خبرهای ویژه

» دکوراسیون » دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۲۰:۳۳

 کد خبر: 27724
 27 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید بسته هستند

دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید را برای شما انتخاب کرده ایم. دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید  دکوراسیون های واپسین قادر اند به آشپزخانه شما سرزندگی و زیبایی بدهند, میتوانید […]

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید را برای شما انتخاب کرده ایم.

دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید 

دکوراسیون های واپسین قادر اند به آشپزخانه شما سرزندگی و زیبایی بدهند, میتوانید با استناد به مدلهای پایین میتوانید دکوراسیون خود را آپدیت کنید. اگر دکوراسیون آشپزخانه منزلتان حاوی کابینت هایی با دیزاین قدیمی, کفپوش هایی مرتبط به دهه های قبل و وسایلی از مد افتاده باشد, زیاد نگران نباشید; با تغییراتی در عنصر های تشکیل دهنده آشپزخانه و نوع دکوراسیون آن میتوانید ظاهری بطور کلی واپسین برای آن ایجاد نمایید.

 

این تفاوت می‌تواند شامل تعویض طیف رنگ های استفاده شده در ظاهر دکوراسیون, چیدمان وسایل آشپزخانه و تغییر کلی انها باشد. پس همراه با ما بمانید و با فرضیه هایی واپسین از دکوراسیون در محیط آشپزخانه رویایی خودتان آشنا شوید و این فرضیه ها را به کار ببندید.

 

وسایل فلزی از مد افتاده را کنار بگذارید

در دیزاین های قدیمی آشپزخانه ها, شمار فراوانی از وسایل و اجزای تشکیل دهنده آن, از جنس فلزات بوده اند. تا همین چند سال قبل شمار فراوانی از کابینت های قدیمی, قفسه های دیواری آشپزخانه, لوسترها و چراغ های روشنایی و همین طور هودهای آشپزخانه از جنس صفحات فلزی هم چون آلومینیوم,

 

مس و استیل تهیه می‌شدند که در حال تکمیل بطور کلی قدیمی و از مد افتاده به نظر میرسند. کوشش کنید هر یک از این المان های موجود در دیزاین دکوراسیون آشپزخانه که از جنس فلزات میباشند را کنار بگذارید و از موارد جانشین حال حاضر تر سود گیری کنید. بیشتر این وسایل در حال تکمیل از جنس چوب, ام دی اف, و ترکیباتی هم چون فایبرگلاس تهیه میشوند.

دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید

کفپوش ها را تغییر دهید

کفپوش های آشپزخانه معمولاً جزو بخش هایی میباشند که خیلی به آنها دقت نمی‌شود, با این وجود در عین حال قادر اند در ظاهر دکوراسیون بسیار موثر باشند. با انجام عده ای تعمیرات یا تفاوت زیاد در کفپوش آشپزخانه ها و کمی همراه شدن با موارد حال حاضر تر میتوانید آشپزخانه منزلتان را به روز نمایید.

برای شما نیز جالب است؟  کاربری محشر رنگ یاسی در دکوراسیون اتاق خواب

 

بعنوان مثال در سال های قبل سود گیری از پارکت ها یا کفپوش های چوبی بسیار متعارف بود, با اینحال در حال تکمیل این نوع کفپوش ها جای خودشان را به سرامیک های بسیار شیک و متنوع حال حاضر داده اند که میتوانید از انها در پوشش کف و دیوارهای آشپزخانه خودتان سود گیرید.
دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید

کوشش کنید قفسه ها و کابینت های دیواری را حذف کنید

اگر به ظاهر آشپزخانه های قدیمی با دقت بیشتری دقت کنید, می‌بینید که در شمار فراوانی از آنها سود گیری از قفسه های ظروف و کابینت های دیواری بسیار متعارف بوده هست و از محیط دیوارها بیشتر برای نگه داری وسایل سود گیری می شده هست. با اینحال در دکوراسیون حال حاضر دیگر از این قفسه های دیواری سود گیری کمتری میشود و این نوع کابینت ها کارکرد خود را به دیوارهایی خالی و فضاهایی بازتر داده اند.

 

قفسه های تعبیه شده در دیوارهای آشپزخانه دلیل میشوند محیط آشپزخانه شلوغ تر دیده شود و همین فرمایش امکان دیزاین بهینه دکوراسیون محیط را محدود می‌کند. با حذف این کابینت های دیواری محیط آشپزخانه بسیار بازتر خواهد شد و سود گیری از المان های دکوراتیو و محیطی برای شما علاقه مندان راحت تر خواهد بود.

 

گرچه سود گیری از قفسه های وسایل و کابینت ها بطور کلی بستگی به ابعاد آشپزخانه شما دارد و در صورتی که جانشین مناسبی برای کابینت های دیواری و فضاهای نگه داری وسایل ندارید, بهتر هست از حذف آنها امتناع کنید.

دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید

تغییر پیشخوان آشپزخانه

پیشخوان آشپزخانه هم یکی از بخش هایی هست که ممکن هست خیلی زود کهنه شود و با این وجود برای واپسین کردن دکوراسیون و تغییر ظاهر آشپزخانه حتماً بایستی به آن دقت کنید. در حقیقت پیشخوان آشپزخانه اضافه بر این که برترین محل برای انجام کارهای آشپزی و فعالیت های درون آشپزخانه هست, می‌تواند پوشش مناسبی برای بخشی از کابینت های آشپزخانه باشد و در پایین آن قفسه های ظروف و وسایل آشپزی نگه داری شود.

برای شما نیز جالب است؟  دکوراسیون رویایی خانه ادل خواننده مشهور

 

از طرف دیگر با اضافه کردن چند صندلی متناسب با محیط آشپزخانه, میتواند به محلی برای صرف غذا هم مبدل گردد. امروزه از متریال های گوناگونی هم چون چوب, ام دی اف, پوشش های ورقه ای پلاستیک و فایبرگلاس, سنگ و … برای فرآوری پیشخوان های آشپزخانه سود گیری میشود و مطمئنا محدودیتی برای انتخاب نوع و جنس آنها نخواهید داشت.

دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید

رنگ آمیزی کابینت های آشپزخانه

اگر قصد ندارید کابینت های آشپزخانه خودتان را به طرز کل تعویض کنید, برترین راه برای تغییر ظاهرشان, رنگ آمیزی آنها هست. از اینرو متناسب با اجزای دکوراسیون آشپزخانه خودتان میتوانید رنگ مناسبی برای کابینت هایتان انتخاب کنید و ظاهری بطور کلی واپسین به محیط آشپزخانه بدهید.

 

از طرف دیگر تفاوت مرتبط به کابینت ها میتواند بسیار کم تر هم باشد. بعنوان مثال تعویض درب کابینت ها یا تنها تغییر دستگیره های آنها می‌تواند برای به روز کردن و تغییر ظاهر دکوراسیون آشپزخانه کافی باشد. همه ی چیز بستگی به خودتان دارد که تصمیم بگیرید تا چه اندازه می‌خواهید وسایل آشپزخانه را تغییر داده و برای این تفاوت خرج کنید.

دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید

منابع نوری آشپزخانه را تغییر دهید

اگر به فکر تغییر دکوراسیون آشپزخانه افتاده اید, ارتقاء کارایی میزان نور و روشنایی محیط آن را نیز بیاد داشته باشید. این تفاوت می‌تواند شامل به روز کردن لوسترها و یا افزودن منابع نور واپسین و از طرف دیگر به کارگیری از روشنایی چراغ ها برای دیزاین زیباتر دکوراسیون آشپرخانه باشد.

 

کوشش کنید در حاشیه ها و کناره های آشپزخانه از نورهای غیر مستقیم سود گیری کنید. با اینحال در قسمت هایی که مرتبط به محیط کاری و آشپزی شما خواهد بود, وجود نور مستقیم کمک بسیار فراوانی خواهد نمود.از طرف دیگر در بخشی که محل صرف غذا و نشستن در آشپزخانه هست, میتوانید از چراغ های سقفی با نور مستقیم سود گیری نمایید.

برای شما نیز جالب است؟  حمام های رویایی در خانه چهره های مشهور دنیا

 

به کارگیری کلیدهای دیمر دار برای کم یا زیاد کردن نور محیط در لحظه آشپزی یا صرف غذا به سود گیری بهینه از روشنایی چراغ ها کمک خواهد نمود. بعنوان مثال نوری که در لحظه آشپزی به آن نیاز دارید, با میزان روشنایی در لحظه صرف شام بسیار دارای اختلاف خواهد بود.

دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید

سود گیری از المان های دکوراتیو

به توجه به آنکه ممکن هست محیط آشپزخانه بعنوان محلی برای پذیرایی مهمان های شما یا انجام تشریفات نباشد, با اینحال بی تردید یکی از جدی ترین بخش های منزل شما خواهد بود. آشپزخانه ها اضافه بر این که محیطی برای آشپزی و پخت غذا میباشند, قادر اند به محل گرد آمدن عضو های خانواده برای صرف غذا و گپ و صحبت در لحظه های گوناگون روز مبدل شوند.

 

از اینرو دقت به جزئیات دکوراتیو محیط آشپزخانه هم زیاد بی دلیل نخواهد بود. در صورتی که دیوارهای آشپزخانه از کابینت ها و قفسه های ظروف خالی شود, می‌تواند به محل مناسبی برای نصب کارهای هنری کوچک یا حتی نگه داری گیاهان آپارتمانی مبدل شود.

 

کوشش کنید تاقچه های کوچکی را برای قرار دادن وسایل دکوراتیو یا گلدان های کوچک, روی دیوارهای آشپزخانه تعبیه کنید. حتی کتاب های آشپزی خودتان را هم میتوانید روی این تاقچه های کوچک یا قفسه های تزئینی قرار دهید. به علاوه از طرف دیگر میتوانید مطمئن باشید که تمام لذت حاصل از به کار گرفتن خواست و ذوق و خلاقیتی

 

که برای تزئین دکوراسیون آشپزخانه به کار میبرید, در شکل وسایل دکوراتیو بسیار ساده و کوچک نمود پیدا خواهد نمود; از اینرو زیاد کار سختی در پیش نخواهید داشت!

دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید

نمونه واپسین دکوراسیون آشپزخانه،برترین مدلهای دکوراسیون آشپزخانه،انواع مدلهای دکوراسیون آشپزخانه

 

 

سیرداغ با تجمیع مطالب دکوراسیون آشپزخانه خود را دلچسب و به روز کنید در جهت جلب رضایت خوانندگان عزیز تلاش مداوم دارد. لطفا سیرداغ را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دکوراسیون
تبلیغات