خبرهای ویژه

» اخبار سینما » خواستگاری های باورنکردنی و غریب بین بازیگران مشهور

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰:۵۳

 کد خبر: 18483
 42 بازدید
 دیدگاه‌ها برای خواستگاری های باورنکردنی و غریب بین بازیگران مشهور بسته هستند

خواستگاری های باورنکردنی و غریب بین بازیگران مشهور

در اخبار مرتبط با سینما خبر خواستگاری های باورنکردنی و غریب بین بازیگران مشهور در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. خواستگاری های باورنکردنی و غریب بین بازیگران مشهور  جریان برخی از خواستگاری های ستاره های سینما واقعا باورنکردنی و غریب بوده هست، مانند دختری که از گلزار به دفعات خواستگاری کرد یا […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر خواستگاری های باورنکردنی و غریب بین بازیگران مشهور در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

خواستگاری های باورنکردنی و غریب بین بازیگران مشهور 

جریان برخی از خواستگاری های ستاره های سینما واقعا باورنکردنی و غریب بوده هست، مانند دختری که از گلزار به دفعات خواستگاری کرد یا علی صالحی و پرستو صالحی روی آنتن زنده تلویزیون. خواستگاری‌ بازیگران ایرانی , در این مقاله به خواستگاری دیدنی از بازیگران مشهور ایرانی می پردازیم.

 

بازیگری که روی آنتن زنده از «پرستو صالحی» خواستگاری کرد!
علی صالحی بازیگر، در برنامه زنده تلویزیونی دعوت با اجرای نیما کرمی از پرستو صالحی خواستگاری کرد. در این برنامه که با مسئله صمیمیت خانواده روی آنتن رفت مجری برنامه مطرح کرد که اگر ازدواج کنند بعنوان هدیه یک سفر زیارتی به انها تعلق می‌گیرد که علی صالحی گفت :اگر اینجور هست من و خانم صالحی با هم ازدواج می کنیم که این پیش نهاد دلیل تعجب همۀ شد.خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهور

بیوگرافی پرستو صالحی
پرستو صالحی با اسم اصلی الهام صالحی سیاوشانی «متولد ۹ آبان ۱۳۵۶ در استان تهران» بازیگر ایرانی هست.مادرش منزل‌دار هست و پدرش تکنسین مهمات سازی ارتش، که ۹ فروردین ۱۳۸۷ درگذشت.

خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهور

یک برادر به اسم امیرشاهین دارد که مهندس رایانه هست. پرستو صالحی دانشجوی انصرافی رشته نمایش هست. ایشان هم اینک با مادر ، برادر و همسر برادرش مارال باغ‌ شیرین که مهندس الکترونیک هست ، یک جا زندگی می کند.خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهور

خواستگاری‌ بازیگران ایرانی

 

خواستگاری ویدا جوان از همسرش
ایلا تهرانی همسر ویدا جوان درمورد خواستگاری اش گفت: راستش را بخواهید در ازدواج ما تعداد فراوانی از چیزها از جمله مراسم خواستگاری و عقد و عروسی به شیوه های متعارف برگزار نشد و سعی کردیم ضمن احترام به سنت آن طور که خود ما دوست داریم این مراسم را برگزار کنیم،

برای شما نیز جالب است؟  بازیگران مشهوری که فرزندان طلاق هستند

 

اتفاقی که در خواستگاری ما رخ داد و ممکن است به نظر برخی ها حتی نامتعارف به نظر برسد این بود که ویدا از من خواستگاری کرد و من هم آن قدر از این حرکت ایشان شگفت زده شدم که بدون درنگ به ایشان جواب مثبت دادم.

خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهور

معمولاً دخترها در ذهنشان هست که مرد رویایی شان سوار اسب سفید شود و به خواستگاری انها بیاید، در حالی‌که ویدا این قاعده را به هم زد و با اسب سفید به خواستگاریم آمد و من را با خودش برد.

خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهورویدا جوان

 

ویدا جوان بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر متولد شهر تهران حاوی مدرک تحصیلی لیسانس حسابداری طراح و فرضیه‌پرداز و دانش‌آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزش‌های حمید سمندریان می‌باشد. وی با بازی در سریال زمانه کالا سال ۱۳۹۱ شبکه ۳ سیما در نقش نگار به کارگردانی حسن فتحی به تلویزیون معرفی شد.

خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهور

خواستگاری غوغایی از «محمدرضا گلزار»
مسئله خواستگاری محمدرضا گلزار رو که یادتونه… وقتی دختر خانم جوانی از وی خواستگاری کرد و گلزار بدون هیچ توجهی رد شد بعد اون خانم محترم در کمال اطمینان خاطر گفت که سوپراستار سینمای کشور ایران رفته تا فکراش بکنه.خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهور

خواستگاری‌ بازیگران ایرانی

 

بیوگرافی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار «زاده ۱ فروردین ۱۳۵۶ در شهر تهران» هنرپیشه سینما، نوازنده «گیتار، پرکاشن»، خواننده و مانکن تبلیغاتی ایرانی هست. اصلیت وی آذری و متولد شهر تهران هست. ایشان والیبال را در تیم استان شهر تهران، باشگاه پارس اتومبیل، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازی می کرد.

برای شما نیز جالب است؟  ستاره هایی که به طرز عجیبی در 27 سالگی مرده اند

خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهور

تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می کرد. تا سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرد. در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشته مهندسی مکانیک در واحد شهر تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد.

 

در سال آخر به رشته تجربی رفت و به قصد رشته دندانپزشکی کنکور داد با این وجود قبول نشد و به همان رشته مکانیک رفت. ایشان فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی هست. گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ بعنوان گیتاریست با گروه آریان شروع کرد. ایشان در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته هست.

خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهور

گلزار در سال ۱۳۷۹ برای بار نخست در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.گلزار همین طور در اساس موسیقی بند دارکوب را با رامین نصریانی و دیگران راه‌اندازی کرد. سپس بند ریزار «rezzar؛ مخفف محمدرضا گلزار» را ثبت کرد که اکتیو هست.

 

بازی گلزار در فیلم‌هایی از مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی و داریوش مهرجویی به توجه به دعوت شدن هر لحظه به اسباب گوناگونی مقدور نشد.خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهور

خواستگاری‌ بازیگران ایرانی

 

نحوه دیدنی خواستگاری کوروش تهامی از همسرش

کورش تهامی درمورد ازدواجش گفت: نحوه آشنایی ما خیلی هنری بود. همسرم برای خرید یک سی‌دی موسیقی وارد مغازه‌ای شد که من هم داشتم از آنجا خرید میکردم و اتفاقا من هم آن موسیقی را خیلی دوست داشتم. وقتی دیدم ایشان سخت سرگرم شرح دادن میباشند و فروشنده هم متوجه نمی شود،

 

برای شما نیز جالب است؟  سخنان خط قرمزی رضا رویگری پیرامون همسرش در برنامه زنده

وارد معرکه شدم و با توضیحاتم که گرچه کمی هم ویژه بود، مغازه‌دار را متوجه کردم موسیقی کار کیست و خواننده آن سری چه کسی هست.

خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهور

پونه یزدانی، همسر وی نیز بیان می کند: خیلی دیدنی بود، کورش عینک بزرگی زده بود و من نشناختمش آمد جلو و گفت بگذارید کمک‌تان کنم. فکر کنم دلش سوخته بود «میخندد». چون من هرچه شرح می‌دادم فروشنده اصلا متوجه نمی‌شد. به هرحال کورش آمد و قسمتی از آن آواز را خواند و من با کمال تعجب گوش می کردم. بالاخره جناب فروشنده متوجه شد ما از کدام سری و کدام خواننده حرف میزنیم.

 

آن روز را فراموش نمی کنم، اتفاق بسیار با مزه ای بود. کورش تهامی اظهار داشت: اولین بارقه آشنایی ما آنجا بود و بعد هم رفت‌وآمد‌های معمول و خواستگاری و ازدواج.

خواستگاری های عجیب و غریب بین بازیگران مشهور

کوروش تهامی

 

کوروش تهامی «زادهٔ ۴ اردیبهشت ۱۳۵۰ در استان تهران» بازیگر ایرانی هست. وی دانش‌آموختهٔ رشتهٔ تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی هست و تا اینجای کار تئاترهای گوناگونی از ایشان به نمایش درآمده هست. اولین حضور ایشان در سینما در سن ۲۵ سالگی بود که اولین فیلم سینمایی‌اش با اسم «سینما سینماست» را بازی کرد.

 

از کارهای ایشان در اساس موسیقی و آواز می توان به آوازی که در سریال روزی روزگاری خواند با آهنگسازی فرهاد فخرالدینی اشاره نمود. همین طور تیتراژ سریال عصر پاییزی که اجرای از نو یک ترانه قدیمی از ساخته‌های عطاالله خرم با تنظیم مجدد نیکان ابراهیمی به اسم «خزان» بود.

 

 

امیدواریم از خواندن خواستگاری های باورنکردنی و غریب بین بازیگران مشهور لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات