خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (۳۲۹)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۴

 کد خبر: 25086
 20 بازدید
 دیدگاه‌ها برای عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (۳۲۹) بسته هستند

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (۳۲۹)

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (۳۲۹) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان «۳۲۹» تازه ترین و تازه ترین تصویر های بازیگران و چهره های مشهور ایرانی را برای شما علاقه مندان […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (۳۲۹) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان «۳۲۹»

تازه ترین و تازه ترین تصویر های بازیگران و چهره های مشهور ایرانی را برای شما علاقه مندان در آلبوم دلچسب و جالب پایین حاضر نموده ایم که میتوانید دیدن نمایید.

 

سلفی پرستو صالحی همراه با نیوشا ضیغمی و فرزاد حسنی در حاشیه یک مراسم. سه هنرمندی که تنها وجه اشتراک بینشان همین سلفی هست که روز قبل انداخته اند!

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)

صبا بانو این تصویر تنها حس و حال شما را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد, حتی روی حس و حال ما هم تاثیر بسزایی دارد!

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)

امیر جعفری و حسین سلیمانی چشم براه نشسته اند که یک نفر به سکوتشان برسد. مزاحم انتظارشان نمی شویم.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)خوشتیپ های میهن در فرش قرمز اختتامیه جشنواره فیلم ونیز.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)عمو رضا طفل بیش اکتیوِ خود را به یک نسل تعمیم نده. با مرسی.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)نهار خانوادگی آتیلا پسیانی همراه با همسر و فرزندانش در سواحل زیبای میهن. 

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)قورباغه سواری الناز حبیبی در موزه ای در سوئد. 

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)مهراب قاسمخانی, نیما فلاح و سحر ولدبیگی درگیر یک کار کمدی واپسین میباشند که این روز ها در کیش در حال ضبط هست.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)خاطره حاتمی یار وفادارِ سری مطالبِ ما, در حاشیه بازدید از گالری نقاشی های آذرخش فراهانی.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)پیغام جان واضح هست که سواحل ریودژانیرو و هاوایی را ندیده ای. گرچه ما هم ندیده ایم با این وجود بسیار محشر نخوردیم نون گندم, دیدیم در عکس ها مردم.

برای شما نیز جالب است؟  بروزترین تصویر های بازیگران زن و مرد (349)

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)پولاد کیمیایی اسکار بزرگترین تصویر خراب کنِ قرن را با این حضور بی جای خود بین بزرگان و اساتید هنر کشورمون به چنگ آورد! در حاشیه کنسرت استاد کیهان کلهر, با حضور استاد هوشنگ مرادی کرمانی, استاد مسعود کیمیایی, پزشک محمدجواد ظریف و استاد مجید انتظامی.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)در نگاه استاد چشم آذر به اشکان یک /چه اصراریه خواننده بشی؟/ مخصوصی مستتر هست.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)سلفی بی خود و بی جهت هادی ساعی و آقا پسرش.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)خاطره بازی به سبک حسن اسدی با این تصویر قدیمی مرتبط به سریال /غریبانه/ ساخته قاسم جعفری. همراه با غلامحسین لطفی, زنده یاد حسن جوهرچی, سعید شیخ زاده و مهدی سلوکی.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)ماهایا پطروسیان پایین درخت های یک پارک این سلفی را گرفت و روز زیبای شهریوری مان را خوشحال کرد. 

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)مرجان شیرمحمدی, مهناز افشار, گوهر خیراندیش و پرویز پرستویی در پشت صحنه فیلم /لس آنجلس – استان تهران/ ساخته ی واپسین تینا پاکروان. هم کاری تجاری پرویز پرستویی و تینا پاکروان در کافه رستورانشان منجر به هم کاری سینمایی بین این دو عزیز گشته هست.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)هر چهره نوشکفته ای که تصمیم می گیرد بیش از قبل شناخته شود, تصمیم به کنسرت گردیِ حرفه ای می کند و حتی یک کنسرت را هم در هیچ جای ایران جا نمی اندازد. سوگل طهماسبی هم هنوزً در این قسمت کار هست.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)مرجانه بانو گلچین از کنسرت گرد های اصیل و قدیمی همراه با برادر عزیزش. 

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)تصویر خانوادگی لاله صبوری در ساحل دریای خزر, در تازه ترین روز های تابستان ۹۶.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)پیمان معادی به رخداد همسر ارجمند در حال تماشای کنسرت – نمایش اخیری که رامبد جوان در برج میلاد برگزار کرده بود و به خاطر تخفیفان موفق شد سالن را پر کند.

برای شما نیز جالب است؟  عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)مبر ز موی پسیدم حدس به عمر دراز, جوان ز رنگ مویی پیر می شود گاهی.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)عکسی محشر از شهرام حقیقت دوستِ کوچک همراه با هم کلاسی هایش. تشخیص شهرام اصلا کار سختی نیست.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)تصویر استودیو ای امیر غفارمنش و پسرش آقا راستین که هزار ماشاالله اصلا به امیر نمی‌آید. 

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)استاد بهمن دستور آرا یکی دیگر از میهمانان ویژه کنسرت استاد کیهان کلهر بود. کلا در این چند شب سالن وزارت کشور به خاطر جناب کلهر به تالار مشاهیر مبدل شده بود.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)شاکیِ بزرگِ سینما موفقیت شاکیِ کوچکترِ سینما را به ایشان تبریک گفت, با عکسی بطور کلیً شاکیانه.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)واکنش حمید گودرزی وقتی می شنود که یک بازیگر عصبی با عرقگیرِ چرک یکی از مشهور ترین جوایز سینمایی را از آن خود کرده هست. بله, واکنش مخصوصی نشان نمی دهد و با استناد به معمول سلفی های صد من یه غاز می گیرد.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)مسعود ده نمکی امشب میهمان برنامه /کتاب باز/ با اجرای سروش صحت هست. برنامه ای فصل اولش را امیرحسین صدیق اجرا می کرد و اکنون به سروش رسیده. 

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)علاقه زاید الوصف شقایق فراهانی به اتومبیل نوشته های جماعت دلیل شده روزی چند ساعت در خیابان های شهر وقت بگذارد تا این سوژه ها را شکار کند. 

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)استاد حسام نواب صفوی در حال تهیه و تنظیم مارش نظامی خوب برای حمله امپراطوری پارس و فتح مکه.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)سردار مشعوف و مذقوق از رویش سبیل ها. 

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)شهرزاد کمالزاده با لباس غواصی در چابهار. شهرزاد بانو ساحل چابهار کوسه چندان دارد, لذا به لحظه شنا مانند یک دست و پا چلفتی, مراقب باش تا در مسیر دهان کوسه قرار نگیری. 

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران و اخبار داغ از سلبریتی ها (339)

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)عکسی ناب از ستاره های پاپ دهه شصت, زمانی که شادمهر در ایران بود و سعید پورسعید از مردانِ عدد یک پاپ بشمار میرفت و صدای /تو مانند گلی/ اش از هر اتومبیل, کوی و منزل ای شنیده میشد. بیش از ۲۰ سال از این تصویر قبل و شادمهر در آن سوی جهان به درخشش ادامه می‌دهد با این وجود جبر روزگار زورش اکثر از سعید بوده و با استناد به شنیده ها جناب پور سعید این ایام در رستوران ها و مراسم های شخصی می خواند.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)دورهمی یغمایی های موسیقی بعد از ماه ها. کاوه و کامیل در دو طرف استاد و پدرشان, کوروش خان یغمایی همه ی وقت جوان.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)الناز جان علم فلسفه و انسان شناسی را شرمنده خود کردی. نکن از اینکار ها.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)برترین قاب امروز را ایرج طهماسب و کیهان کلهر رقم زدند. مگر داریم از این دو بهتر؟  

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)رضا گلزار در گذر لحظه; پستِ انتهایی مقاله امروزمان هست.

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (329)

 

مطالب مرتبط :

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها «۳۲۸»

تصویر های بازیگران +اخبار هنرمندان مشهور «۳۲۷»

تصویر های بازیگران +اخبار چهره های مشهور «۳۲۶»

عکسهای بازیگران و ستاره های دوست داشتی «۳۲۵»

 

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان (۳۲۹) لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات