خبرهای ویژه

» جالب و خواندنی » دختران این روستا ناگهان تغییر جنسیت می دهند

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۶:۵۱

 کد خبر: 22889
 13 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دختران این روستا ناگهان تغییر جنسیت می دهند بسته هستند

دختران این روستا ناگهان تغییر جنسیت می دهند

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان دختران این روستا ناگهان تغییر جنسیت می دهند که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. دختران این روستا ناگهان تغییر جنسیت می دهند  تغییر جنسیت در دختر به پسر در روستایی غوغایی شد در حالی‌که حدوداً تمام دختران در سن مخصوصی […]

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان دختران این روستا ناگهان تغییر جنسیت می دهند که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

دختران این روستا ناگهان تغییر جنسیت می دهند 

تغییر جنسیت در دختر به پسر در روستایی غوغایی شد در حالی‌که حدوداً تمام دختران در سن مخصوصی ناگهان به پسر تغییر جنسیت میدهند. با این وجود یک شرایط باورنکردنی وراثتی، دختران روستای «لاس سالیناس» در منطقه راهونا در جمهوری دومنیکن، بدون دخالت پزشکی در دوره بلوغ پسر می‌شوند.

 

این شرایط ابهام آمیز که به اسم «Guevedoces» نوعی اضطراب کمیاب شناخته میشود، در مستندی با اسم «شمردن معکوس زندگی» نمایش داده شد.در این اساس پزشکان به این نتیجه رسیده اند که این شرایط با این وجود نبود آنزیم های مسئول توقف فرآوری هورمون دی هیدروتستوسترون، هورمون مردانه اصلی در خون در رحم بوجود می‌آید که به تولد نوزاد پسر با ظاهر دخترانه در بدو تولد منجر میشود.

 

 به نوشته سیرداق با اینحال زمانی که ترشح هورمون تستوسترون در سن بلوغ شروع میشود، صدای مردم مبتلا به این پدیده تغییر میکند و تغییراتی در دیگر عضو های انها بوجود می‌آید و این امری هست که در اصل باید در داخل رحم صورت بگیرد با اینحال برای این کودکان بعد از ۱۲ سالگی صورت میگیرد.

دختران این روستا ناگهان تغییر جنسیت می دهند

تغییر جنسیت دختران یکی از مردم مبتلا به این پدیده بیان می کند بعنوان یک دختر متولد و بزرگ شده هست و حتی به خاطر دارد که با لباس دخترانه مدرسه می رفته هست و در عین حال هیچ علاقه ای به بازی های دخترانه نداشته و برعکس پیوسته دوست داشته با پسربچه ها بازی کند.

برای شما نیز جالب است؟  این زن رکورد بلندترین مژه چشم را در گینس شکست

 

 

امیدواریم از خواند نوشته دختران این روستا ناگهان تغییر جنسیت می دهند لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : جالب و خواندنی
تبلیغات