خبرهای ویژه

» اخبار سینما » شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۶

 کد خبر: 24778
 33 بازدید
 دیدگاه‌ها برای شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش بسته هستند

شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش

در اخبار مرتبط با سینما خبر شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. شرط نماز اول وقت برای ازدواج بهاره رهنما شرط دیدنی همسر بهاره رهنما این که تنها حتماً باید نماز بخوانی حتی اگر دست فروش هم بودی باز ازت خواستگاری می‌کردم و تنها تنها شرط […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

شرط نماز اول وقت برای ازدواج بهاره رهنما

شرط دیدنی همسر بهاره رهنما این که تنها حتماً باید نماز بخوانی حتی اگر دست فروش هم بودی باز ازت خواستگاری می‌کردم و تنها تنها شرط ازدواج نماز بود.شرط بهاره رهنما برای ازدواج از نو , حاشیه های ازدواج از نو بهاره رهنما تمامی ندارد. این بارصحبت های این زوج عاشق پیشه در تلویزیون اینترنتی تی وی پلاس دست مایه جراید شده هست.

 

بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون کشورمون و همسر سابق پیمان قاسمخانی برای بار دوم ازدواج کردو امیرخسرو عباسی همسر دوم بهاره رهنما هست و مراسم ازدواج این هنرپیشه کشورمون روز چهارم شهریورماه برگزار شد.گفته میشود امیر خسرو عباسی صاحب برند بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی هست.

 

همسردوم بهاره رهنما کارآفرین برتر در سال های تازه گزینه شده بود و صاحب برند تولیدات آرایشی و بهداشتی هاینس و ژاکسی هست که بازیگر کشورمون بعنوان مدلینگ تبلیغاتی فعالیت می‌کرد.برند بهداشتی هاینس و آرایشی ژاکسی با مدیریت مهندس امیرخسرو عباسی اداره میشود و تحت عنوان تجاری گروه پارس فعالیت میکند.

شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش

گروه پارس اکران با دو برند «HIGHNESS و JUXI» شروع به کار کرد و موفقیت فراوانی را در این راه کسب کرده هست.اولین کرم شتر مرغ در این برند آرایشی به وسیله مهندس عباسی تولید شد. ماجرای آشنایی آن ها نیز درهمین آگهی در ابتدا شد.

 

بهاره رهنما برای بار نخست بعد از ازدواجش در یک برنامه بهمراه همسرش تکمیل شد و جزئیاتی از زندگی اش گفت.بهاره رهنما بهمراه همسرش در این برنامه تکمیل شد و به سوالات مجری برنامه جواب داد.

برای شما نیز جالب است؟  چرا همایون شجریان و سحر دولتشاهی سکوت کرده اند؟

 

در ابتدای این صحبت امیرخسرو عباسی از تعجبش در انتشار تصویر ها و روانه شدن سیل رابطه ها برای تبریک گفت و بهاره رهنما ادامه داد گرچه که کسی جرات نمی‌کرد با من رابطه بگیرد با اینحال ما خود ما از انتشار تصویر های ازدواجمان ناآگاه بودیم.

شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش

شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش

 

بهاره رهنما در بخشی از گفتگویش در این برنامه درمورد ازدحام پوشیدن لباس عروس گفت; بله من در ۴۲ سالگی لباس عروس پوشیدم و تصویر گرفتم.مطمئنا در گزینه همسر یکی از ملاک های من موقعیت مالی همسرم بود با اینحال چیزهای افسانه ای که می گویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام , مگر این که حاجی مخفی کرده باشد.

 

مجری برنامه درمورد وجود شمار فراوانی اسپانسر در مراسم ازدواجشان پرسید که گفت;این یک فرمایش بسیار معمولی بود و با خنده ادامه داد گرچه من پول تمام انها را از داماد گرفتم.

 

در قسمت پایانی صحبت بهاره رهنما درمورد شرط ازدواجشان گفت; امام رضا «ع» دلیل این ازدواج شد و امیرخسرو تنها شرط ازدواجمان را خواندن نماز اول وقت مطرح کردو و گفت حتی اگر تو کنار خیابان کبریت هم میفروختی من از تو خواستگاری می کردم.

شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش

بهاره رهنما در خصوص پیغام های تبریکی که از جانب خانواده همسر سابقش داشت گفت ;من تبریک های فراوانی از جانب خانواده همسر سابقم در صفحه ام داشته ام.

 

 

مطالب مرتبط :

همه چیز پیرامون عروسی بهاره رهنما و همسر جدیدش

اظهار نظر جنجالی بهاره رهنما پیرامون ازدواج مجددش

حضور جنجالی آزاده نامداری در عروسی بهاره رهنما

برای شما نیز جالب است؟  همه چیز پیرامون محسن افشانی و گریه برای عشقش

اختلاف سنی بهاره رهنما و همسر جدیدش

بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد

گفتگوی جنجالی بهاره رهنما پیرامون خیانت در زندگی اش

بهاره رهنما و جدایی از همسر اولش

تصویر درز کرده جنجالی بهاره رهنما در سوئد

 

 

امیدواریم از خواندن شرط جالب ازدواج بهاره رهنما و همسرش لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات