خبرهای ویژه

» جالب و خواندنی » دختر بچه ۵ ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱:۱۱

 کد خبر: 20065
 14 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دختر بچه ۵ ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد بسته هستند

دختر بچه ۵ ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان دختر بچه ۵ ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. دختر بچه ۵ ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد  دختر کوچولوی ۵ ساله که به مریضی سرطان مبتلا بود با دوست صمیمی اش […]

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان دختر بچه ۵ ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

دختر بچه ۵ ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد 

دختر کوچولوی ۵ ساله که به مریضی سرطان مبتلا بود با دوست صمیمی اش ازدواج کرد و بقیه نیز این مراسم را برای انها جشن دریافت کردند. ایلیث پاترسون دختربچه ۵ ساله ایست که از ۲ سالگی به سرطان مبتلا شده هست!پزشکان به پدر و مادر این دختر این مسئله را اطلاع دادند که دخترشان فرصت فراوانی برای زندگی کردن ندارد به این خاطر والدین ایشان تصمیم دریافت کردند که آرزوهای دخترشان را برآورده سازند.

 

 به نوشته سیرداق وقتی از این دختر ۵ساله درمورد اصلی ترین آرزویش پرسش شد, جواب داد: علاقه مندم با دوستم هریسون ازدواج کنم!هریسون دوست ۶ ساله این دختر هست که همبازی یکدیگر بوده و بیشتر اوقات خود را با یکدیگر سپری میکردند.پس از موافقت پدر و مادر هریسون, مراسم ازدواج صوری این دختر و پسر در بیمارستان برگزار شد.

دختر بچه 5 ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد

ایلد و دوستش هریسون در نقش عروس و داماد

دختر بچه 5 ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد

کارت عروسی ایلیث و هریسون

 

نکته دیدنی حضور مهمان ویژه برای این مراسم بود.در این ازدواج از شخصیت های انیمیشنی مورد توجه عروس و داماد دعوت شده بود که در مراسم حاضر شوند.

دختر بچه 5 ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد

حضور شخصیت های انیمیشنی در مراسم ازدواج

دختر بچه 5 ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد

ایلیث و هریسون همراه با یکدیگر

 

 

امیدواریم از خواند نوشته دختر بچه ۵ ساله سرطانی با بهترین دوستش ازدواج کرد لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.

برای شما نیز جالب است؟  راهپیمایی دختران به خاطر بی شوهری با لباس عروس

برچسب ها : , ,
دسته بندی : جالب و خواندنی
تبلیغات