد افیونی و مخدرات در جهان هست. ایشان در آوریل سال ۱۹۶۱ میلادی در مازاتلان کشور مکزیک به جهان آمد

 

و در دانشگاه رشته ی حسابداری خواند. از ایشان بعنوان /مغز متفکر اقتصادی/ قاچاقچیان یاد میکنند، بدلیل آنکه با پول های نامشروع انتشار یافته در برنامه های گوناگون سرمایه گذاری کرد و برای مافیای خود سودآوری بسیاری داشت. ایشان در سال ۲۰۱۲ به انگ پولشویی و قاچاق مواد مخدر دستگیر و راهی حبس شد.

خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی

زنان تبهکار،زنان آدمکش،زنان تبهکار در جهان،تبهکاری زنان در جهان،زنان تبهکار جهان،معروفترین زنان آدمکش تاریخ

 

 

امیدواریم از خواند نوشته خطرناک ترین زنان جهان با خصوصیت های باورنکردنی لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : جالب و خواندنی
تبلیغات