خبرهای ویژه

» اخبار سینما » روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۶

 کد خبر: 27817
 9 بازدید
 دیدگاه‌ها برای روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی بسته هستند

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

در اخبار مرتبط با سینما خبر روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی  برد پیت ستاره مشهور سینما با آنجلینا جولی سر صحنه فیلم آقا و بانو اسمیت آشنا شد با […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی 

برد پیت ستاره مشهور سینما با آنجلینا جولی سر صحنه فیلم آقا و بانو اسمیت آشنا شد با اینحال قبل از آن وی با شمار فراوانی از زنان در رابطه بوده هست. در ۲۰ سپتامبر سال ۲۱۶ جهانِ هالیوود آگاه خواهشِ طلاق آنجلینا جولی از برد پیت شوکه شد. در این لحظه ۱۲ سال از اولین باری که شایعاتی از در ابتدا رابطه ی این دو در لحظه فیلمبرداری

 

فیلم “آقا و بانو اسمیت” سر زبان ها افتاده بود می گذشت; رابطه ای که در سال ۲۰۰۶ به طرز رسمی مطرح شد و خیلی زود آنجلینا جولی مطرح نمود که باردار هست. این دو بهمراه ۶ فرزندی که عمدتاً به فرزند خواندگی قبولشان کرده بودند مانند یک خانواده ی خوشحال و خوشبخت به دور جهان سفر میکردند

 

و خبر از هم پاشیدن چنین خانواده ای بعد از بیش از یک دهه زندگی مشترک برای علاقمندان به جهان هالیوود غیرمنتظره بود. حال که حدود شش ماه از جدایی رسمی این دو می گذرد واضح شده که برد پیت با این مسئله کنار آمده و تصمیم گرفته است روابط عاطفی تازه ای را تجربه کند.

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

با استناد به اخبار غیر موثق تعدادی از افرادی که در قبل با پیت رابطه داشته اند به ایشان نزدیک شده اند که اضافه بر یک چهره ی واپسین به اسم سینا میلر, می‌توان به بازیگران سرشناسی مانند کیت هادسون, ژولیت لوییس, کریستینا اپلگیت, ثاندی نیوتون و گوینث پالترو اشاره نمود. اگر چه تجربه نمایش داده

 

که باید شمار فراوانی از این اخبار غیر موثق را ندید با اینحال پرداختن به این حکایت دستکم برای تذکر اینکه برد پیت تاریخچه ی طولانی در نامزدی با زیباترین و دوست داشتنی ترین زنانِ شاغل در هالیوود دارد خالی از لطف نخواهد بود. پیشتر ی این مقاله تصمیم گرفته ایم شما را با تمامی رابطه های عاطفی که برد پیت در دوران فعالیتِ خود در هالیوود داشته هست آشنا کنیم.

 

۱- جیل شولن

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

اولین دختری که برد پیت از ایشان خواستگاری کرد بازیگری نوجوان به اسم جیل شولن بود که اکثر با دلیل بازی اش در فیلمهای “پدرخوانده” «The Stepfather» , “ذرت بو داده” «Popcorn» و “شبح اپرا” «Phantom of The Opera» شهرت دارد. این دو رابطه ی عاشقانه ی خود را در سال ۱۹۸۹ و وقتی که در فیلم “کلاس بریدن” «Cutting Class» همبازی شدند اغاز کردند.

 

این فیلم یکی از فیلم هایی بود که برد پیت را به شهرت رساند و شولن از آن به بعد هیچوقت نتوانست شهرتی به اندازه ی برد پیت بدست آورد. گرمی رابطه ی این دو خیلی زود و به همان سرعتی که روشن شده بود نیز خاموش شده و تنها سه ماه بعد از در ابتدا رابطه, این دو از هم جدا شدند.

 

راستش را بخواهید عامل این جدایی جیل شولن بود که برد پیت را به دلیل یک مرد دیگر تنها گذاشت. برد پیت در باب رابطه اش با جیل چنین گفته هست:” من در لس آنجلس بودم که ایشان [جیل] به من زنگ زد و پشت تلفن گریه می‌کرد. ایشان تنها بود و حکایت غم انگیزی داشت.

 

در آن برهه زمانی من تنها ۸۰۰ دلار داشتم و ۶۰۰ دلار آن را صرف خرید بلیط و سفر از لس آنجلس به مجارستان کردم تا ایشان را ببینم”. یقیناً بتوانیم بگوییم که جیل شولن از تصمیمی که بعدها گرفت و پیت را ترک کرد پشیمان شده هست.

 

۲- جینا دیویس

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

قبل از اینکه اکثر از قبل وارد روابط عاشقانه ی برد پیت شویم باید نکته ای را به شما بگوییم و آن اینکه برد پیت برای روابطش معمولا یک الگوی ویژه داشت و معمولا با زنانی که همبازی می شد نامزدی میکرد. با استناد به اخبار غیر موثق برد پیت و جینا دیویس بیش از یک سال با هم رابطه داشته

برای شما نیز جالب است؟  زنان پرقدرت سینمای ایران را بشناسید

 

با اینحال آن را از چشم جراید دور نگه داشته بودند. این دو هیچوقت با هم روی فرش قرمز راه نرفتند و حتی رابطه ی خود را علنی نکردند. این دو در سال ۱۹۹۱ در فیلم پر سر و صدا و دلنشین “تلما و لوییز” «Thelma and Louise» همبازی بودند که دلیل شد برد پیت بعنوان یک سمبل مردانه دلنشین مطرح شود. اگر چه بازی در این فیلم دلیل شد که برد پیت به شهرت برسد با اینحال وی برای بازی در آن تنها ۶,۰۰۰ دلار جایزه دریافت کرد.

 

۳- سینیتا

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

یقینا یقین نکنید با اینحال برد پیت تنها با بازیگران نامزد نمی شد; برای نمونه در دهه ی ۸۰ وی با یک خواننده ی مشهور موسیقی پاپ اهل بریتانیا به اسم سینیتا نامزد شد. اگر چه بسیاری ایشان را به دلیل اینکه مدتی نامزد سایمون کاول «تهیه کننده و مجری مشهور تلویزیونی» می شناسند

 

با اینحال باید بدانید که وی خواننده ی بااستعدادی نیز بود. این سوپراستار بریتانیایی به وسیله کاول کشف شده بود با این وجود بعد از جدایی از ایشان, سینیتا با برد پیت نامزد کرده و رابطه ی انها حدود دو سال ادامه داشت. در آن دوران برد پیت هنوز به شهرت نرسیده بود. سینیتا هنوز نیز گفته که برد پیت را دوست دارد و آن وقت از بودن با ایشان لذت می برده هست.

 

۴- شیلین مک کال

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

برد پیت در روابط عاطفی اش نیز گاه انتخاب های بحث برانگیزی داشته هست که شیلین مک کال یکی از آن هاست. دلیل اینکه این رابطه را چالشی می‌دانیم دلنشین نبودن یا وجود مشکلی از جانب مک کال نیست حتی نکته ی باورنکردنی این هست که وقتی که پیت و مک کال نامزد بودند,

 

مک کال تنها ۱۵ سال و برد پیت ۲۵ سال سن داشت. برد در سال ۱۹۸۷ در یک سریال با مک کال آشنا شده و همراه با هم در آن نقش بازی کرده بودند. این سریال که “دالاس” اسم داشت بسیار موفقیت آمیز بوده و رابطه ی پیت و مک کال اولین رابطه ی بزرگ برد پیت به شمار می آمد.

 

با اینحال این رابطه تداوم چندانی نداشت و نکات بسیار کمی در باب رابطه ی آنها و دلیل جدایی شان مطرح شده هست. مک کال بعد از این سریال دیگر موفقیت چندانی کسب نکرد و اگر بخواهیم جمع بندی کنیم جهان بازیگری را کنار گذاشت.

 

۵- ژولیت لوییس

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

زولیت لوییس نمونه دیگری از نوجوانانی بود که برد پیت با آنها نامزد شد. در آن دوران ژولیت ۱۷ ساله حدود ۱۰ سال از برد پیت جوان تر بود. این دو در دهه ی نود به مدت ۳ سال با هم بودند. این دو هنوز هم رابطه ی دوستانه ای دارند و در سال ۲۰۱۴, لوییس با پخش عکسی از قبل ی این دو همراه با هم تولد “دوست قدیمی اش” را به ایشان تبریک گفت. لوییس از لحظه جدایی از برد پیت در نقش های بسیار کمی نقش بازی کرده هست.

