خبرهای ویژه

» دکوراسیون » دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۲۱:۵۶

 کد خبر: 18976
 33 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز بسته هستند

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز را برای شما انتخاب کرده ایم. دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز  سر وقت خانه سونیا و حمیدرضا در شهر شیراز می رویم که بسیار دلچسب و شیک دیزاین […]

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز را برای شما انتخاب کرده ایم.

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز 

سر وقت خانه سونیا و حمیدرضا در شهر شیراز می رویم که بسیار دلچسب و شیک دیزاین شده است. آقای خانه شغل دیزاین دکوراسیون دارد. خانه رویاهای خود را از لحظه کودکی تجسم می کرد. حانه ای با طراوت و آرام که روزهای زیبایی را در آن زندگی می کردم. در این نوشته دکوراسیون منزل سونیا و حمیدرضا در شیراز را مشاهده نمائید که با خواست و دقت فراوانی آن را برای خود دیزاین کرده اند:

 

خانه سونیا و حمیدرضا در یک نگاه

تعداد مردم ساکن: ۲ نفر
تحصیلات خانم خانه: لیسانس حقوق/ شغل همسر: طراح و مجری دکوراسیون
موقعیت شهر: شیراز/ محله: خیابان زرهی
متراژ فضا: ۱۰۰ متر مربع
سال تولید: ۱۳۸۹
طبقه: پنجم
ملک استیجاری
تعداد اتاق خواب: ۲ خوابه
تعداد خدمات: یک حمام و یک دستشویی
سبک دکوراسیون: تلفیقی
رنگ های غالب: طوسی و زرد
خصوصیت برجسته دیزاین: شاد و صمیمی بودن
طراح: سونیا طایی و حمیدرضا چهره بخش
مدت لحظه دیزاین داخلی و خرید وسایل: حدود یک ماه
هزینه دکوراسیون داخلی: حدود ۵۰ میلیون تومان

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

سبک مدرن و وینتیج، سبک تلفیقی خانه سونیا

من عاشق دکوراسیون و دیزاین داخلی هستم. در درجه اول زیبایی و ویژه بودن برای ما مهم بود. در این دوران و در اطراف خود من تازه عروس هایی را می بینم که دکوراسیون خانه خود را دیزاین نکرده اند با این وجود برای ما داشتن چیدمان دلچسب مهم بود. من سبک مدرن و وینتیج را علاقه مندم و سعی کردم دکوراسیون خانه را با استناد به این سبک انتخاب کنم

 

و باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که در لحظه تهیه جهیزیه توانستم وسایلی با این تم تهیه کنم. به نظر من سبک مدرن در خانه احساس راحتی و شادی بیشتری بهمراه دارد. وقتی که جهیزیه ام را تهیه می کردم، دوست داشتم دکوراسیون منزل لوکس و تجملاتی نباشد.

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

من رنگ چوب طبیعی را علاقه مندم نه اینکه رنگ مصنوعی تیره داشته باشد. مبلمان خانه هم از نوع چوب طبیعی ساخته شده است. خانه ما عادی و معمولی است و معماری داخلی یا دیزاین در باب محیط داخلی انجام نداده ایم. تنها رنگ دیوار و کاغذ دیواری برای اجزای داخلی انجام شد. ما سعی داشتیم با دیزاین دکوراسیون زیبایی خانه را نشان دهیم.

برای شما نیز جالب است؟  نمونه های تازه کاغذ دیواری مدرن و شیک

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

رنگ طوسی با اسم رنگ خنثی را به سادگی می توان با رنگ های دیگر ترکیب کرد. با این وجود چون طوسی فارغ از همه چیز سرد و بی روح است نیاز به رنگ گرم و شاد کننده ای برای ایجاد تضاد رنگی دارد. بین دو رنگ سبز و زرد دودل بودم و به دلیل اینکه رنگ زرد خیلی به دلم می نشیند، آن را در ترکیب رنگی با طوسی به دکوراسیون منزل آوردم.

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

اتاق خواب: محیط مورد توجه

من محیط اتاق خواب را علاقه مندم. برای ما هم آرامش دارد و هم طراوت! رنگ سبز و ترکیب بندی (کامپویشن) برنامه گل روی روتختی طراوت و دلنشینی فضا را برای ما گسترش داده است.

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

خرید وسایل از شبکه جهانی وب!

ممکن است باور نکنید با این وجود من نصف جهیزیه ام را از اینستاگرام خریدم مانند آباژور و روتختی! اعتماد کردم و دست به کار شدم. خدمات خواب را اینترنتی و از پیج اینستاگرام مبلمان تخت طاووس گرفتم و حدود ۲.۸ میلیون تومان هزینه داشت. روتختی را من در برندهای مشهور یا هزینه بالایی دیده بودم با این وجود در صفحه اینستاگرام توانستم آن را با هزینه ۳۰۰ هزار تومان بخرم.

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

مبلمان راحتی و میز ناهارخوری را از خیابان وصال در شیراز خریدم که جمعا هزینه ای حدود ۵ میلیون تومان داشتند. جوان های حال حاضر مبلمان را به شکلی نمی خرند که عمر طولانی داشته باشد و دوست دارند در مدت کوتاه آنها را تعویض کنند.

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

کارهای خدماتی را به چه اهالی فنی سپردید؟

کنسول، میز تلویزیون و میز جلو مبلی از نوع چوب طبیعی است و فروشگاه آرت شیز در خیابان ستارخان شیراز آن را ساخته است. این وسایل از چوب طبیعی است و هیچ مدلی رنگ یا روکشی ندارد. کاغذ دیواری نیز از فروشگاه آرت شیز تهیه شده است. کاغذ دیواری پشت کنسول یکی از نقاشی های ونگوگ است.

