خبرهای ویژه

» اخبار سینما » عدم علاقه شاهرخ استخری به انتشار تصویر همسرش

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۴

 کد خبر: 28317
 15 بازدید
 دیدگاه‌ها برای عدم علاقه شاهرخ استخری به انتشار تصویر همسرش بسته هستند

عدم علاقه شاهرخ استخری به انتشار تصویر همسرش

در اخبار مرتبط با سینما خبر عدم علاقه شاهرخ استخری به انتشار تصویر همسرش در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم. عدم علاقه شاهرخ استخری به انتشار تصویر همسرش  شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون ایران همۀ وقت} عکس ها خودش و دختر کوچکش را به اشتراک می‌گذارد با اینحال خبری از همسر […]

در اخبار مرتبط با سینما خبر عدم علاقه شاهرخ استخری به انتشار تصویر همسرش در خبرگزاریها پخش شده که پیشتر به آن میپردازیم.

عدم علاقه شاهرخ استخری به انتشار تصویر همسرش 

شاهرخ استخری بازیگر سینما و تلویزیون ایران همۀ وقت} عکس ها خودش و دختر کوچکش را به اشتراک می‌گذارد با اینحال خبری از همسر وی نیست.شاهرخ استخری برعکس شمار فراوانی از بازیگران جوان که ترجیح می‌دهند

 

مسیر هنری زندگیشان را با بحران مواجه نکنند, از ۵ سال پیش زندگی مشترک خود را در ابتدا کرد و خیلیزود صاحب دختری خوشگل به اسم «پناه» شد که مدتی قبل تولد ۴سالگی اش را جشن گرفت.

 

بعد از ازدواج و پدر شدن زندگی شاهرخ تفاوت بزرگی کرده و نگاهش به زندگی و مسئله های مختلفان قدر تغییر کرده که میتوان ساعت ها با ایشان در این رابطه حرف زد. وی برای بار نخست در باب زندگی مشترک, ازدواج, همسر, تغییراتی که در سال های تازه داشت, دغدغه های فکری این روزهایش ودخترش گفتگو کرده هست.

 

#زندگی شما را به سه قسمت تقسیم می‌کنم, بخش مجردی و قبلی از ازدواج, بعد از ازدواجو بعد از به جهان آمدن دخترتان.هر یک از این بخش ها به چه نحو سپری شد؟

 

در لحظه مجردی من به دلیل اینکه از خانواده خودم هم خیلی زود جداو مستقل شدم, از همان ابتداباید به لحاظ مالی زندگی ام را مدیریت می‌کردم, ابتدای زندگی مستقلی که برای خودم تشکیل دادمچیزی نداشتمو حتی ان لحظه هم بازیگر نبودم و جای دیگری با همان رشته مهندس صنایع سرگرم کاربودم و بنا بر شرایط و فروش هایی که رخداد می افتاد, می موفق شد کمیسیون خوبی به من برساندو بارقه هایی در زندگی ام بزند.

 

کار در اساس تیوب های ریفورمر برای پالایشگاه ها و پتروشیمی ها بودکه با کمپانی در کشور آلمان همکاریداشتیم که به دلیل تحریم ها شرایط پرداخت پول به طرف المانی به قدر دشوار شد که دیگر آنها ازفروشی که برایشان انجام می دادم, شاد نبودند.

 

سال ۸۲,۸۳ که دانشگاه به اتمام رسید, خیلی جدیتر بازیگری را دنبال کردم. سال ۸۶ بود که این رخداد خوبدر عرصه بازیگری برایم به وقوع ضمیمه. من برای دو کار اولی که بازی کردم هیچ پولی دریافت نکردم و حتی سریکی از کارها مقرر شده بود به من هدیه ای بدهند که ندادند.اولین کاری که بابت ان جایزه دریافت کردم, سریال «داداشی» در ماه رمضان بود . چند ماه سرکار بودم و در نهایتشغل قبلی ام را رها کردم.

برای شما نیز جالب است؟  آنجلینا جولی به اشتراک قربانیان تجاوز در آفریقا

 

#برگردیم به مسئله بچه دار شدن و تغییر در زندگی شما

 

وقتی دخترم به جهان آمد, دشگر شرایط عوض شد و یک مقدار برایم مسئله ارتزاق مهم شد. گرچه اینمهم شدن مادیات را دوست ندارم, با این وجود به دلایل شرایط زندگی و علی الخصوص آتی دخترم, این تفاوت درزندگی ام ایجاد شد. اگر تا روز قبل می‌گفتیم چون یک روز کار هست و یک روز نیست پس شغل دیگریکنار بازیگری داشته باشیم . دیگر این مسئله برایم جدی شد و باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که کاری را شروع کردم کهکماکان ادامه دارد.

