خبرهای ویژه

» جالب و خواندنی » دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ - ۵:۴۹

 کد خبر: 28393
 10 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسید بسته هستند

دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسید

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسید که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسید  دختران آلمانی بعنوان ملکه های زیبایی این کشور گردهم آمدند و برای آنان مراسم با حضور سران دولتی برگزار شد […]

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسید که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسید 

دختران آلمانی بعنوان ملکه های زیبایی این کشور گردهم آمدند و برای آنان مراسم با حضور سران دولتی برگزار شد که دیدنی بود. از ملکه چوپان تا ملکه های شکوفه و شراب در کشور دلنشین و پیشرفته کشور آلمان; با این وجود یک قرن از اتمام نظام سلطنتی در کشور آلمان می‌گذرد, با اینحال این کشور پر هست از انواع و اقسام ملکه‌ها که برای مدت لحظه تعیین شده‌ای به تاج و تخت می رسند. با عده ای از ملکه‌های کشور آلمان در این خبر تصویری آشنا شوید;
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدبا این وجود یک قرن از اتمام نظام سلطنتی در کشور آلمان می‌گذرد, با اینحال این کشور پر هست از انواع و اقسام ملکه‌ها که برای مدت لحظه تعیین‌ شده‌ای به تاج و تخت میرسند. در انجمن رسمی ملکه‌های کشور آلمان ۱۴۴ ملکه در رشته‌های گوناگون از ۱۳۹ شهر و منطقه از ۱۶ ایالت عضو میباشند. 
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدهانا هاوبولد ۲۰ ساله و کارآموز رشته قنادی از «هایدناو» واقع در ایالت زاکسن به نوعی ملکه شیرینی «اشتولن» گزینه شد. ایشان به مدت یک سال به نوعی ملکه اشتولن در مراسم و جشن‌ های گوناگون حضور می یابد.
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدبرای انتخاب به ‌عنوان ملکه «نودل» داوطلبان باید معلومات کافی در باب فرآوری, پخت و همین طور نو‌آوری‌های ضروری داشته باشند. پاتریسیای اول که بعنوان ملکه نودل سال ۲۰۱۷ انتخاب شده, به مدت دو سال در سمینارها, کنفرانس‌های مواد خوراکی و جشن‌ها «نودل» را نمایندگی میکند.
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدجینا ماری هیلدبراند ۱۹ ساله بعنوان ۳۶۴ مین ملکه مارکت پیاز در شهر وایمار و برای سال ۲۰۱۷ گزینه شد و تاج را از ملکه سال قبلی تحویل گرفت. انتخاب ملکه در همۀ ایالت‌های کشور آلمان یکسان نیست. برای مثل در ایالت نوردراین-وست‌فالن واقع در غرب کشور آلمان تنها در پنج رشته ملکه انتخاب میشود, این در حالی هست که در ایالت بایرن در بیش از ۳۰ رشته ملکه انتخاب میشود.
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدملاقات ملکه‌های سیب با آنگلا مرکل صدر اعظم, کریستیان اشمیت وزیر کشاورزی و زیگمار گابریل وزیر امور خارجه کشور آلمان
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدمراسم انتخاب و تاج‌گذاری ملکه سوسیس و کالباس ایالت تورینگن برای سال ۲۰۱۷ در شهر ارفورت
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدملکه گل رز, دورن دوم, بهمراه شاهدخت سوفیای اول مورد پیشباز جمع ‌کثیری از مردم ایالت زاکسن آنهالت قرار دریافت کردند.
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدیورگ فوگل‌زنگر, وزیر کشاورزی ایالت براندنبورگ بهمراه ملکه قدیم و کاتلین اشنایدر «نفر وسط» ملکه واپسین «شیر» کنفرانس کشاورزی و دامپروری را افتتاح کردند.
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدبرای بوته خلنگ, هاید «Heide» و خلنگ‌زارها نیز در کشور آلمان ملکه انتخاب میشود. آنیکا کوکلینسکی ۲۳ ساله به مدت یک سال تاج ملکه خلنگ را از ملکه سال قبلی تحویل گرفت.
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدلنا هوخ‌اشتاراسر, ملکه ماء شعیر ایالت بایرن در سال ۲۰۱۷ هست. این دانشجوی ۲۲ ساله در مراسم فینال با حضور هفت کاندیدای دیگر به پیروزی دست یافت و تاج را تصاحب کرد.
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدلیزا بیترمان به ‌عنوان ملکه «شکوفه کلزا» در ایالت مکلن‌بورگ فورپومرن گزینه شد. ۲۴ درصد کل اراضی این ایالت پایین کشت گیاه روغنی «کلزا» قراردارد.
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیددر مارک گرونینگن واقع در ایالت بادن ووتنبرگ هر سال مراسم سنتی انتخاب ملکه و سلطان چوپان‌ها برگزار میشود. برندگان مسابقه دویدن با سطل بر روی سر و همین طور دویدن با پای عریان بر روی زمینی که کالا آن تازه درو شده عنوان ملکه و سلطان چوپان‌ها را به خود اختصاص میدهند.
دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسیدثریا کول‌ مان ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ کشور آلمان شد. ایشان پیشتر عنوان ملکه زیبایی ایالت زاکسن را نیز بدست آورده بود.دیدنی این که مکان ملکه‌ ها در کشور آلمان از ارزش ویژه‌ای دارا هست. حضور این ملکه‌ ها در مراسم گوناگون و ملاقات مدیران سیاسی با آن‌ها بیانگر این مکان ویژه هست.

برای شما نیز جالب است؟  مراسم ازدواج زوج جوان به سبک سریال بازی تاج و تخت

 

 

امیدواریم از خواند نوشته دختران دلنشین ملکه زیبایی آلمان را بشناسید لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : جالب و خواندنی
تبلیغات