خبرهای ویژه

» دکوراسیون » دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۷

 کد خبر: 27504
 13 بازدید
 دیدگاه‌ها برای دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی بسته هستند

دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی را برای شما انتخاب کرده ایم. دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی  تازه ترین مدلهای دکوراسیون خانه به سبک رمانتیک را از زن و شوهر جوان و خوش خواست […]

مطالب مرتبط با دکوراسیون در بیشتر مواقع از دلنشین ترین مطالب سایت سیرداغ بوده است. اینبار نیز نوشته دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی را برای شما انتخاب کرده ایم.

دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی 

تازه ترین مدلهای دکوراسیون خانه به سبک رمانتیک را از زن و شوهر جوان و خوش خواست تهرانی برای شما علاقه مندان به تصویر کشیده ایم. در این خانه پیش از هر چیز پس‌اساس روشن و سفیدرنگ دکوراسیون خانه توجهم را به خودش جلب میکند. گرچه از تنالیته آرام آبی و صورتی‌رنگ آن نیز غافل نیستم. ناخودآگاه انگار از دیدن

 

روشنایی و لطافت خانه آرامشی در وجودم شکل میگیرد. صاحبان خانه, بنفشه نعیما و همسرش سامان شاه‌محمد هر دو طراح گرافیک و تصویرساز میباشند; پس به‌خوبی واضح هست که دانش هنری آن ها بهمراه علایق‌شان چنین ترکیب رنگی را در دیزاین دکوراسیون به نمایش قرار داده هست.

 

آن ها زندگی مشترک خود را حدوداً ۷ ماه هست که در این خانه شروع کرده‌اند. درست هست که با در ابتدا فصل پاییز وارد این جا شده‌اند با اینحال انگار همراه خود عطر و بوی گل‌های بهاری را به ارمغان آورده‌اند.

 

تور خانه‌گردی در یک نگاه

شمار مردم ساکن; ۲ نفر
شغل صاحبان خانه; طراح گرافیک و تصویرساز
موقعیت; شهر تهران
متراژ فضا; ۸۸ متر
سال فرآوری; تازه ساز «۱۳۹۵»
نوع مالکیت; اجاره‌ای
شمار اتاق‌خواب; ۲ خوابه
شمار خدمات; یک
سبک دکوراسیون; رمانتیک
رنگ‌های غالب; سفید, آبی و صورتی
خصوصیت برجسته دیزاین; دقت ویژه به ترکیب رنگ‌ها
طراح; هر دو نفر با مشورت
مدت‌لحظه; ۵ ماه
نوسازی یا بازسازی; تفاوت در فضا محدود به رنگ‌آمیزی دیوار و تفاوت کوچک در اکسسوری‌ها

دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

دکوراسیون رمانتیک در نشیمن

محیط کلی خانه یادآور دقت نظر در انتخاب مبلمان, وسایل و ظرافت نگاه هنرمندانه در چیدمان و همنشینی رنگ‌هاست. بانو نعیما بیان میکند به دلیل پس‌اساس‌ای که از خانه رویایی‌اش در فکر داشته با گشت‌وگذارهای بسیار و به‌سختی همۀ آن چه راکه اکنون ما در این خانه می بینیم گرد هم آورده هست.

دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

ایشان که مدت فراوانی نمیگذرد که با همسرش زندگی مشترکش را شروع کرده, با مشورت و همراهی همدیگر جهیزیه‌اش را تهیه کرده‌اند. بنفشه با تأکید تذکر می کند که با بزرگواری و محبت‌های پدر و مادرش هست که اکنون صاحب خانه‌ای رویایی شده هست و از آن ها بسیار تشکر می کند

برای شما نیز جالب است؟  نمونه های تازه آباژورهای رومیزی برای دکوراسیون

 

در هر جای دکوراسیون رمانتیک این خانه, سر که می‌چرخانی به شکل‌های گوناگون پرنده‌های زیبایی را می بینی که در گوشه و کنار خانه جاخوش کرده‌اند; از آن پرنده‌های کوچک تزیینی روی طاقچه‌ها گرفته تا الف روی دیوار و کوسن دست‌ساز بانو نعیما که به شکل پرنده همراه با کوسن‌های آبی و صورتی روی کاناپه آبی‌رنگ با پایه‌های سفید جاخوش کرده هست.

دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

ایشان میگوید این کاناپه را خیلی دوست دارد. دیگر مبلمان و میزهای خانه نیز به سفارش بنفشه و سامان به دست یک تولید کننده مبل ساخته شده هست; گرچه پارچه, نوار دور مبل و دیگر اجزا را خودشان به روش جداگانه تهیه کرده‌ و به تولید کننده تحویل داده‌اند. همراه با انها فرش پذیرایی از خیابان سهروردى تهیه شده

 

و با گزینش بجا برنامه و نقش توانسته جلوه‌ای ویژه به محیط دکوراسیون نشیمن ببخشد. این زن و شوهر جوان برای خرید لوستر سراغ فروشگاه‌های خیابان شریعتی شهر تهران رفته‌اند.

 

تزیینات و دقت به نکات

پرنده‌های موردعلاقه صاحبخانه حتی به نوعی آویز لحظه جمع کردن پرده‌ها به بیرون پنجره سرک می کشند. «این تعبیر زیبایی هست که بانو نعیما آن را برای ما توصیف میکند.» پرده‌ها از زرتشت تهیه شده‌اند. این علاقه شامل حال پروانه‌ها هم میشود و تا به‌جایی پیش رفته که ما کارهای آن را روی شکلات‌هایی که برای پذیرایی روی میز میباشند نیز میبینیم.

دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

شیرینی‌خوری و شکلات‌خوری‌ها از تولیدات برندهای «karaca و english home» میباشند. همه ی تزیینات کوچک این خانه دیزاین شده به وسیله بنفشه و سامان میباشند. تصویرسازی‌هایی که بعنوان تابلو بر روی دیوارها نصب شده‌اند هم از هنرنمایی‌های بانو خانه هست. ایشان کوشش کرده که این تصویرسازی‌ها با سبک و رنگ دکوراسیون منزلش همخوانی داشته باشند.

 

شاخه گل‌های رنگارنگ

گل‌ها همه ی وقت مظهر عشق و محبت بوده و میباشند. با دقت به انچه در عکسهای نیز می بینید, حضور گیاهان در خانه بنفشه و سامان بیش از هر چیزی معطوف به شاخه گل‌های رنگارنگ و زیبایی می شود که در گلدان‌ها قرار گرفته و طراوت و تازگی را به حال و هوای این خانه تزریق کرده‌اند.

دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

سامان و بنفشه کوشش دارند که دست کم هفته‌ای یکدفعه سراغ گلفروشی بروند و شاخه‌های تازه و خوش‌رنگ و لعاب را مهمان محفل عاشقانه زیبای‌شان کنند.

برای شما نیز جالب است؟  انواع نمونه های جعبه دستمال کاغذی دلچسب

 

غذاخوری; فضایی برای صرف شام‌های عاشقانه

در قسمت غذاخوری خانه روی میز شمعدان‌های زیبایی تظاهر می کنند که به‌صورت سفارشی ساخته شده‌اند و به‌خوبی نقش مکمل دکوراسیون رمانتیک خانه را ایفا میکنند.

دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

در این سبک از دکوراسیون روی پارچه مبلمان نقشی از گل‌های صورتی و دلنشین روی اساس‌ای روشن و سفید به چشم می آید; اتفاقی که نه‌تنها در قسمت غذاخوری خانه بنفشه و سامان حتی در همۀ جای آن به‌خوبی قابل دیدن هست. با خودم فکر میکنم که با روشن کردن شمع‌ها چه لحظات شیرینی را میتوان لحظه خوردن شام‌های دونفره در این گوشه از خانه تجربه کرد.

 

ظرافت و دقت در اعمال تفاوت دکوراسیون

در راهرو, آینه و کنسول سفیدرنگی که از فروشگاه رویاى سفید تهیه کرده‌اند, روی دیوار نصب شده هست. رنگ‌آمیزی دیوار به رنگ آبی, به وسیله پدر بنفشه انجام شده و از محدود تغییراتی شمرده می شود که در کلیت دیزاین داخلی خانه بوجود آمده هست.

دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

با اینحال با استناد به این شرایط می توان به پوشاندن همه ی شیرهای لوله‌کشی گاز, تغییر کلید و پریزها با دست‌سازهای بانو نعیما به شکل خانه‌های کوچک و تغییر همه ی دستگیره‌های کابینت‌ها و چاپ نقوش دیزاین‌شده به وسیله همین زن و شوهر جوان اشاره نمود. این ریزبینی در همۀ قسمت‌های خانه به‌خوبی قابل دیدن هست; مانند فرورفتگی دیوار نشیمن که اکنون شبیه به به لانه زیبای چندین و چند پرنده کوچک به کمک قفسه و طاقچه‌ها آراسته شده هست.

 

تفاوت کوچک در دکوراسیون آشپزخانه

بخش‌هایی از کابینت و سنگ‌های دیوارپوش آشپزخانه قهوه‌ای میباشند;رنگی که مورد توجه ساکنان خانه نیست; از این جهت برای این که این رنگ دلیل ایجاد شکست در ترکیب رنگی خانه نشود باز هم بنفشه دست‌به‌کار شده و یکی از تابلوهای تصویرسازی خود را روی دیوار بالای اجاق گاز نصب کرده هست.

دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

تزیینات کوچکی مانند تولید خانه‌ها روی کلید و پریزها هم با همین عنوان وارد این فضا شده‌اند.پرنده‌ای کوچک روی شیر آب ظرفشویی لانه کرده و برنامه و نقش پرنده‌ها روی پارچه کوسن صندلی‌های اوپن نیز دیده می شوند. بنفشه این صندلی‌ها را به کمک پدرش رنگ‌آمیزی کرده و پارچه کوسن‌ها را بهمراه قالیچه آشپزخانه از ترکیه تهیه ‌کرده هست. «برند قالیچه‌ها english home»

دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

در یکی از کابینت‌های آشپزخانه برداشته هست. آن ها ظرف‌هایی ساده با ترکیب رنگ دلنشین و متناسب با دکوراسیون خانه را به دقت در آن چیده‌ و به نمایش قرار داده‌اند. بنفشه میگوید از لحاظ خودش این بخش از خانه یکی از دوست‌داشتنی‌ترین قسمت‌های آن هست و همه ی وقت به داشتن چنین فضایی در خانه علاقه دارد.

برای شما نیز جالب است؟  دکوراسیون خانه لاکچری د ویکند خواننده مشهور

 

اغلب وسایل و ظروف رنگی آشپزخانه را از فروشگاه سام گالری «sungallery» در شهرک غرب تهیه‌کرده‌اند. ظرف‌های مرغ و خروسى که داخل دکوراسیون آشپزخانه میباشند را از فروشگاه اکسیر خریده‌اند. بخشی از وسایل خانه هم از فروشگاه « fantezy.home و rozhano_store » تهیه ‌شده‌ اند.
دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانیآرامش در اتاق‌خواب

هماهنگی در برنامه و رنگ خدمات خواب با دکوراسیون محیط نشیمن به‌وضوح قابل ‌دیدن هست. تختخواب, قاب آینه, میز آرایش و باکس اطراف تلویزیون وصل شده به دیوار همگی سفید میباشند.
دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

تم رنگی پارچه‌ها در دکوراسیون اتاق‌خواب نیز آبی و صورتی‌اند و برنامه روتختی ترکیبی از نقش پرنده‌ها و گل‌هاست که آن را بهمراه قالیچه کوچک این اتاق از ترکیه سفارش داده‌اند. آباژور را بانوی خانه ساخته و لوستر اتاق را خودش رنگ‌آمیزی کرده هست. پرده اتاق‌خواب را از زرتشت خریده‌اند و آینه, میز آرایش و خدمات خواب از یافت‌آباد به این خانه آمده‌اند.

 

دقت به علاقه شخصی در خرید جهیزیه

در انتهای گفتگو‌هایم با بانو نعیما از ایشان خواستم که از نتیجه تجربه شخصی خود در خرید و چیدمان دکوراسیون منزلش با ما بگوید و اگر پیشنهادی دارد آن را با خوانندگان مجله خانه در بین بگذارد. در جواب به سوالم بانو نعیما گفت; «فکر می کنم هرکسی در چنین موقعیتی قبلی از تصمیم‌گیری باید به علاقه و خواسته‌های شخصی خودش دقت کند. باید چیزی را بخرد و در خانه‌اش جای دهد که واقعا آن را دوست دارد.
دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی

 به نوشته سیرداق هر شخصی خواست‌ای در دست به خودش را دارد و نیازی نیست به دلیل ناسازگاری‌نظر با دیگران یا دقت به خواست عموم مردم کاری را انجام دهد که مطابق با خواست خودش نیست; چون خود اوست که باید در آن خانه زندگی کند. پس بهتر هست از محیطِ زندگی خودش لذت ببرد. هر تازه‌ عروسی بهتر هست خریدنِ جهیزیه را یک کار شیرین بداند و از انجام دادنش خسته نشود.

 

 

سیرداغ با تجمیع مطالب دکوراسیون رمانتیک زن و شوهر جوان تهرانی در جهت جلب رضایت خوانندگان عزیز تلاش مداوم دارد. لطفا سیرداغ را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : دکوراسیون
تبلیغات