برای شما نیز جالب است؟  خانه های زیرآبی لوکس و پرهزینه در دوبی +تصویر

 

به نظر من خیلی مهم است که کاغذ دیواری جنس خوب داشته باشد چون برخی از کاغذ دیواری های چینی که کم بهای هم هستند دکوراسیون فضا را نامناسب می کند!

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

پیش نهاد سونیا: هزینه خوب و دکوراسیون فرضیه آل

من موفق شدم به خواسته هایم برسم و هزینه آنچنانی هم نکردم. پیامی که من به خانم های تازه عروس برای خرید جهیزیه دارم این است که با متوسط مبلغی که برای خرید یعنی بین ۳۰-۴۰ میلیون تومان مقرر کرده می شود، می توان دکوراسیون خانه خوبی داشت. تنها کفایت می کند دقت، خواست و فکر فراوانی برای خرید وسایل خرج کنند!

 

با شرایطی که من سعی کردم با هزینه خوب دکوراسیون زیبایی ایجاد کنم. برای نمونه برنامه کاغذ دیواری خودش اثر هنری است و جایی برای نصب تابلو نمی گذارد.

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

نقش گیاهان در خانه شما به چه نحو است؟

“گیاه عالیه!”. حضور گیاهان خانگی در محیط داخلی منزل روحیه می دهد، با اسم موجود زنده وقتی که به آنها رسیدگی کنید و نگاه شان کنید، آرامش می گیرید. من با گیاهانم حرف می زنم. ممکن است باورتان نشود دیشب خواب دیدم گلدان پوتوس ام خشک شده است، صبح که از خواب بیدار شدم و سری به آن زدم دیدم سطح خاکش خشک شده است! گیاهانی مانند بامبو، پوتوس و کاج مطبق دارم و در برنامه دارم تا گیاهان آپارتمانی بیشتری داشته باشم.

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

سخنی دارای اختلاف: معجزه کتاب را بیاد داشته باشید!

ما ۳ تا ۴ ماه بیشتر نیست که در این خانه زندگی می کنیم. داخل کمد دیواری پر از کتاب است و هنوز فرصت نکرده ام کتابخانه بگیرم و از نبود کتاب در محیط داخلی خانه ناراحتم. به نظر من حضور کتاب در دکوراسیون شخصیت و خصوصیات مردم خانه را نشان می دهد و نشان می دهد که مردم اهل مطالعه ای هستند. کتاب در خانه مانند گیاه بوده و وجودش واجب و ضروری است!

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

دکوراسیون غذاخوری سبز و زرد

محیط غذاخوری که با استناد به معمول اکثر خانه ای ایرانی همراه با آشپزخانه قرار دارد، تردد را به این فضا راحت تر می کند. میز ناهارخوری از نوع چوب ساخته شده است و روکش صندلی ها از نوع مخمل و به رنگ سبز و زرد دیده می شود. پایه های چوبی صندلی هم نشانی از علاقه مردم خانه به عنصر چوب و زنده بودن آن دارد.

برای شما نیز جالب است؟  ترفندهای دکوراسیونی بهره برداری از فرش گرد در خانه

 

“در باب آشپزخانه هم باید بگویم که محیط آن برایم خیلی مهم بود چون بیشترین ساعت روز را در آن می گذرانم و می خواستم فضایی باشد که آن را دوست داشته باشم. ظروف و وسایلم را به شکلی انتخاب کرده ام که همه به من می گویند فرق ظروفی که استفاده می کنی با ظروف دکوری واضح نیست!”

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

دکوراسیون مورد توجه خانم و آقای خانه برای آرامش بیشتر ترکیب رنگی سفید و سبز-آبی دارد. برنامه پارچه های استفاده شده در دکوراسیون اتاق خواب به شکل گلدار است که در شادابی فضا نقش مهمی دارد. میز آرایش و تخت خواب سفید رنگ چوبی برنامه وینتیج قدیمی را نشان می دهد

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

دکوراسیون اتاق مهمان، خلوت دنج

تخت یکنفره، میز آرایش، کمد کوچک از نوع ام دی اف و با برنامه چوب از اجرای اصلی این فضا است.

 

“اتاق مهمان در حقیقت اتاقی است که خدمات خواب دوران مجردی خودم را در آن قرار داده ام و فضایی است برای اینکه در آن خلوت کنم. خلوت دنجی که بتوانم در آن سنتور بزنم و اگر مهمانی به خانه ما آمد در آن احساس راحتی و آرامش کند.”

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز

دکوراسیون نشیمن ترکیب رنگی طوسی و زرد را نشان می دهد. بهره برداری از کوسن های برنامه دار برای تکمیل و دلنشینی فضا به چشم می آید. پرده های ساده و از نوع حریر نور را به اندازه خوب فیلتر می کند و مانع از ورود نور خورشید به محیط داخلی نمی شود.یکی از خصوصیت های اصلی دکوراسیون نشیمن پتوی دستبافت و قلاب بافی شده ای است که روی مبلمان راحتی می بینید.

 

 

سیرداغ با تجمیع مطالب دکوراسیون خانه سونیا و حمیدرضا در شیراز در جهت جلب رضایت خوانندگان عزیز تلاش مداوم دارد. لطفا سیرداغ را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دکوراسیون
تبلیغات