 

حتی در اساس کاری هم کاری از پناه روی کارم موثر هست و اگر قرار باشد کاری در شهرستان برایمدت طولانی باشد, آن را قبول نمی‌کنم.

 

#چند سال هست ازدواج کرده‌اید؟

 

۵سال.

 

#تصمیمتان برای ازدواج به چه نحو جدی شد؟

 

ازدواج این طور نیست که مثلاً برایش برنامه ریزی کنی که همین اکنون وقتش شده و باید ازدواج کنی. منهمیشه میگفتم که علاقه مندم در سن ۳۴,۳۵ سالگی اگر ازدواج برایم رخداد بیافتد مفید هست.وقتی هم که بازیگر شدم خیلی به این مضووع فکر نمی‌کردم که ازدواج ممکن هست به کارم لطمه وارد کندیا طرفدارانم را از دست بدهم.

 

#ازدواجتان به چه نحو رخداد افتاد؟

 

ازدواج برای من تقریبا ۳۱ سالگی رخداد افتاد و به نظرم اتفاقی هست که نمیشود دقیقا آن راپیش بینی کرد. تقدیر و سرنوشت در این مسئله خیلی دخیل هست. همۀ چیز در ازدواجم خیلی سرعاتفاق افتاد و هم خانواده من و هم خانواده همسرم هیچ مشکلی ایجاد نکردند. مسئله هایی مانند مهریه,جهاز و مراسم عروسی آن قدر ساده بود که یقیناً یقین نکنید.

 

این ایام میبینم که چقدر از ازدواج هاو روابط به دلیل همین گفتگو ها و سخت گیری های خانواده ها به هم می‌خورد. این فاجعه استکه یکسری سنت ها مبدل به سوراخ های فرهنگی شده و مسائلی به نادرست جا افتاده و روز به روز همبدتر می‌شود.

 

#دیدنی هست که در این مدتی که ازدواج کرده‌اید کسی همسرتان را ندیده هست؟

 

در برهه ای که با وجود این وقت یکبار عکسی پخش می شد که می گقتند این همسر شاهرخ استخریاست که همه ی دروغ بود. زیاد دلیل اسن مسئله این هست که دوست ندارم همسرم هم وارد حواشیاین حرفه شود و خود ما به اندازه کافی درگیر این مساله هستیم.

 

#با دقت به گفتگو هایی که داشتید, درمورد شکل سود از شغل بازیگری و اینکه گاهی هست و گاهی نیست, نمی ترسیدید که همسرتان با این شرایط کنار نیاید و این مسئله در زندگیتان دشوار ساز شود؟

برای شما نیز جالب است؟  طلاق های جنجالی زوج های هالیوودی در سال 2017

 

همسرم مانند خودم از خانواده متوسط ایت و به گفته مشهور به لحاظ اجتماعی هم طبقه بودیم. آن چهقرار بود در زندگی رخداد بیافتد چیز خیلی متفاوتی از زندگی قبلیمان نبود. همسرم از کودکی در ایرانزندگی نمی‌کرد و از ۱۶ سالگی تلاش نموده و این را با سربلندی میگویم, چون فاکتور مهمی برای من بودهاست.

 

برایمان رخداد باورنکردنی غریبی نبود اگر من در بازیگری بیکار بودم; چون هر دو نفرمان می توانستیمو برویم کار کنیم و در آمد داشته باشیم. همسرم اصلا آدم متوقعی نبوده و نیست.

عدم علاقه شاهرخ استخری به انتشار تصویر همسرش

#شما یک پدر جوان شمرده می‌شوید.

 

گرچه وقتی پناه به جهان آمد, من خیلی هم جوان نبودم.

 

#منظورم در شرایط حال حاضر جامعه ما هست که سن والدین ناسازگاری فراوانی با سن بچه ها داردو شما در این شرایط نسبتا جوان هستید…

 

من حدودا ۳۲ سالگی پدر شدم. آدم‌ها فکر میکنند هرچه از سنشان بگذرد آمادگیشان برای بچه دارشدن اکثر میشود. با این وجود دقیقا این برعکس هست و به نظرم نه تنها آمادگیشان اکثر نمی شودبلکه هم حوصله و اعصابشان هم کشش بچه دار شدن را نخواهد داشت. به نظرم ضروری هست

 

اولادم ها از پس خودشان بربیایند و بعد به فکر بچه دار شدن باشند, چرا که پدر و مادر در قبال فرزندشانمسئول میباشند. این ر به زوج هایی می‌گویم که تکلیفشان واضح هست و به نظرم زوج هایی کهبا هم دشوار دارند, نباید اصلا به بچه دار شدن فکر کنند و این فکر را نداشته باشند که مثلاً بچه دارشویم, مشکلاتمان حل میشود. این مسئله برای لحظه مادرزرگ های ما بود که به دلیل بچه دربدترین شرایط هم می سوختند و می ساختند.

 

#حس پدر شدن مفید بود؟

 

خیلی بابت آن جوگیر نشده بودم. ضمن اینکه کوشش کردیم در نمونه زندگیمان تغییر فراوانی ایجاد نشودو هم اینکه روابط و افرادی که کنارمان بودند, حفظ کنیم. بی خوابی هم جز لاینفک کار ما اسکه قبلی از تولد پناه به آن عادت داشتم.

 

#تا اینجای کار شده پناه را طوری دعوا کنید که خودتان پشیمان شوید؟

 

خیلی کم این رخداد افتاده و یقیناً در این سالها تنها یکی دو بار بوده صدایم کمی بالا رفته و بعد از آنپناه یک جوری بغض کرد که احساس کردم من اصلا برای اینکار ساخته نشده ام.

برای شما نیز جالب است؟  رازهای زیبایی و جذابیت زیبارویان مشهور هالیوودی

 

#تفریحات دو نفره شما با پناه چیست؟ چقدر خودتان با پناه بچه میشوید؟

 

چقدر با پناه بچه می‌شود؟! چی نمی‌شوم! هر چیزی که فکر می‌کنید شده ام. واقعا هر نقشیرا نقش بازی کرده ام. از شنگول و منگول تا باب اسفنجی همۀ را نقش بازی کرده ام.

 

#دیگر چه تفریحاتی دارید؟

 

یک وقت هاتیی پارک میرویم. در یکی دوسال تازه خیلی سرگرم بودم و مدتی قبل قسمت شدکه یک سفر مفید با هم برویم و روزهای طلایی خوبی را به جبران دو سال تازه تمام قد و تمام وقتدر خدمت پناه و همسرم بودم.

 

#چرا اسم پناه را گزینه کردید؟

 

در حقیقت خرد جمعی بود. اسمی بود که مطرح شد و همۀ دوست داشتند.

 

#اسم منحصر به فردی هست که چندان هم تکرار نشده هست.

 

بله. این اسم را واقعا دوست داشتم و یکهو به دلم نشست. این طور نبود که این اسم را در اطرافیانشنیده باشم یا کسی به من پیش نهاد داده باشد.

 

#دوست دارید که بازیگر شود؟

 

به نظرم اگر بخواهد بازیگر شود خیلی توانایی جلوگیری از این مساله را ندارم. گرچه خیلی هم تشویقشنیم کنم. اگر قرار باشد .وارد کار هنری شود ترجیح می‌دهم که در موسیقی فعالیت داشته باشد یا بهسمت فیلم نامه نویسی و کارگردانی برود.

 

#چیزی در این رابطه شما را نگران کرده هست؟

 

چیزی که خیلی نگرانش هستم این هست که می‌ترسم پناه وارد جامعه ای شود که همۀ ایشان رامی شناسند. من خودم چند سال طول کشید تا با این شهرت کنار بیایم. شما یادتان هست که من روزهای متمادی در منزل بودم و بیرون نمی آمدم. انواع واقسام سرگرمی ها مانند فیلم, کتاب و حتی پلی استیشن

 

را در منزل برای خودم ممکن میکردم و خردیهام را هم تلفنی انجام می دادم. برخی وقت ها رفقا میگفتند برویم و فسیل شاهرخ را از روی مبل منزل اش جمع کنیم.

 

#هنوز هم با بچه های سینما معاشرت دارید؟ فکر میکنم این انتهای اکثر با امیر دلاوری و پندار اکبری رابطه دارید….

 

با امیر دلاوری نازنین به این دلیل که هم از لحاظ جغرافیایی خیلی بهم نزدیک هستیم و هم اینکه دختران مانبا هم همبازی میباشند, معاشرت فراوانی داریم. با پندار اکبری عزیز خیلی در رابطه هستم و رفاقت مابه سالها قبلی باز میگردد.

 

 

امیدواریم از خواندن عدم علاقه شاهرخ استخری به انتشار تصویر همسرش لذت برده باشید. لطفا “سیرداغ” را به دوستان خود معرفی کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار سینما
تبلیغات