خبرهای ویژه

» همسرداری و ازدواج » ضررهای شروع کردن مجدد یک رابطه تمام شده

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۲۲:۱۱

 کد خبر: 27596
 13 بازدید
 دیدگاه‌ها برای ضررهای شروع کردن مجدد یک رابطه تمام شده بسته هستند

ضررهای شروع کردن مجدد یک رابطه تمام شده

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”ضررهای شروع کردن مجدد یک رابطه تمام شده” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم ضررهای شروع کردن مجدد یک رابطه تمام شده  وقتی دو نفر یک رابطه را تمام میکنند به فکر شروع مجدد رابطه میباشند که بدترین کار ممکن هست و […]

در باب مطالب مرتبط به همسرداری و ازدواج کطلبی داریم با عنوان”ضررهای شروع کردن مجدد یک رابطه تمام شده” که شما را به خواندن آن دعوت میکنیم

ضررهای شروع کردن مجدد یک رابطه تمام شده 

وقتی دو نفر یک رابطه را تمام میکنند به فکر شروع مجدد رابطه میباشند که بدترین کار ممکن هست و در اصل فایده ای نخواهد داشت. اگر رابطه عاطفی شما دچار دشوار شده هست و از عشق زندگی تان جدا شده اید, حتماً می‌دانید که این رخداد چه تجربه سختی بوده هست.

 

در این شرایط شما با مساله های فراوانی روبه رو هستید. از یک طرف باید درد دل تان را تسکین دهید, از سوی دیگر مکررا در این فکر هستید که آیا تصمیم خوبی را گرفته اید یا نه, بخصوص اگر خودتان برای اینکار پیش قدم شده باشید. این سوالات مکررا در فکر تان آشکار می‌شود که آیا باید به خود ما لحظه بیشتری می دادیم؟ آیا اکنون که از ایشان جدا شده ام, شرایط بهتری دارم؟ یا آیا باید به رابطه ام بازگردم؟

 

برای آن گروه از افرادی که هنوز در این تردید به سر میبرند, اخبار خوبی داریم. شما میتوانید این شانس را باز هم به خود و شریک زندگی تان دهید با اینحال قبل از آن باید مواردی را در نظر بگیرید. شما باید با دقت به نوع رابطه, قبل ای که رخداد افتاده و آتی ای که در انتظارتان هست,

 

تشخیص دهید که آیا دادن یک شانس دیگر به شریک زندگی تان کاری منطقی هست یا نه. در این مقاله مواردی که باید قبل از این ایده بدان دقت کنید و جواب دهید را برای شما علاقه مندان آورده ایم.

برای شما نیز جالب است؟  علایم اختلال روانی در همسران را بشناسید

 

دلیل جدایی شما چه بود؟

چرا شما از هم حدا شده اید؟ دشوار بین تان تا چه حدی جدی بود؟ جدایی دلایل فراوانی دارد که عده ای از آن ها را به سادگی میتوان فراموش کرد با اینحال عده ای دیگر را هرگز. اگر دلیل جدایی شما موضوعاتی کم ارزش و ناچیز بود, پس شاد باشید بدلیل آنکه هنوز هم برای بازگشت فرصت دارید. با اینحال دلایلی میباشند

 

که هیچوقت فراموش نمی‌شوند مانند خیانت. پس اول از همه ی دلیل جدایی تان را بیابید, اگر جدی نبود, فراموشش کنید و به رابطه تان فرصتی مجدد دهید.

 

جدایی شما چقدر طول کشید؟
همان شکلی که که شما هم میدانید, لحظه حلال شمار فراوانی از سختی های هست. اگر چه لحظه جدایی احساس میکنید که جهان به انتهای رسیده با اینحال پس از جدایی, به هر میزان لحظه می گذرد, سختی های تان هم کم رنگ تر میشود و شما احساس می‌کنید که باز هم دلتنگ ایشان شده اید. از اینرو به هر میزان لحظه جدایی شما اکثر باشد, احتمال بازگشت تان کمتر هست. از اینرو نگذارید که گذر لحظه منطق را از شما بگیرد و شما را مجبور به تصمیمی اشتباه کند.

