خبرهای ویژه

» جالب و خواندنی » زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۷:۲۴

 کد خبر: 28064
 20 بازدید
 دیدگاه‌ها برای زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی بسته هستند

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی  در عده ای از کشورهای دنیا دختران در ارتش به خدمت گرفته می‌شوند که عده ای از آنها […]

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی 

در عده ای از کشورهای دنیا دختران در ارتش به خدمت گرفته می‌شوند که عده ای از آنها واقعا خوشگل و خواستنی و دلنشین میباشند. تاریخ حضور زنان در خدمت نظامی به بیش از ۳۰۰۰ سال پیش میرسد. از لحظه های دور, نقش زن در هم کاری عملی در جنگ ها و درگیری های نظامی, بسیار مهم و پررنگ بوده هست.

 

با اینکه حضور زنان در نبردها و مخصوصا در خط مقدم محدود به شمار مقداری از کشورهاست, با اینحال علیرغم توانایی جسمی و روانی سربازان زن در سنجش با همنوعان مردشان, نمی‌توان نقش و ارزش آنان را در این باره ندید.فارغ از ناسازگاری نظرها, حضر زنان در ارتش مانند هوای تازه هست. زنان نظامی حاوی قدرت, هوش, دلیری, جسارت و زیبایی میباشند.

 

عده ای پژوهشگران حتی عنوان «سلاح کشتار جمعی وسوسه» را به آنان اطلاق کرده اند. این ارتش ها, یگان هایی از زیباترین دختران را به خدمت گرفته اند.

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی

۱۰- زنان دلنشین در ارتش امریکا ;
ارتش ایالات متحده از نظر به کارگیری زنان خوشگل در یگان های خود در مقام دهم جای گرفته هست. به میزان شبیه به که زنان خوشگل در ارتش امریکا خدمت می‌کنند, زنانی که زیبایی کمتری دارند نیز در این یگان ها سرگرم خدمتند. زنان در ایالات متحده از بدو تأسیس اجازۀ ورود به ارتش را دریافت کردند و همین اکنون ۱۴% از کل نیروهای مسلح, ۲۰% از نیروهای ذخیره و ۶% از نیروهای گارد ملی این کشور را تشکیل می‌دهند.

برای شما نیز جالب است؟  ازدواج جنجالی پسر 7 ساله با دختر جوان ایرانی +تصویر

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی۹- ارتش چک ;
خدمت زنان در ارتش چک از شروع جنگ جهانی دوم در ابتدا شد. در آن وقت زنان بعنوان پرستار یا اپراتور مخابرات در جاهای محدود سرگرم خدمت بودند. بعدها زنان وارد بخش های گوناگون ارتش شدند.

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی۸- ارتش لهستان ;
لهستان از کشورهایی هست که زنان را در خطوط مقدم نبرد به خدمت گرفته هست. دولت این کشور از سال ۱۹۹۹ اجازۀ پیوستن زنان به ارتش را صادر کرد. همین اکنون بیش از ۲۵۰۰ زن در ارتش لهستان به خدمت مشغولند و مجازند در هر قسمتی از ارتش در نیروهای سه گانه یا گارد ملی خدمت کنند.

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی

زنان زیباروی پاکستانی در خطوط مقدم

 

۷- ارتش پاکستان ;
زنان در پاکستان از بدو تأسیس ارتش این کشور وارد آن شدند و در خطوط مقدم نبرد به خدمت سرگرم گردیدند. اولین بار در سال ۲۰۰۶ زنان پاکستانی اجازۀ ورود به نیروی هوایی ارتش این کشور را یافتند با اینحال هنوز اجازۀ ورود به نیروی دریایی راکه تنها در دست مردان هست, ندارند.

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی

زنان زیبای نروژی در یگان های غواصی ارتش

 

۶- ارتش نروژ ;
برخلاف شمار فراوانی از کشورهای اروپایی که خدمت سربازی اجباری را برای زنان الغاء کرده اند, دولت نروژ در سال ۲۰۱۴ قانونی دایر بر این فرمایش تصویب کرد. نروژ اولین کشوری هست که زنان نظامی را در یگان های غواص ارتش خود استفاده هست.

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی

ارتش کشنده اوکراین با لشکری از زنان خوشگل

 

۵- ارتش اوکراین ;
زنان اوکراینی به زیبایی شهره اند. با اینحال بکارگیری زنان در ارتش این کشور برای تشکیل یگانی از زیبارویان اوکراینی به اسم «ارتش کشنده» امری غیرعادی نیست. ارتش اوکراین همین طور مسابقه ای تحت عنوان «زیباترین زن سرباز» را با نیت گزینه زنان نظامی خوشگل و نیرومند برگزار میکند. در گزینه برندۀ این مسابقه, اضافه بر معیارهای زیبایی معمول, آیتم های مهارتی و قدرت بدنی نیز مورد دقت میباشند.

برای شما نیز جالب است؟  ازدواج زن گربه ای 70 ساله با مرد جوان تر از خودش

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی

زنان زیبای فنلاندی در یگان های ویژه در ارتش فنلاند

 

۴- ارتش فنلاند ;
زنان فنلاندی همه ی وقت در ساختار ارتش این کشور حضور داشته اند. در طول جنگ های داخلی, یگان زنان نیروهای ویژه در خط مقدم جنگیده اند. به باعث تجارب جنگی زنان, یگان ویژه ای از آنان برای جنگ های چریکی در ارتش فنلاند تشکیل شده هست.

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی

ارتشی از زنان دلنشین در خدمت داوطلبانه ارتش یونان

 

۳- ارتش یونان ;
زیبایی زنان یونانی خاص و حاوی تنوع فراوانی هست. زنان یونانی هم شبیه مردان هموطنشان مجبور به خدمت اجباری در ارتش نیستند؛ حتی داوطلبانه وارد خدمت شده و در تمام بخش های ارتش حضور دارند.

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی

زنان زیباروی رومانیایی در ارتش رومانی

 

۲- ارتش رومانی ;
زنان رومانی تنها زیبایی ندارند؛ حتی نقش بسیار مهمی را در ساختار ارتش این کشور ایفا می‌کنند. با اینکه ارتش رومانی فاقد سلاح کافی و حتی دچار کمبود نیروست, با اینحال دست کم سلاح کشنده ای شامل این زنان را به خدمت گرفته هست.

زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی

زنان زیبای روس در لباس فرم ارتش روسیه

 

۱- دلنشین ترین زنان در ارتش روسیه ;
این بخش الزامی به شرح اضافه ندارد. زنان روس به زیبایی چهره و جذابیت و ملاحت بدنی, مشهورند. حضور زنان روس در ارتش این کشور به لحظه جنگ جهانی اول بر میگردد. در آن دوران بیش از یک میلیون نفر از زنان ارتش روسیه در جبهه های نبرد حضور داشتند. بیش از ۲۴ هزار پرواز در طول جنگ به وسیله زنان خلبان انجام شده هست. با اینحال اکنون نقش آنان در ارتش و خدمت نظامی بسیار کم رنگ تر از قبل هست.

برای شما نیز جالب است؟  خواستگاری همزمان این پسر از دو خواهر +تصویر

 

 

امیدواریم از خواند نوشته زیباترین دختران جهان در خدمت ارتش های نظامی لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : جالب و خواندنی
تبلیغات