خبرهای ویژه

» آموزش آشپزی » شیوه تهیه رول گوشت خوشمزه و محشر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۹:۱۸

 کد خبر: 28358
 15 بازدید
 دیدگاه‌ها برای شیوه تهیه رول گوشت خوشمزه و محشر بسته هستند

شیوه تهیه رول گوشت خوشمزه و محشر

اگر به آشپزی علاقه دارید نوشته شیوه تهیه رول گوشت خوشمزه و محشر میتواند برای شما مفید باشد. شیوه تهیه رول گوشت خوشمزه و محشر  برای شما علاقه مندان تعلیم تصحیح کردن رول گوشت را آورده ایم که خوراکی نیروبخش و بسیار لذیذ هست و میتواند برای وعده ناهار برترین انتخاب باشد. این غذا زیبایی ویژه […]

اگر به آشپزی علاقه دارید نوشته شیوه تهیه رول گوشت خوشمزه و محشر میتواند برای شما مفید باشد.

شیوه تهیه رول گوشت خوشمزه و محشر 

برای شما علاقه مندان تعلیم تصحیح کردن رول گوشت را آورده ایم که خوراکی نیروبخش و بسیار لذیذ هست و میتواند برای وعده ناهار برترین انتخاب باشد. این غذا زیبایی ویژه و مزه بی همتایی داره که برای مهمانی عالیه.

 

مواد ضروری

خمیر بوفکا; به مقدار ضروری
گوشت «چرخ کرده»; ۳۰۰ الی ۴۰۰ گرم
پیاز «ریز خرد شده»; ۲ شماره
فلفل قرمز «ریز خرد شده»; ۱ شماره
نمک; به مقدار ضروری
فلفل سیاه «پودر شده»; به مقدار ضروری
زیره «پودر شده»; به مقدار ضروری

 

مواد ضروری سس;

تخم مرغ; ۱ شماره
شیر; ۱۰۰ میلی لیتر
ماست; ۳ قاشق سوپ خوری
نمک; به مقدار ضروری

 

طرز تهیه;

ابتدا برای تهیه سس, تخم مرغ, روغن, شیر, ماست و نمک را در ظرف مناسبی با هم به خوبی مخلوط کنید تا صاف و یکدست شود.

 

برای تهیه رول گوشت, گوشت چرخ کرده, پیاز, فلفل ریز خرد شده, نمک, فلفل سیاه و زیره پودر شده را در ظرف مناسبی با هم مخلوط کنید. مواد را به خوبی ورز دهید و سینی فر را بلا کاغذ روغنی بپوشانید. خمیر بوفکا را داخل سینی فر پهن کنید. اندکی از سس را روی خمیر اکران کنید و مجدد لایه ای

 

دیگر از خمیر روی آن پهن کنید. اندکی سس روی آن اکران کرده و لایه ای دیگر از خمیر بوفکا قرار دهید. روی خمیر اندکی سس بمالید و مخلوط گوشت را روی آن به طرز یکنواخت اکران کنید. سینی را در فر از قبلی گرم شده با دمای ۱۸۰ درجه سانتی گراد «۳۵۰ درجه فارنهایت» قرار دهید تا گوشت پخته و برشته شود.

برای شما نیز جالب است؟  طرز تهیه گشنیز کباب خوشمزه و محشر

 

روی مواد را با کاغذ روغنی و پارچه ای تمیز بپوشانید و حدود ۱۰ دقیقه کنار بگذارید «اینکار دلیل می‌شود خمیر به سادگی رول شود» کاغذ روغنی و پارچه را بردارید و سپس آن را از یک طرف به کمک کاغذ روغنی زیرین رول کنید. رول گوشت را برش داده و سرو کنید.

 

 

از قبیل در بیشتر مواقع امیدواریم از خواندن شیوه تهیه رول گوشت خوشمزه و محشر لذت برده باشید. برای کمک به افزایش سایت میتوانید “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش آشپزی
تبلیغات