خبرهای ویژه

» تصاویر بازیگران » عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (۳۳۱)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۵:۳۸

 کد خبر: 25366
 21 بازدید
 دیدگاه‌ها برای عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (۳۳۱) بسته هستند

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (۳۳۱)

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (۳۳۱) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد. عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر «۳۳۱» تازه ترین تصویر های بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی […]

اگر عکس ها و تصویر های تازه بازیگران را دوست دارید نوشته عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (۳۳۱) را برای شما گردآوری کرده ایم. و امیدواریم مورد استقبال شما قرار گیرد.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر «۳۳۱»

تازه ترین تصویر های بازیگران و ستاره های مشهور ایرانی در اینستاگرام را میتوانید در آلبوم خوشگل و دیدنی پایین دنبال نمایید.

 

بیست و یکم شهریور ماه سال (۱۲۷۹ ناصر الدین شاه قاجار) اولین دوربین فیلم برداری را وارد ایران کرد و این باورنکردنی ترین دلیل ممکن برای انتخاب این روز بعنوان روز ملی سینما در صد سال بعد بود* با این وجود بسیار محشر به هر حال باید یک روزی برای ادای احترام به این هنر اصیل و تقدیر از بزرگان این هنر و همین طور تحویل گرفتن این و آن باشد,

 

اکنون دلیل گزینه آن ارزش چندانی ندارد. جشن سالانه روز ملی سینما شب قبل در یک استادیوم فوتبال نزدیکیها سیدخندان شهر تهران برگزار شد و در آن از برترین های سینما در سالی که گذشت تقدیر به رفتار آمد و تندیس هایی اعطا گشت.

 

هومن سیدی, کارن همایونفر و امین حیایی در ردیف اول این جشن سینمایی.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)ساره بانو بیات, بانویِ همه ی وقت نامزد هدیه و همه ی وقت دست خالی برگشته ی سینما در سال قبل*

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)آقا جهان شما کوتاه بیا, هوادار بود قصد نگاهِ چپ نداشت.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)سارا بهرامی و ژست مادام العمر اش در گوشه ای از این مراسمِ که در آن به سبک کنسرت های حامد همایون به پیشباز میهمان ها رفته بودند.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)کوروش تهامی و همسر جان هم حضور داشتند.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)مجید خان مظفری و اصغر آقای همت در گوشه ای از این مراسم.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی که برنده اسکار و کن نیز شده بود, کل جوایز این جشن را درو کرد و در اینجا بابک کریمی به جای اصغر فرهادی هدیه ایشان را دریافت می کند.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)نوید محمدزاده عرق ونیز خشک نشده به این جشن آمده بود, گرچه استثنائاً چیزی نبرد.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)لیلا بانو حاتمی با وقار و سادگی مادام العمر اش, در حال دریافت هدیه برترین بازیگر زن برای فیلم /رگ خواب/ عنوانی که برای آن سیمرغ هم گرفته بود.

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های تازه الناز حبیبی بازیگر مشهور و پرطرفدار

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)فرید سجادی حسینی هم برنده هدیه برترین بازیگر مکمل مرد برای بازی در فیلم فروشنده شد.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)مهران غفوریان که مسئولیت تعدیل نمک در اینگونه مراسمات را بر عهده دارد, با این دوربین عکاسی کلاسیک روی سن رفت و از در و دیوار و همۀ اشیا اطراف تصویر گرفت.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)بهنوش بختیاری با عینک آفتابی, در مراسمی که از ساعت ۸:۳۰ شب شروع شده بود.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)غزل بانو شاکری یکی از خوشتیپ های مراسم دیشب.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)در بخشی از مراسم ایرج طهماسب و فاطمه معتمد آریا با هم روی سن رفتند و خاطرات شیرین کلاه قرمزی را برای همه ی زنده کردند.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)جواد عزتی, همایون اسعدیان و کیومرث خان پوراحمد در بخشی از این مراسم.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)شهنام شهابی و همسرش, از کوچکترین حواشی جشن شب قبل بودند.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)نوید محمدزاده این دفعه هدیه مکمل مرد را نگرفت و کارکرد خود را به پیرتر ها داد.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)ستاره اسکندری و سامیه لک, رفقای قدیمی و خودمانی با هم به این مراسم آمدند.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)مگر داریم بهتر از مریلا بانو؟

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)برویم سراغ دیگر تصویر ها و گلوریا هاردی در حاشیه جشنواره فیلم سبز ایران, که با دغدغه محیط زیست و حیات وحش در حال اجرا هست. 

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)در کافه ی پوریا پورسرخ خیلی هوای خریدار ها را دارند و بهشان احترام می‌گذارند. خدماتش هم که عالیست, مثلاً پس از شیر دادن به نوزادتان, خود پوریا می اید و باد گلویش را می‌گیرد.

عکس ها بازیگران

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)کاوه افاق از تیپ خود برای ماه محرم پرده گشود.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)اشوان و مهدی جهانی, در حاتشیه اولین کنسرتِ این خواننده مفید. خیالتان راحت, خودش تنهاست و اثری از علیشمس در کنسرت نیست* با گمان راحت میتوانید بروید و لذت ببرید* تنها سوالی که می‌ماند این هست که چرا مهدی در چنین شب خاطره انگیزی از لباس دیگران سود گیری کرده هست؟ مگر خودش تیشرت نداشته که تیشرت مهران غفوریان را پوشیده؟*

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)میزانسن تصویر به گونه ای هست که انگار حضار در حال کف زدن میباشند و استاد ابراهیم زاده هم دارند به روش آذری هنرنمایی می‌کنند.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)چه شد آن چپ خوش استیل و پرطرفدار؟ تسخیر کننده تمامی پوستر ها و تیشرت ها در دهه هشتاد کِی به این روز افتاد؟*

برای شما نیز جالب است؟  تصویر های بازیگران و ستاره های دوست داشتنی (301)

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)پارک گردیِ مهرانه بانو مهین ترابی بهمراه پریسا افخمی دختر هنرمند و خونگرمِ علیرضا افخمی.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)ستاره اسکندری با یاد کردن از بانو فریماه فرجامی ستاره بیتکرار سینمای کشور ایران, روز سینما را به همۀ تبریک گفت. آرزوی سلامتی و افزایش داریم برای بانو فرجامی.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)بلایی که علی صادقی چندی قبلً بر سر ابروهای خود آورده را دیدن می کنید. علی جان بار ها گفته ایم افراط اصلاً مفید نیست* 

عکسهای بازیگران

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)در این روز جای دارد یادی کنیم از مردی که سینمای کشور ایران را به تمام جهان معرفی کرد و دلیل افتخار پرده نقره ای شد. روح بزرگوار کیارستمی خوشحال باشد.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)هادی کاظمی با عکسی هم طراز با فرامرز خودنگاه و متنی پر از نیش و کنایه روز سینما را تبریک گفت.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)رضا گلزار و اندیشه فولادوند بعد از تجربه درستی که سال ۹۳ داشتند, یکبار دیگر قرار هست با هم هم کاری کنند. 

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)عکسی که یکی از اتباع عزیز با زوم دوربین موبایل اش از عمو رضا صادقی و خانواده عزیزش در یک رستوران گرفته هست. ممنون از پشتکار شما علاقه مندان و لطفی که به ما دارید. 

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)

ارسلان جان آرامش با جمع کردن لحظه ساخته نمی‌شود, با جمع کردنِ پول, یقینا* 

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)

از علی ضیا این امیدواری می باشد در عکس بعدی خود برای خوشنود نگه داشتن فالوئر ها, روی دستانش راه برود.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)فریدون اسرایی حاضر در ابتدای کار فصل مدارس و پیشباز ویژه از تعطیلی دبیرستان های دخترانه. گرچه تک چرخ زدن با وسپا کمی سخت تر از دیگر موتورسیکلت هاست.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)شقایق فراهانی, مهرداد ضیایی و فرهاد نجفی, لحظاتی قبل از شبیه به سازی حمله کمیاب به هند.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)پوریا شکیبایی با عکسی از پدر و مادر هنرمندش, روز سینما را تبریک گفت.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)/گلنار/ ساخته کامبوزیا پرتوی فیلمی که بود غزل شاکریِ نوجوان را به سینما معرفی کرد و نوید درخشش یک ستاره آتی دار به سینما داد, اتفاقی که افتاد و اکنون یک ستاره ی با اخلاق, خوش صدا و کاربلد داریم.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)ارژنگ امیرفضلی با این تصویر دیدنی از کودکی هایش در آغوش پدر هنرمندش حسین امیرفضلی, روز سینما را تبریک گفت. حسین امیرفضلی بازیگر, صداپیشه, تهیه کننده, نویسنده و کارگردان سینما و تئاتر بود و در فیلمهای بسیاری در قبل و بعد از انقلاب هنرنمایی کرده هست. روحش خوشحال و یادش گرامی باد. 

برای شما نیز جالب است؟  بازیگران مشهور ایرانی در جشن عکاسان سینمای ایران

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)بعد از بدل مسی, رونالدو و کی روش, بدل مهراب قاسمخانی هم پیدا شد.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)تبریک فراوان به فوتبال ایران که نماینده اش شب قبل با کسب یک پیروزی شیرین برابر حریف عربستانی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد و اکنون دو قدم دیگر تا قهرمانی دارد. اتفاقی که با داشتن یک مربی با کلاس و با دانش مانند برانکو ایوانکویچ, بسیار ممکن هست. پست تبریک علی دایی را بیننده هستید.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)آتیلا پسیانی در محاصره رفقا جوانش. هوتن شکیبا و نوید محمدزاده در جمع حضور دارند.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)مجید جان روزهای براق تر برای سینما یعنی همان روزهایی که سینما پر از فیلم هایی شود که تیتراژش با صدای مجید اخشابی هست؟* درضمن این حرکتی که شما در عکس انجام دادی سمبل عکاسی هست, نه سینما.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)سلفی بابک جهانبخش و آقا آرتا که هزار ماشاالله دارد هم اندازه پدرش می شود. 

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)مطمئنا این برترین عکسی هست که می توان برای تبریک روز ملی سینما سود گیری کرد. تنشان سلامت باشد. 

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)سحر قریشی بیننده بازی پرسپولیس و الاهلی از نزدیک بود. اکنون میفهمم چرا بازیکنان نیمه دوم انقدر مفید و با روحیه بازی کردند*

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)روزمرگی های زندگی عاشقانه بهاره رهنما و همسر جان به روایت اینستاگرام. به چهره این آقا عادت کنید چون من بعد قرار خیلی چندان زیارتشان کنیم.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)سلفی هستی مهدوی همراه با فرانچسکو توتی اسطوره فوتبالِ ایتالیا و باشگاه رم. توتی که در ایران نیست, پس هستی به ایتالیا رفته.

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)تصویرِ هنری ملیکا شریفی نیا بهمراه یک شعر بلند بالا که جسارتا از تصویر حذفش کردم* برای چه اعصاب شما و خود ما را خورد کنیم وقتی با یک کراپ ساده می توان از زندگی لذت برد؟

عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (331)

 

مطالب مرتبط :

تصویر های بازیگران و اخبار جنجالی از ستاره ها «۳۳۰»

عکسهای بازیگران +اخبار تازه هنرمندان «۳۲۹»

تصویر های تازه بازیگران +اخبار داغ چهره ها «۳۲۸»

تصویر های بازیگران +اخبار هنرمندان مشهور «۳۲۷»

 

 

سیرداغ امیدوار است از خواندن نوشته عکسهای بازیگران و اخبار داغ عرصه سینما و هنر (۳۳۱) لذت برده باشید. در بیشتر مواقع میتوانید مطالب ما را برای دوستان خود ارسال کنید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : تصاویر بازیگران
تبلیغات