خبرهای ویژه

» جالب و خواندنی » صف طولانی مردان ربات جنسی را از کار انداخت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۵۰

 کد خبر: 27475
 14 بازدید
 دیدگاه‌ها برای صف طولانی مردان ربات جنسی را از کار انداخت بسته هستند

صف طولانی مردان ربات جنسی را از کار انداخت

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان صف طولانی مردان ربات جنسی را از کار انداخت که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. صف طولانی مردان ربات جنسی را از کار انداخت  مردانی که در یک کنفرانس برای مشاهده و لمس کردن ربات جنسی صف کشیده بودند با […]

امروز هم در سیرداغ در باب مطالب جالب و خواندنی خبری داریم با عنوان صف طولانی مردان ربات جنسی را از کار انداخت که امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

صف طولانی مردان ربات جنسی را از کار انداخت 

مردانی که در یک کنفرانس برای مشاهده و لمس کردن ربات جنسی صف کشیده بودند با کارهای خود دلیل شدند که این ربات با نقص فنی و خرابی مواجه شود. اندام این ربات انقدر دستکاری شده بود که ربات با نقص فنی روبرو شد! یک روبات جنسی که در کنفرانس تکنولوژی در معرض دید حاضرین قرار گرفته بود, آن‌قدر دستمالی شد تا از کار افتاد.

 

به نوشته سیرداق پس از آنکه صفی از مردان این روبات چهار هزار دلاری را آزمون کردند, انگشت‌هایش شکست و در شرایط نامناسبی رها شد.سرگی سانتوس, تولید کننده این ربات از بارسلون اسپانیا, گفت; «مردم روی سرش ریختند و پستان‌ها, پاها و دست‌هایش را فشار دادند. دو انگشتش شکست و لباسش لک شد.»

 

روبات نیاز به تعمیر دارد. به نظر می رسد که سامانتا برای این حد رابطه فیزیکی دیزاین نشده بود.آقای سانتوس گفت; «مردم چقدر می توانند بد باشند. آن ها بدون آنکه این تکنولوژی را درک کنند و بدون آنکه بابت آن پولی پرداخت کنند, با این عروسک مانند وحشی‌ها رفتار کردند.»

صف طولانی مردان ربات جنسی را از کار انداخت

یکی از مصرف کنندگان توییتر نوشت; انقدر سامانتا را محکم دستمالی کردند که خراب شد

 

سیرداق; این پیشامد یکبار دیگر به بحث در باب گسترش شهرت عروسکهای جنسی و عواقب این نوع گرایش دامن زده هست.بر عرصه بررسی ها انجام شده درصد چشمگیری از مردم گفته‌اند که «مایل به سود گیری از روبات های جنسی میباشند.»۴۰ درصد افرادی که در یک تحقیقات کمپانی کردند, گفته‌اند که ممکن است در پنج سال آتی یک روبات جنسی میخرند.

برای شما نیز جالب است؟  زنان با نمونه های ابروی باورنکردنی که جنجالی شدند +تصویر

 

اکثر پژوهشگران اعتقاد دارند گسترش شهرت روبات‌های جنسی می‌تواند تبعات بسیار گسترده‌ای از جمله کاهش قاچاق برده‌‎های جنسی داشته باشد.انها از طرف دیگر اعتقاد دارند که اگر مردم قادر باشند تخیلات جنسی خود را با این روبات‌ها به اجرا درآوردند به کاهش انتقال مریضی‌های جنسی حتی کاهش سود گیری از فاحشه‌ها منجر خواهد شد.

 

با اینحال شمار فراوانی از روان‌ درمانگران جنسی و پژوهشگران اعتقاد دارند که فرآوری این روبات‌ها نگاه کلیشه‌ای و سنتی به زن را تقویت میکند و این پیغام را صادر میکند که رابطه تنها جنبه شهوانی دارد.

 

 

امیدواریم از خواند نوشته صف طولانی مردان ربات جنسی را از کار انداخت لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب سیرداغ را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : جالب و خواندنی
تبلیغات