 

آیا شما از روش پیامک از هم جدا شده اید؟ یا اینکه مقابل هم نشستید و بعد از سخن گفتن به این نتیجه رسیدید که به درد هم نمیخورید؟ یقیناً هم رابطه شما با فحش و بی احترامی به انتهای رسید. نمونه دیگری از مواردی که قبل از بازگشت به عشق قبل تان باید در نظر بگیرید, نوع رفتاری هست که لحظه جدایی با هم داشته اید. به هر میزان رفتار شما دوستانه تر بوده باشد, شانس بیشتری برای بازگشت به ایشان خواهید داشت.

برای شما نیز جالب است؟  لزوم عشق ورزی دائمی به همسر در زندگی مشترک

 

رفتار شما بعد از جدایی چگونه بوده هست؟
رفتاری که شما بعد از تمام کردن رابطه از خودتان نشان میدهید نیز در تصمیم گیری شما بسیار کارساز هست. بعنوان مثال اگر شما یا عشق قبل تان بعد از جدایی وارد یک رابطه دیگر شده باشید, شانس بازگشت را به دست کم رسانده اید. یا برعکس اگر بعد از انتهای رابطه احساس پشیمانی کردید و از احساسات شما ذره ای کم نشد, میتوانید به بازگشت مجدد تان فکر کنید.

 

گودی رابطه تان چقدر بوده هست؟
آیا تا اکنون به این مسئله فکر کرده‌اید که شما در طول رابطه چقدر بر زندگی یکدیگر تاثیر داشته اید؟ یا اینکه گودی رابطه تان چقدر بوده هست؟ اگر رابطه ای عمیق و موثر داشته اید, شانس شما هم برای بازگشت اکثر هست. بعنوان مثال وجود فرزند نیز از عواملی هست که میتواند احتمال بازگشت شما را شدت بخشد.

 

احساسات تان چقدر هست؟
آیا هنوز هم با مشاهده طرف مقابل تان دل تان می لرزد؟ آیا هنوز هم دوست دارید که وی را در آغوش بگیرید؟ اگر هنوز هم احساسات شما مانند قبل و حریق عشق تان شعله هست, پس هنوز هم شانس با شماست.

 

آیا میتوانید یکدیگر را ببخشید؟
برای ادامه یک رابطه, گذشت واجب هست با اینحال آیا شما میتوانید اشتباهات طرف مقابل تان را نادیده بگیرید و چون قبل به رابطه تان ادامه دهید؟

 

قبل از شروع مجدد یک رابطه انتهای یافته, بخوانید
بازگشت به رابطه ای که خراب شده کار ساده ای نیست, حتی اگر شما فردی بوده اید که به این رابطه خاتمه دادید. رویدادها فراوانی میان شما رخ داده که باعث دلگیری هر دویتان شده هست, انقدر که مجبور شده اید احساسات تان را کنار قرار داده و به رابطه تان خاتمه دهید. گذر لحظه ممکن هست که شما را دلتنگ کند

برای شما نیز جالب است؟  با کسب توجه مردان در زندگی مشترک

 

طوری که سختی های و رفتارهای بد طرف مقابل تان را فراموش کنید با اینحال نگذارید این رخداد بیافتد. قبل از بازگشت به رابطه, مفید رفتارهای طرف مقابل تان را به خاطر آورید. آیا آن ها ارزش بخشش دارند؟ آیا شما میتوانید آن ها را از یاد ببرید؟

 

 

بروزترین و متنوع ترین مطالب مثل نوشته ضررهای شروع کردن مجدد یک رابطه تمام شده را در سیرداغ بخوانید و به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : همسرداری و ازدواج
تبلیغات