خبرهای ویژه

» آموزش آشپزی » شیوه تهیه سوپ سیب زمینی بهترین غذای پاییزی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۷

 کد خبر: 27171
 18 بازدید
 دیدگاه‌ها برای شیوه تهیه سوپ سیب زمینی بهترین غذای پاییزی بسته هستند

شیوه تهیه سوپ سیب زمینی بهترین غذای پاییزی

اگر به آشپزی علاقه دارید نوشته شیوه تهیه سوپ سیب زمینی بهترین غذای پاییزی میتواند برای شما مفید باشد. شیوه تهیه سوپ سیب زمینی بهترین غذای پاییزی  برترین و لذیذ ترین غذای پاییزی را میتوانید در خانه درست کنید، سوپ سیب زمینی پیش نهاد ویژه ما به شما هست. سوپ سیب زمینی یک غذای خیلی ساده […]

اگر به آشپزی علاقه دارید نوشته شیوه تهیه سوپ سیب زمینی بهترین غذای پاییزی میتواند برای شما مفید باشد.

شیوه تهیه سوپ سیب زمینی بهترین غذای پاییزی 

برترین و لذیذ ترین غذای پاییزی را میتوانید در خانه درست کنید، سوپ سیب زمینی پیش نهاد ویژه ما به شما هست. سوپ سیب زمینی یک غذای خیلی ساده و لذیذ هست که برترین لحظه برای درست کردنش فصل پاییزه.

 

مواد ضروری:

۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون
۲ شماره سیب زمینی شیرین بزرگ خرد شده
۱ شماره پیاز ریز شده
نمک و فلفل له اندازه مد نظر
۲ پیمانه عصاره گوشت مرغ
۱ پیمانه خامه زده شده
سوپ سیب زمینی

 

طرز تهیه:
۱. ۲ قاشق غذاخوری روغن زیتون را داخل ظرف بزرگی داغ کنید. ۲ شماره سیب زمینی شیرین خرد شده را اضافه کرده و بگذارید به مدت ۵ دقیقه سیب زمینی ها در روغن بپزد.سپس پیاز و ادویه جات را اضافه کنید و بگذارید ۵ دقیقه دیگر مواد پخته شود. ۲ پیمانه عصاره گوشت مرغ را اضافه کنید و ۱۰ الی ۱۵ دقیقه بجوشانید تا زمانی که سیب زمینی ها بطور کلی نرم شوند.

 

۲. سپس سوپ پخته شده را داخل مخلوط کن بریزید ۱ پیمانه خامه زده شده را اضافه کنید و هم بزنید تا بطور کلی مواد له شود. در انتهای لحظه سرو اگر دوست داشته باشید میتوانید کمی دیگر نمک و فلفل و روغن زیتون بریزید و سرو کنید.

 

 

از قبیل در بیشتر مواقع امیدواریم از خواندن شیوه تهیه سوپ سیب زمینی بهترین غذای پاییزی لذت برده باشید. برای کمک به افزایش سایت میتوانید “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.

برای شما نیز جالب است؟  آموزش تهیه پیتزا استیک خوشمزه و محشر

برچسب ها : , ,
دسته بندی : آموزش آشپزی
تبلیغات