 

۶- ای جی دیلی

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

شمار فراوانی از شما نامزد دیگر برد پیت یعنی ای جی دیلی را با صدایش و نه ظاهرش می شناسید از آنجاییکه وی اکثر در اساس ی صداپیشگی فعالیت داشته هست. وی امروز نیز در این حرفه فعالیت دارد با اینحال به اندازه ی نامزد سابقش مشهور نیست. این دو در سال ۱۹۸۹ با هم نامزد شدند

برای شما نیز جالب است؟  گفتگوی خواندنی با باران کوثری بازیگر پرطرفدار

 

و رابطه ی آنها آن‌قدر کوتاه بود که نتوانستند مدت فراوانی در انظار عمومی همراه با هم ظاهر شوند. اگر چه معلومات فراوانی در باب رابطه ی این دو نیست و دیلی نیز در باب رابطه اش با برد پیت سکوت کرده هست با اینحال با دقت به تصویر های فراوانی که از این دو می باشد باید گفته که بی تردید این دو رابطه ای فراتر از دو دوست با هم داشتند.

 

۷- جولیا اورموند

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

در سال ۱۹۹۴, برد پیت با یک بازیگر با استعداد و خوش آتیه به اسم جولیا اورموند نامزد شد. این دو در فیلم پیروز “افسانه های خزان” «Legends of The Fall» همبازی بودند. اگر چه اورموند به ندرت در باب نامزدی اش با برد پیت گفتگو می‌کند با اینحال پیوسته ایشان را به دلیل استعداد بازیگری و ظاهر جذابش ستوده هست.

 

۸- ثاندی نیوتون

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

ثاندی نیوتون یک بازیگر دلنشین و مشهور بریتانیایی هست که اکثر به دلیل بازی بی مانند اش در فیلم “در جستجوی سعادت” «The Pursuit of Happyness» شهرت دارد. نیوتون و برد پیت در سال ۱۹۹۴ در سر صحنه ی فیلم “گفت و گو با خون آشام” «Interview with a Vampire» با هم آشنا شدند.

 

دیدنی اینکه برد پیت در همان سال نیز برای مدت کوتاهی با جولیا اورموند رابطه داشت و ثاندی نیوتون نیز در آن وقت شخصیت واپسین و ناشناسی در جهان هالیوود بود. رابطه ی این دو حدود یک سال به طول انجامید و علی رغم اینکه این دو بدون درگیری و با تفاهم کامل از هم جدا شدند با اینحال دلیل این جدایی هنوز واضح نشده هست.

 

۹- رابین گیونز

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

رابین گیونز که با اسم دارلین مریام نیز شهرت دارد یکی از زنان متعددی هست که در دهه ی ۸۰ میلادی برد پیت با انها وارد رابطه ی عاطفی شد. اگر چه مدت لحظه دقیق رابطه ی این دو واضح نیست با اینحال میتوان گفت که این رابطه حدود یک سال تداوم داشت.

 

نکته ی غوغایی در باب رابطه ی این دو این بود که گیونز قبل از رابطه با پیت, با مایک تایسون, بوکسور مشهور آمریکایی ازدواج کرده بود و در وقتی که رابطه اش را با پیت در ابتدا کرد هنوز طلاق وی از تایسون رسمی نشده بود. به همین دلیل تایسون در انظار عمومی به دفعات به خیانت همسر سابقش اقرار کرده و برد پیت را ملامت میکرد.

 

۱۰- کلر فورلانی

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

در سال ۱۹۹۸, کلر فورلانی در فیلم فانتزی “دیدار با جو بلک” «Meet Joe Black» با برد پیت همبازی شد. این دو که علاقه ای به مخفی کردن رابطه ی خود نداشتند در اولین توزیع رسمی این فیلم دست در دست هم تکمیل شدند. این دو حدود یک سال با هم بودند و برد پیت بعد از جدایی از فورلانی به طرز رسمی با جنیفر آنیستون ازدواج کرد. معلومات فراوانی در باب رابطه ی این دو و دلیل جداییشان در دست نیست.

 

۱۱- کاتیا وون کارنیه

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

در بین زنانی که برد پیت با انها رابطه داشته بی تردید کاتیا وون گارنیه یکی از زیباترین آنها بوده هست. برد پیت برای مدتی بسیار کوتاه در دهه ی ۹۰ با این کارگردان آلمانی خوشگل و با استعداد نامزد شد. رابطه ی این دو در سال ۲۰۰۹ نیز باز هم غوغایی شد از آنجاییکه عکسهایی از آنها در اولین توزیع عمومی

 

فیلم “حرام زاده های بی شرف” «Inglourious Basterds» در حال سخن گفتن با هم رسانه ای شد. خیلی زود شایعاتی در باب خیانت پیت به آنجلینا جولی و رابطه اش با وون کارنیه بر سر زبان ها افتاد با اینحال هیچ رابطه ی علنی بین این دو برقرار نشد. این دو علی رغم رابطه ی بسیار کوتاهی که داشتند همه ی وقت به نیکی از هم یاد میکنند و به همدیگر احترام می گذارند.

برای شما نیز جالب است؟  کارگردانی که تنها فیلم های ترسناک زامبی می سازد

 

۱۲- دمی مور

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

در انتهای دهه ی ۹۰, شایعاتی مبنی بر رابطه ی دمی مور و برد پیت بر سر زبان ها افتاد. این رابطه هیچوقت تایید نشد با اینحال بسیاری بر این باورند که مور و پیت به طرز پنهانی مدتی با هم رابطه داشته اند. مور یکی از تنها زنانی در جهان هالیوود هست که در لحظه نامزدی با پیت از شهرت نسبتاً یکسانی درمقایسه با ایشان دارا بود.

 

مور که یکی از زیباترین و بااستعداترین ستاره های زن هالیوود هست قبل و بعد از رابطه با پیت, مدتی نیز با سوپراستارهای هالیوود از نمونه اشتون کوچر, بروس ویلیس و رایان رینولدز نامزد بوده هست.

 

۱۳- کریستینا اپلگیت

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

کریستینا اپلگیت نیز یکی از زیباترین بازیگران هالیوود هست که در سال ۱۹۸۹ و وقتی که برد پیت هنوز با شهرت حال حاضر فاصله ی فراوانی داشت با ایشان نامزد بود. دیدنی اینکه در آن وقت اپلگیت هنرمند مشهورتری بود و وقتی که این دو برای کمپانی در مراسم اهدای جوایز ام تی ایشان همراه با هم روی فرش قرمز رفتند

 

بسیاری نمی‌دانستند نامزد واپسین اپلگیت کیست. دیدنی اینکه اپلگیت در همین مراسم برد پیت را رها کرده و با مرد دیگری مراسم را ترک نمود. سال ها بعد اپلگیت فاش کرد که از تصمیمی که ان شب گرفته پشیمان هست.

 

۱۴- گوینث پالترو

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

مانند همۀ وقت}, این دفعه نیز برد پیت با یکی از همبازی هایش آشنا شده بود. در حقیقت پیت و گوینث پالترو در فیلم “هفت” همبازی بوده و رابطه ی این دو از همان لحظه در ابتدا شد. در ان موقع برد پیت ۳۲ سال داشت و پالترو هنوز ۲۲ ساله بود. این دو رابطه ی پر سر و صدایی داشتند که حدود سه سال نیز به طول انجامید.

 

رابطه ی این دو که بسیار نیز به هم می آمدند در سال ۱۹۹۴ در ابتدا شده و حتی گفته میشود که برد پیت از پالترو خواهش ازدواج کرده بود. پالترو در یکی از گفت و گو های تلویزیونیش در باب رابطه اش با برد پیت گفته هست من واقعاً عاشق ایشان شده بودم. ایشان بسیار دلنشین و دوست داشتنی بود.

 

من آمادگی اش را نداشتم و ایشان نیز بیش از اندازه برای من مفید بود. این دو هنوز دوست هم باقی باقیمانده اند و با دقت به مجرد بودن هر دو اخبار غیر موثق بسیاری در باب رابطه ی مجددشان به گوش میرسد.

 

۱۵- جنیفر آنیستون

روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی

آنیستون و برد پیت به مدت هفت سال با هم زندگی می‌کردند که ۵ سال آن به طرز رسمی زن و شوهر بودند. این رابطه در سال ۲۰۰۵ به اتمام رسید و دلیل آن نیز خیانت پیت به آنیستون به دلیل آنجلینا جولی مطرح شد. برد پیت گفته هست که رابطه ی ایشان و آنیستون دیگر مانند قبل نبوده و انها چاره ای

 

جز اتمام دادن به آن نداشته اند. آنیستون به طرز تلویحی مطرح کرده که آنجلینا جولی مسبب جدایی ایشان و برد پیت بوده هست و کورتنی کاکس که دوستِ خودمانی آنیستون هست به طرز علنی مطرح کرده که پیت علاقه اش به آنجلینا جولی را با آنیستون در بین گذاشته بود. حال که برد پیت و جولی از هم جدا شده و برد پیت تنها باقیمانده هست, تمامِ جهان دوست دارند که نظر آنیستون را در این راستا بدانند.

 

 

امیدواریم از خواندن روابط بردپیت با این زنان قبل از ازدواج با آنجلینا جولی لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات